Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • nie trzeba tlumaczyc xd

    [youtube] [/youtube]

    Komentarz


    • :shock:

      [youtube] [/youtube]
      ...nie ma to jak Octavia :drive:
      >>> STOP PIJANYM KIEROWCOM!!! <<<

      Komentarz


      • Wirtualna Polska - Wszystko co ważne - www.wp.pl

        филип
        Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

        Komentarz


        • Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska, wsiadł człowiek "mały", kłótliwy, przeciętny prezydent, zaściankowy i ksenofobiczny, mierny polityk. Autor słów: "spieprzaj dziadu", "małpa w czerwonym", "ja panią załatwię". Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy i prezydent z rekordowo niskim poparciem społecznym...

          W trumnie ze Smoleńska przywieziono "wybitnego męża stanu", "patriotę", "bohatera narodowego", "ojca narodu", "największego Polaka", "równego królom"...

          Ja się kurw.. pytam: kto podmienił zwłoki?! Gdzie jest ciało Kaczyńskiego?!
          O rany - jedna siódma życia to poniedziałek

          Komentarz


          • Zamieszczone przez loru
            Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska, wsiadł człowiek "mały", kłótliwy, przeciętny prezydent, zaściankowy i ksenofobiczny, mierny polityk. Autor słów: "spieprzaj dziadu", "małpa w czerwonym", "ja panią załatwię". Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy i prezydent z rekordowo niskim poparciem społecznym...

            W trumnie ze Smoleńska przywieziono "wybitnego męża stanu", "patriotę", "bohatera narodowego", "ojca narodu", "największego Polaka", "równego królom"...

            Ja się kurw.. pytam: kto podmienił zwłoki?! Gdzie jest ciało Kaczyńskiego?!
            Zapytaj mediów

            Komentarz


            • Zamieszczone przez loru
              Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska, wsiadł człowiek "mały", kłótliwy, przeciętny prezydent, zaściankowy i ksenofobiczny, mierny polityk. Autor słów: "spieprzaj dziadu", "małpa w czerwonym", "ja panią załatwię". Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy i prezydent z rekordowo niskim poparciem społecznym...

              W trumnie ze Smoleńska przywieziono "wybitnego męża stanu", "patriotę", "bohatera narodowego", "ojca narodu", "największego Polaka", "równego królom"...

              Ja się kurw.. pytam: kto podmienił zwłoki?! Gdzie jest ciało Kaczyńskiego?!

              O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

              Komentarz


              • Pewien facet miał papugę, która non stop dzwoniła mu z telefonu i miał duże rachunki za połączenia.Więc mówi do papugi:
                -Jeżeli jeszcze raz złapię cię że dzwonisz z mojego telefonu to przybiję cię skrzydłami do ściany na tyle dni ile wydzwoniłaś.Papuga mówi:
                -No dobra.
                Na drugi dzień facet wraca do domu z pracy sprawdza biling rozmowy i dostrzega że papuga wydzwoniła mu 30 minut,więc złapał papugę i przybił ją skrzydłami do ściany na 30 dni.
                Minęły 2 dni papuga tak wisi wisi rozgląda się na boki i patrzy a koło niej wisi Jezus na krzyżu i pyta się go:
                -Ej ile tu wisisz?
                -2000 lat.
                -To gdzieś ty KURWA dzwonił !?


                Trwa lekcja. Nauczycielka pyta się Jasia
                Jasiu, dlaczego nie zajmujesz się lekcją, tylko cały czas patrzysz pod ławkę?
                Oglądam swojego siusiaka- odpowiedział Jasiu.
                To bardzo brzydko z Twojej strony. Dlaczego tak robisz?- pyta się nauczycielka.
                Pańskie oko konia tuczy- odpowiedział Jasiu.

                Drogi Rysiu,
                Nie mogę dalej ciągnąć naszego związku. Odległość między nami
                jest zbyt duża. Muszę przyznać, że zdradziłam Cię dwukrotnie,
                ponieważ nie było Cię i to nie jest sprawiedliwe.
                Wybacz. Proszę, odeślij mi zdjęcie, które ode mnie dostałeś.
                Całuski,
                Beata.

                Żołnierza to zabolało, dlatego poprosił kumpli o wszelkie zdjęcia
                ich obecnych lub byłych dziewczyn. Zatem do koperty ze zdjęciem
                Beaty dorzucił zdjęcia innych ładnych dziewczyn, jakie dostał od kolegów.
                W zestawie pojawiło się 57 zdjęć wraz z listem:

                Droga Beatko,
                Przepraszam, ale ni cholery nie pamiętam, kim jesteś.
                Proszę, wybierz swoje zdjęcie z tej kupki i odeślij całą resztę.
                Trzymaj się,


                Rozbitek na bezludnej wyspie wyciąga z wody dziewczynę, która dopłynęła do brzegu trzymając się beczki.
                - Od dawna pan tu żyje?
                - Od 15 lat.
                - Sam?
                - Tak.
                - Teraz będzie miał pan to, czego panu najbardziej brakowało... - zagadnęła filuternie.
                - Niemożliwe! W tej beczce jest piwo?!


                Pyta się ojciec syna:
                -Synku, wiesz dlaczego się rodzą dzieci?
                -Nie wiem. -odpowada syn.
                -Z żalu.
                -Jak to z żalu??? Pyta się syn.
                -Bo żal wyciągać.



                Bóg stworzył Adama.
                Adam sobie żyje i żyje, ale nie jest zbyt szczęśliwy, mimo że teoretycznie ma wszystko, czego mu potrzeba.
                Bóg widząc taki stan rzeczy zwołał rade aniołów, wyłożył im swój plan i po chwili wspólnie zabrali się do roboty.
                Po jakimś czasie Bóg wzywa do siebie Adama i mówi:
                - Oto stworzyłem Ci kobietę! Nie będę mówił, do czego ona służy, sam się zorientujesz.
                Tak więc Adam zabrał kobietę, a Bóg odszedł na kilka tygodni.
                Po powrocie Bóg ponownie wezwał do siebie Adama i rzecze:
                - I jak tam?
                - No wiesz Boże... Całkiem nieźle... Można z tą kobietą pogadać, chociaż czasem jest kłótliwa, pomaga, ale często wali fochy...
                Bóg wysłuchał Adama, po czym lekko wkurwiony wraca do aniołów i mówi:
                - Który był kurwa taki dowcipny, że dał tym trzem dziurom świadomość?
                RENT COMPLEX

                DACAR.team

                Komentarz


                • O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                  Komentarz


                  • Piłsudski jest szczęśliwy bo ma zimnego Lecha na wyciągniecie ręki :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech
                    BYŁ : MÓJ SZKODNIK http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=17786

                    JEST : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78705


                    www.tri-dent.pl www.kancelaria-storoniak.pl


                    FB: Michał Storoniak

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez bobas
                      Piłsudski jest szczęśliwy bo ma zimnego Lecha na wyciągniecie ręki :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech
                      .. i pieczoną kaczkę po smoleńsku..
                      BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

                      Było O1 jest O3

                      Komentarz


                      • W końcu talent show dla facetów

                        Komentarz


                        • . :shock:
                          Załączone pliki
                          Człowiek planuje, Bóg decyduje ...
                          Jark7
                          było 119/296 jest 143/328 by Aligator

                          Komentarz


                          • a patrz to..... takiego se kupie.....

                            You can bałns - Joe Monster

                            Komentarz


                            • Link :shock:

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez Skodio_
                                Link :shock:
                                mało są na allegro golfy mk3 z 300 kucami pod machą

                                O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                Komentarz


                                • konret :!: :!: :!: :shock:

                                  [youtube] [/youtube]

                                  Komentarz


                                  • miguello, Wygląda to na fake.
                                    .

                                    Jeżeli moja odpowiedź okazała się pomocna, wciśnij "Pomógł" k

                                    Polecam Szybkie pożyczki Rzeszów oraz Tanie ubezpieczenia OC Rzeszów

                                    Komentarz


                                    • ... i znów coś dla fanów gwiezdnych wojen ...

                                      404 Not Found


                                      Komentarz


                                      • Zamieszczone przez Mihau
                                        mało są na allegro golfy mk3 z 300 kucami pod machą
                                        mnie rozwaliło to " CHIP Tuningu i ma teraz 240 są trzy czipy dwa na podniesienie mocy a jeden na obnirzenie spalania ( ich wartosc to okolo 8 tysiecy zł ) "

                                        Komentarz


                                        • [youtube] [/youtube]

                                          Czochranie Lemura
                                          BEST Czesci i artykuly motoryzacyjne

                                          Było O1 jest O3

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Skodio_
                                            Zamieszczone przez Mihau
                                            mało są na allegro golfy mk3 z 300 kucami pod machą
                                            mnie rozwaliło to " CHIP Tuningu i ma teraz 240 są trzy czipy dwa na podniesienie mocy a jeden na obnirzenie spalania ( ich wartosc to okolo 8 tysiecy zł ) "
                                            od razu mi się Marizka przypomina
                                            :szeroki_usmiech
                                            Człowiek planuje, Bóg decyduje ...
                                            Jark7
                                            było 119/296 jest 143/328 by Aligator

                                            Komentarz


                                            • Jark7, być może to sam Marizka sprzedaje, tylko że nie napisał o strumienicach i filtrach stożkowych :diabelski_usmiech
                                              It doesn't matter what we're losing
                                              It only matters what we're going to find!

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Skodio_
                                                są trzy czipy
                                                chyba CIPY jak je wyrwie na ten burakowóz pod wiejską remizą :haha:

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Qulek
                                                  Zamieszczone przez bobas
                                                  Piłsudski jest szczęśliwy bo ma zimnego Lecha na wyciągniecie ręki :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech
                                                  .. i pieczoną kaczkę po smoleńsku..
                                                  A do tego na zakończenie impry... Marychę
                                                  Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

                                                  Komentarz


                                                  • Kryzys w kraju coraz wiekszy

                                                    филип
                                                    Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X