Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez miguello
    Nie znaleziono strony..-C21669734.html
    gdyby to był diesel w kombi to bym się zastanowił i ponegocjował :wink: ...oferta już była kilka razy na allegro/otomoto.
    PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

    Komentarz


    • ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz



      • Motoryzacyjny stolik
        Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
        Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
        A mówiła mama -
        "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
        http://campaign.scania.com/v8/

        Komentarz


        • Komentarz


          • Link

            Komentarz


            • ..
              Załączone pliki

              Komentarz


              • O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

                Komentarz


                • honda pani doktor od matematyki ode mnie z uczelni :szeroki_usmiech zwykła taśma lepsza niż power tape

                  był Golf | jest Octavia

                  Komentarz


                  • Szukam STAŁEGO zajęcia/pracy w rejonie Bochni/Tarnowa/Krakowa

                    Komentarz


                    • chrisk_89, piękna tablica informacyjna... jak za Kononowicza: " Nie będzie niczego" :P
                      Spoty w Rzeszowie i Tarnowie - info w poszczególnych wątkach. Zapraszamy!
                      ----
                      Jeśli nie używam polskich liter, to znaczy, że piszę na komórce

                      Komentarz


                      • Pewnie było ale macie coś odemnie

                        Ludzkie problemy
                        Zobaczcie jak ludzie na forach internetowych piszą o problemach i jaką otrzymują pomoc:


                        PROBLEM:
                        Pomóżcie! Dzisiaj kupiłam samochód z komisu i nie wiem jakie paliwo mam wlać? Po czym poznać, czy to dizel czy benzyniak? Jeżdżę na oparach, a nie mogę zatankować, bo nie wiem co wlać.

                        POMOC:
                        - Przyświeć zapalniczką przy wlewie paliwa i zobacz sama! Potem wlej ropę. Bo jeśli benzyniak to nie doczekasz "potem".

                        - Nie ściemniaj koleżance. Słuchaj. Jeśli samochód jest koloru niebieskiego lub zielonego lejemy ropę. Jeśli żółty to na gaz. Do reszty lejemy benzynę. I od razu wymień powietrze w kołach na letnie. W tym roku modne jest górskie.

                        - Najlepiej nalej wody. Wtedy w serwisie udzielą ci wyczerpujących informacji.

                        - Jak samochód robi brum brum - to jest benzyniak, a jak kle kle - to ropniak. A jeśli robi brum i kle - śmiało lej gaz.

                        ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                        PROBLEM:
                        BŁAGAM O POMOC!!!! - kolega mi powiedział, że płyta DVD lepiej odbija radar niż zwykła płyta - podpowiedzcie mi proszę, czy mnie nie skłamał - bo jeśli rzeczywiście to jest prawda, to czy w kazdym hipermarkecie, jak pojadę do miasta bede mógł taką płytę kupić? Na razie używam zwykłej płyty i jestem zadowolony - nie dostałem żadnego mandatu!!!

                        POMOC:
                        - Powieś sobie jeszcze trzy takie płyty - już z daleka będzie widać, że jedzie idiota.

                        - Fakt, oni swoich nie zatrzymują.
                        - Jako że płyta DVD ma wiekszą pojemność, tak przy większej prędkości płyta ta lepiej działa. Tylko pamietaj, że strona przeznaczona do zapisu musi być skierowana w stronę policjantów, bo inaczej spowoduje wzrost prędkości pokazywanej przez radar. Sam stosuję 3 płyty DVD, 2 analogowe (tak na wszelki wypadek) i krawat samoobrony na ewentualne blokady.

                        - To prawda, w nowej wersji F-117A pokryty jest cały plytami DVD i dlatego jest niewykrywalny dla radarów.

                        - Nie jestem pewien z tą płytą DVD, nie próbowałbym, najlepiej stosować sprawdzone sposoby, polecem płytę gramofonową, ona ma większa powierzchnię i bardziej rozprasza wiązkę z radaru.

                        - Powieś CD, DVD, FDD, HDD, memory stick i ZIPa, to na pewno żaden policjant cię nie zatrzyma, bo jak cię zobaczy zza zakrętu to umrze ze śmiechu.

                        - Najlepiej radar odbija płyta chodnikowa. Tylko trzeba nią rzucić w radar z dużej odległości, zanim cię 'ustrzeli', a do tego trzeba sporo krzepy...

                        ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                        NAJWIEKSZY I NAJLEPSZY PROBLEM

                        Pomóżcie! Czy specyfiką gumy jest to, że nie trzyma się ona na penisie? Czy każdy tak ma, czy tylko mój chłopak? On musi trzymać ją jedną ręką, bo mu spada! Wkurza mnie to, ale nie wiem, czy tak wszyscy mają czy nie, bo to jest mój pierwszy partner. Dodam, że spada mu nawet guma typu "close fit". Proszę o poważne odpowiedzi!

                        POMOC:
                        - Musi u nasady takim zipem spiąć.

                        - Albo cybancik na śrubkę.

                        - Proponuje posypać solą, ja tak sypię na schody i się nie ślizgam.

                        - Wydaje mi się, że po prostu źle ją zakłada.

                        - Na lewą stronę?
                        - Nie, do góry nogami.

                        - To może niech założy sobie też na jajka.

                        - Uszyj mu szelki. Możesz inspirować się pasem do podwiązek.

                        - A może niech naciągnie z całej siły i rozciągnięte końcówki niech na tyłku na supeł zawiąże.

                        - Załóż mu na palec może ten jest większy od jego małego.

                        - Spróbuj zmienić firmę gumek, nie wiem czego używacie

                        - Najlepiej na zimówki Stomil, te się nie ślizgają. Jeżeli to nie pomoże to łańcuchy.

                        - A z kolei mój chłopak używa rozmiaru XL i jeszcze jest za ciasna wpychamy do połowy, a potem się nie da! Gdzie mogę kupić większe? Proszę o pomoc i poważne odpowiedzi!

                        - Tego się nie wpycha do środka, to się zakłada na członka, a potem się wkłada członka. Chyba.

                        - W Kauflandzie są worki jednorazowe 135 l. - polecam.

                        - Mój facet ma odwrotny problem . Nawet największa rozmiarowo prezerwatywa jest za krótka i za ciasna na jego penis.

                        - Pracujesz w stadninie w Janowie, czy innym malowniczym miejscu?
                        Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                        Spalanie - Motostat.pl

                        Komentarz


                        • tylko w Polsce jest to możliwe

                          [youtube] [/youtube]

                          Komentarz


                          • maxpaynemm, no chłopie "miszcz"
                            "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

                            "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

                            www.zoltar.bielsko.pl

                            Komentarz


                            • ceny paliw :-D
                              Ceny paliw spadły
                              Jeśli jedziesz szybciej niż ja, jesteś wariatem.
                              Jeśli jedziesz wolniej niż ja, jesteś debilem

                              Komentarz


                              • Hanka Mostowiak wiecznie żywa

                                NFS - chamsko.pl
                                Sebastian

                                Służbówka O2 FL 1.4 TSI CAXA

                                www.sazad.spanie.pl - domek letniskowy do wynajęcia na lato

                                Komentarz


                                • zachar_szczecin - było kilka stron temu
                                  Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem...

                                  mój szkodnik

                                  Komentarz


                                  • sazad, było na poprzedniej stronie. Zapodał kolega Mihau.
                                    Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
                                    Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
                                    A mówiła mama -
                                    "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
                                    http://campaign.scania.com/v8/

                                    Komentarz


                                    • Hanka z kartonami, ale czad,

                                      Qrcze to już było kilka razy, ale co tam, jeszcze raz pierdzielnę, może zabłysnę...

                                      Jednak nie, drodzy forumowicze, patrzcie co wklejacie, bo bez sensu tak cały czas to samo oglądać :diabelski_usmiech
                                      __________________________________

                                      Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

                                      Komentarz


                                      • Francuzi to potrafią przywalić

                                        Sebastian

                                        Służbówka O2 FL 1.4 TSI CAXA

                                        www.sazad.spanie.pl - domek letniskowy do wynajęcia na lato

                                        Komentarz


                                        • Relacja z ekscesów 11 listopada. Rewelacyjne :!: Uwaga oglądanie relacji grozi rozbawieniem a w jej trakcie (5:34) dochodzi do cum shota :lol:
                                          Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                                          "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                                          Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                                          Komentarz


                                          • [youtube] [/youtube]

                                            Komentarz


                                            • Dlaczego Google to najlepsza wyszukiwarka w sieci



                                              Kolory dla facetów


                                              Komentarz


                                              • maxpaynemm, :szeroki_usmiech ale się uśmiałem normalnie ludzie są the best :!: :!: : :lol
                                                nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                                Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                                Komentarz


                                                • [youtube] [/youtube]
                                                  MARCIN
                                                  Mój szkodnik

                                                  Komentarz


                                                  • bzyq_74 nie mam pytań
                                                    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                                    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X