Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Normalnie słyszeliście ten hymn amerykański jak Esch wszedł na ring??!! Ale gość zj**bał!!
    Pozdrawiam,
    Michał

    Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

    Komentarz


    • zenua :/ a na takiego artyste pozowal, chyba zapomnial tekstu
      Old Octavia 1.9 AHF - New Leon 2.0 BKD - New Passat 2.0 HGW ;-) Pontiac Trans Am 7.5

      Spoty Lublin - kazda pierwsza sroda miesiaca. Zapraszamy

      Komentarz


      • AAAle urwał!! ..... tylko coś innego :-)



        I Ci co byli na Muchowcu - pamiętacie tego człowieka-"małpę" na motocyklu? :szeroki_usmiech
        Tu wszystko ładnie widać: Balet motocyklowy - Joe Monster
        Pozdrawiam,
        Michał

        Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

        Komentarz




        • Tutaj jest, spiewal Mateusz Krautwurst (kapusta z kielbacha :diabelski_usmiech )
          Raz, ze to hymn i nie powinno sie go absolutnie improwizowac, udziwniac, a 2 nagranie nie wystarczy?
          VW Vento 1.9TDI 1Z ++
          Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
          Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

          Komentarz




          • Najleps :twisted: zy jakiego widziałem

            филип
            Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

            Komentarz


            • Tomasz Jachimek - Wiązanka Popularnych Melodii - Joe Monster niby takie nic...a jednak Mars wymiata... :szeroki_usmiech
              PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

              Komentarz


              • Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
                Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
                A mówiła mama -
                "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
                http://campaign.scania.com/v8/

                Komentarz


                • :roll:

                  Komentarz


                  • Mała lekcja nauki

                    филип
                    Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                    Komentarz


                    • Kabaret Adin - Przychodzi prostytutka - Joe Monster :wink:
                      PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

                      Komentarz


                      • Para z Rosji przyjeżdża na Kanary do hotelu.
                        Wchodzą do pokoju, rozpakowują się. Nagle mąż słyszy krzyki żony:
                        - Aaaaa!!! Tu jest mysz!!! Dzwoń natychmiast do recepcji i powiedz co tu jest grane! Tyle pieniędzy zapłaciliśmy, a tu myszy biegają w pokoju. Znasz przecież trochę angielski, a ja angielskiego ni w ząb.
                        Zrezygnowany mąż dzwoni do recepcji:
                        - Heloł!
                        - Hello.
                        - Yyy.. ju noł "Tom end Dżery"?
                        - Yes.
                        - Dżery is hir...

                        Czy prawo Murphy'ego działa wtedy, kiedy przygotowałeś kolację, kupiłeś wino, wziąłeś prysznic i odstawiłeś się jak szczur na otwarcie kanałów, a ona godzinę przed wyznaczonym czasem zadzwoniła, że nie przyjedzie?
                        Nie. Prawo Murphy'ego działa wtedy, kiedy pół godziny później ona dzwoni, że zmieniła zdanie i jednak przyjedzie, a ty zdążyłeś zeżreć kolację, wychlać wino i sobie zwalić.


                        Do nieba idą: pedał, palacz i pijak. Przy bramie do nieba wita ich ŚLink, mówiąc:
                        - W niebie nie ma chwilowo miejsca, dlatego idźcie na tydzień na ziemię. Jeżeli zgrzeszycie, to pójdziecie do piekła.
                        Na ziemi pijak zobaczył bar, upił się i od razu poszedł do piekła.
                        Zostali palacz i pedał, palacz zauważa niedopalonego peta i przygląda mu się z błyskiem w oku.
                        Na to pedał mówi do niego:
                        - Wiesz o tym, że jak się schylisz po tego peta, to obaj pójdziemy do piekła...

                        Pewna para była sobie na romantycznym spacerku po wiejskiej drodze.
                        Szli trzymając się za rączki i podczas spacerku napalenie się chłopaka wzrosło do maksimum.
                        Już się za nią zabierał, gdy nagle powiedziała:
                        - Mam nadzieję, że się nie pogniewasz, ale muszę zrobić siusiu.
                        Trochę go to odrzuciło, ale powiedział:
                        - Spoko, idź zrobić to za ten krzak.
                        Zgodziła się i poszła za krzak. Podczas, gdy czekał usłyszał dźwięk zsuwania się jedwabnych majteczek po jej nogach i zaczął sobie wyobrażać co tam się dzieje.
                        Nie mogąc się powstrzymać, sięgnął przez krzaki i zaczął muskać ją po udzie, dopóki, ku jego zdziwieniu nie złapał za długi, grubawy obiekt zwisający między jej nogami.
                        Krzyknął przerażony:
                        - O MÓJ BOŻE!!! ZMIENIŁAŚ PŁEĆ?!
                        Na co ona odpowiedziała:
                        - Nie, zmieniłam zdanie. Robię kupę.

                        Policjant podejrzewał żonę o niewierność. Pewnego dnia urwał się w czasie służby i pojechał do domu. Żona leżąc z kochankiem w łóżku usłyszała szczęk kluczy w zamku.
                        - Prędko, wstawaj, mąż wrócił. Schowaj się do szafy.
                        Mąż wchodzi i pyta:
                        - Gdzie on jest?
                        - Kto?
                        - Twój kochanek.
                        - Tu nikogo nie ma.
                        - Nie ma. Łózko rozbabrane, ty w negliżu, zaraz go znajdę.
                        Zagląda do drugiego pokoju - nikogo nie ma. Do kuchni, do łazienki - nie ma. W końcu zagląda do szafy i widzi gołego faceta z 100 zł w ręku. Bierze ukradkiem 100zł do kieszeni i mówi:
                        - Tu też nikogo nie ma.

                        Zatrzymuje drogówka młodego kolesia i pyta się:
                        -Piłeś cos chłopcze? bo coś mi wyglądasz podejrzanie!
                        -nie.!
                        -hmm alkomat mamy zepsuty więc nie możemy sprawdzić czy czegoś nie dziabnąłeś,więc zadam ci pytanie jako test.jak odpowiesz prawidłowo to cie puścimy.
                        -spoko
                        -pierwsze pytanie.jedziesz droga i widzisz dwa swiatła z naprzeciwka, co to moze być?
                        -no samochód nie?
                        -no tak.ale jaki? Audi,mercedes czy seat?.no widzę ze chyba oblejesz test młodzieńcze! dam ci szansę i zadam jeszcze jedno pytanie.
                        -jedziesz drogą i widzisz jedno światło z naprzeciwka,co to jest?
                        -no wiadomo że motor!
                        -ee ale jaki? suzuki, honda, czy kawasaki? no nic chłopcze oblałeś test.
                        koleś wkurwił sie nie ziemsko,pomyślał chwile i nawija do gliniarza:
                        -panie władzo a czy ja moge zadać pytanie?
                        -a no wal śmiało młody człowieku.
                        -na poboczu drogi stoi blondynka w miniówce,z dekoltem aż jej cycki widać i zatrzymuje TIR-a. kto to jest??
                        -no wiadomo że kurwa!!
                        -no tak. ale kto? twoja matka, żona, czy córka ??

                        Pewien facet i kobieta, którzy wcześniej się nie znali, jadą razem w pociągu, w przedziale sypialnym. Kobieta na górnej pryczy, facet na dolnej.

                        W środku nocy kobieta się budzi i wychyla, patrząc na gościa:
                        -Przepraszam, że niepokoję, ale zastanawiam się, czy nie mógłby mi Pan podać jeszcze jednego koca...
                        Facet wychyla się i z błyskiem w oku odpowiada:
                        -Mam lepszy pomysł...! Może poudajemy, że jesteśmy małżeństwem?
                        -Czemu nie! - odpowiedziała kobieta, mierząc go wzrokiem
                        -No, to sama se weź.

                        W jednym przedziale jadą mężczyzna i kobieta, sami, trasa długa. Facet czyta gazetę, a kobieta - to się na siedzeniu powierci, a to oczami pomruga, a to westchnie... Facet - siedzi jak skała. W końcu, po godzinie, babka nie wytrzymuje:
                        - Panie, pan jesteś mężczyzna, czy nie? Już godzinę pana kokietuję, a Pan na mnie uwagi nie zwraca! Powiem wprost: zajmijmy się seksem!
                        - Zawsze mówiłem - odparł facet odkładając spokojnie gazetę na bok - że lepiej godzinę przeczekać niż trzy godziny namawiać.
                        RENT COMPLEX

                        DACAR.team

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez kropeck
                          Normalnie słyszeliście ten hymn amerykański jak Esch wszedł na ring??!! Ale gość zj**bał!!
                          To zapewne z premedytacją zrobili - za to jak nam polski hymn ostatnio zaśpiewali przy walce Pudziana w stanach.

                          Komentarz


                          • Fotoradar i superbohater na rowerze - Joe Monster
                            Pozdrawiam,
                            Michał

                            Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                            Komentarz


                            • Pozdrawiam Kuba vel GRUBEER.
                              Gejsza 6

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez GRUBEER
                                To PRAWIE z tego samego worka: [youtube] [/youtube]




                                A tu jeszcze jedna ciekawostka. W ramach relaksu po owocnej nocce :-) oglądam sobie właśnie odcinki programu TIME WARP, w którym pokazują różne "eksperymenty" nagrane kamerą nagrywającą kilkanaście tysięcy klatek na sekundę, czyli naprawdę w super zwolnionym tempie. Różne ciekawe rzeczy tam mają nagrane, wszystkie warto obejrzeć, ale ... ten odcinek wg mnie jest wyjątkowy. Gość wymyślił piłę tarczową, która po zetknięciu z "żywym mięsem" natychmiast się zatrzymuje nie powodując absolutnie żadnych szkód w owym 'eksponacie'.

                                [youtube] [/youtube]
                                Pozdrawiam,
                                Michał

                                Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez kropeck
                                  Gość wymyślił piłę tarczową, która po zetknięciu z "żywym mięsem" natychmiast się zatrzymuje nie powodując absolutnie żadnych szkód w owym 'eksponacie'.
                                  super patent :!:
                                  Człowiek planuje, Bóg decyduje ...
                                  Jark7
                                  było 119/296 jest 143/328 by Aligator

                                  Komentarz


                                  • Tego inaczej jak w kategoriach humorystycznych nie da się rozpatrywać :szeroki_usmiech :
                                    Link
                                    Moje MU: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=586830#586830
                                    6n leichtwagen: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=886072#886072
                                    Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl/

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez kropeck
                                      Gość wymyślił piłę tarczową, która po zetknięciu z "żywym mięsem" natychmiast się zatrzymuje nie powodując absolutnie żadnych szkód w owym 'eksponacie'
                                      wg mnie to to piła tylko do drewna, bądz materiałów nie posiadających zdolności przewodnictwa... działa chyba na zasadzie przewodności prądu..... co prawda ludzkie ciało ma bardzo duży opór, czyli znikome przewodnictwo, ale jednak jest... i na tej zasadzie to chyba działa..... wątpie, czy by zadziałało, gdyby był, np. w gumowych rękawicach , czyli odizolowany od piły bądz gleby....

                                      Komentarz


                                      • [youtube] [/youtube]

                                        Warto obejrzeć w HD może nie jest śmieszne ale warte tych 3 minut, juz wiem jak mniej więcej nagrali tych małych ludzików w filmie 'Noc w muzeum'

                                        Komentarz


                                        • GreenArrow, fajny filmik, wart uwagi
                                          RENT COMPLEX

                                          DACAR.team

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Andrev3
                                            GreenArrow, fajny filmik, wart uwagi
                                            Oj tam, jakieś amerykańskie gówno oglądacie - sobie Wrocław zobaczcie. :P
                                            [youtube] [/youtube]

                                            Komentarz


                                            • [youtube] [/youtube]

                                              [youtube] [/youtube]



                                              LANEK

                                              Komentarz


                                              • [youtube] [/youtube]
                                                O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                                                Komentarz


                                                • Czy my się wydaje, czy ta Cliówka ma HIDy wszędzie gdzie się da? :diabelski_usmiech
                                                  Link
                                                  mkII 20VT (600h worked)
                                                  Roooooomster

                                                  Komentarz


                                                  • blind_walker, brakuje tylko w kierunkowskazach, stopach i wstecznym :diabelski_usmiech Ale na pewno zrekompensuje to świetny silnik 1.2 i chińskie 17ki :P
                                                    Moje MU: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=586830#586830
                                                    6n leichtwagen: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=886072#886072
                                                    Rozpórki, mocowania foteli: http://gorny-sport.pl/

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X