Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zepter00, miała OI liftback 4x4 homologacje rajdową?
    mkII 20VT (600h worked)
    Roooooomster

    Komentarz


    • [youtube]Emil Triner & Blue Octavia WRC, extremly good driving! - YouTube[/youtube]
      i troszkę o Skodzie w rajdach
      Skoda Octavia WRC
      Jadą jadą chłopcy, chłopcy na japońcach,
      nikt ich nie dogoni, bo kręcą do końca!

      Komentarz


      • Panowie a co powiecie na ten temat, za taki tuning bym był wdzięczny

        [VIDEO] Czech Coast Customs - Sadistic.pl
        1) Skoda Felicja 1,3 Lxi -97 jest :-)
        2) Skoda Octavia II 1,9 TDI -04 jest :-)
        3) Skoda Octavia I RS 1.8T -04 jest :-D
        4) Skoda Fabia 1,2 TSI DSG -2016 jest :-)

        Komentarz


        • EX reklamuje Skodę? :shock: Nie wiedziałem, że słyszał o takiej marce. :szeroki_usmiech
          mkII 20VT (600h worked)
          Roooooomster

          Komentarz


          • Widocznie zmienia swoje preferencje, dowiedział się w końcu co jest naprawdę dobre
            1) Skoda Felicja 1,3 Lxi -97 jest :-)
            2) Skoda Octavia II 1,9 TDI -04 jest :-)
            3) Skoda Octavia I RS 1.8T -04 jest :-D
            4) Skoda Fabia 1,2 TSI DSG -2016 jest :-)

            Komentarz


            • Zamieszczone przez blind_walker
              EX reklamuje Skodę? :shock: Nie wiedziałem, że słyszał o takiej marce. :szeroki_usmiech
              Przecież to sobowtór.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez blind_walker
                zepter00, miała OI liftback 4x4 homologacje rajdową?
                Nawet jeśli miała (w co wątpię) to już wygasła. To nie FIA decyduje jakie auto homologować tylko fabryka. Skoda pewnie Homologowała dla Octavii tylko Kit Car'a i WRC. Gdyby homologowali O1 1,8t 4x4 musieli by to zrobić w Grupie N w klasie N4 (aut z silnikami do dwóch litrów z możliwym turbodoładowaniem i napędem na 4 koła) takie auto nie miało by szans z Lancerami Evo i Subaru Impreza, Homologacja jest ważna 7 lat. Ale jest mnóstwo imprez gdzie startować mogą auta bez homologacji i z homologacją wygasłą.

                Octavia WRC już kilka lat temu ma wygasłą a tu taka fajna impreza. Mocne fury zwłaszcza miśki i skoda.

                [youtube] [/youtube]
                Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                Komentarz


                • zepter00, dzięki za objaśnienie.

                  Mickul,
                  mkII 20VT (600h worked)
                  Roooooomster

                  Komentarz


                  • Nie wiem czy dobry dział ale widzieliście taki patent z tylnymi drzwiami?
                    Error Pages

                    Komentarz


                    • ale co w tym takiego dziwnego :?:

                      inwalida kutasem ma sobie otwierać drzwi, zapakować wózek, etc :?:

                      jest to przerobiona wersja dla niepełnosprawnych :!:

                      darzę ich ogromnym szacunkiem, bo naprawdę niejeden niepełnosprawny lepiej ogrania auto niż niejeden "mistrz kierownicy" :!:
                      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                      Komentarz


                      • Znam gościa co nie ma prawej ręki. W aucie wszystkie czynności wykonuje lewą ręką specjalnie domontowanymi manetkami. Skrzynia automat oczywiście.

                        Komentarz


                        • Komentarz


                          • Golas27, nie mam pytań :!:

                            oczywiście głupie chuje asfalt na przednich bocznych i jeb zajeżdżanie :!:
                            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez LUKI
                              ale co w tym takiego dziwnego :?:
                              A czy ja napisałem że to dziwne naucz się czytać

                              Zamieszczone przez LUKI
                              inwalida kutasem ma sobie otwierać drzwi, zapakować wózek, etc :?:
                              I wypowiadać w miejscu publicznym

                              Komentarz


                              • W Rosji znaki i ograniczenia prędkości to mit :diabelski_usmiech

                                Komentarz


                                • szybka jazda po ulicy


                                  "ale urwal" na ukrainie, troche slabe


                                  PS. dlaczego nie zawsze dodaje miniaturki, tylko wyskakuje caly kod??

                                  Komentarz


                                  • Tata i synek "darmozjazd" ...

                                    ID - patrz.pl
                                    POTRZEBNA NOWA, ORYGINALNA TURBOSPRĘŻARKA DO AUTA Grupy VW (Audi Skoda Seat) i innych?
                                    Zapraszam WEJDŹ i SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Golas27
                                      szybka jazda po ulicy
                                      Chłopaczki się troszkę szybciej przejechali, a wszyscy w komentarzach spinają dupę, jakby komuś matkę zajebali, a o adnotacjach to już nie mówię. Droga zajebista, a do tego jeśli w komentarzach jest prawda to była zamknięta, bo był wypadek stąd taki mały ruch. Strasznie mnie irytuje hejterstwo w internecie, ktoś nic takiego nie zrobi, a zlatuje się stado i wiesza psy po nim, a najchętniej to by mu dało dożywocie, albo kare śmiercie :evil: No kurwa jakby oni zobaczyli co się u nas na spotach dzieje, to byśmy wszyscy na Syberii wylądowali :diabelski_usmiech
                                      Było: 117,5KM / 238,9 Nm
                                      Jest: 144 KM / 301,4 Nm by CompSport

                                      -> MOJA SKODA <-

                                      Komentarz


                                      • Karql, powiem tak droga zamknieta czy nie to bez znaczenia , znam te rejony bo mieszkałem tam około 10lat . Droga którą jechali ma z reguły małe natężenie ruchu a jazdy tego typu (jak dlamnie total light :twisted: ) to weekendowy standard na okolicznych odcinkach dróg wokół Nürburgring-u
                                        ".... a punkt widzenia zmienia się z punktem siedzenia "
                                        Spalanie śr. 6,2 ON Soft Made by Tune-Up

                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=66476

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Golas27
                                          szybka jazda po ulicy
                                          no bez jaj że aż tak szybka

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez Andja
                                            Zamieszczone przez Golas27
                                            szybka jazda po ulicy
                                            no bez jaj że aż tak szybka
                                            szybka bo szybsza niz normalnie czy ja oceniam czy co, wstawilem filmik i tyle.

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez sziaba
                                              Karql, powiem tak droga zamknieta czy nie to bez znaczenia , znam te rejony bo mieszkałem tam około 10lat . Droga którą jechali ma z reguły małe natężenie ruchu a jazdy tego typu (jak dlamnie total light :twisted: ) to weekendowy standard na okolicznych odcinkach dróg wokół Nürburgring-u
                                              ".... a punkt widzenia zmienia się z punktem siedzenia "
                                              No też to tak odbieram, nie było żadnego przypału w ich jeździe, nie jeździli z nikim na czołówki, nie wyprzedzali się na wzajem, a szybko też nie jechali, nawet żadnego poślizgu z kontrą nie było :twisted: To, że kierownicy nie ogarniał to już inna sprawa
                                              Było: 117,5KM / 238,9 Nm
                                              Jest: 144 KM / 301,4 Nm by CompSport

                                              -> MOJA SKODA <-

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Karql
                                                To, że kierownicy nie ogarniał to już inna sprawa
                                                dziwnie kreci kierownica to fakt. Szybkosci niby nie duze z tego co widac na liczniku, ale wystarczajace.

                                                Komentarz


                                                • Karql, jak zobaczyłem idiots w tytule, to myślałem, że gdzieś jeden zatrzyma się na drzewie, albo na jakiejś bandzie, a tu lipa...
                                                  mkII 20VT (600h worked)
                                                  Roooooomster

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Golas27
                                                    dziwnie kreci kierownica to fakt
                                                    To, że dziwnie to pół biedy, ale po co nią tak szarpie na zakrętach to nie ma pojęcia :diabelski_usmiech
                                                    Było: 117,5KM / 238,9 Nm
                                                    Jest: 144 KM / 301,4 Nm by CompSport

                                                    -> MOJA SKODA <-

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X