Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Humor (2) i nie tylko...

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Tony065
    Sam mam UFO na sell i wiem jedno, że długo nie będę czekał na kupca, bo to przeca Honda :wink:
    No masz rację, Hondy się rozchodzą jak świeże bułeczki, jedna z najbardziej niezawodnych marek na świecie Pewnie też dlatego Accord z rocznika 2010 jest o ok 20 000 droższy niż Octavia RS z tego samego roku
    MiSieK
    UBEZPIECZENIA - 602 266 734
    www.ubezpieczeniawilanow.pl

    Komentarz


    • Zamieszczone przez robert70
      dzisiaj około godziny 19.30 to bmw wyjeżdżało spod komisariatu na Iłłakowiczówny
      takim debilom powinni odbierać dożywotnio prawko oraz wszczepiać GPS-a. I jak porusza sie prędzej niż 6 km/h idzie impuls prądowy obezwładniający gościa... raz dwa by się buraki nauczyły zachowania na drodze.
      If we could convert bullshit into energy, we would be millionaires.
      _______________________________________
      a teraz doszła służbówka O III combi 2,0 150 KM

      Komentarz


      • Obowiązkowe wyposażenie samochodu to teraz gaz najlepiej paraliżujący a nie łzawiący no i pałka teleskopowa.
        Kurde ja nerwus jestem nie wiem czy bym gościa nie przejechał jak wsiadał do tej bemki :lol:
        Moja skodzinka o2
        Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

        Komentarz


        • Zamieszczone przez conan
          Kurde ja nerwus jestem nie wiem czy bym gościa nie przejechał jak wsiadał do tej bemki :lol:
          Więcej może uzyskać teraz jak poda do sądu (pobicie, syt lękowe u siebie i dziecka i takie tam)

          [ Dodano: Wto 10 Gru, 13 10:08 ]
          kamerka się przydaje jak widać:!: Tak byłoby trudno udowodnić przebieg syt. :!:



          CB Harry II ASC + Triflex

          Pozdrawiam Mirek!!

          Komentarz


          • Zamieszczone przez eaglemirek
            Więcej może uzyskać teraz jak poda do sądu (pobicie, syt lękowe u siebie i dziecka i takie tam)
            chciało by ci się kilka lat na to zmarnować? A jak by go przejechał to satysfakcja od razu gwarantowana :diabelski_usmiech
            Żarty na bok ale to jest przerażające ile debili jeżdzi po Polsce, nie dość, że pojechał po bandzie to jeszcze ma czelność podskakiwać. Strzał w kolano nauczyłby go pokory :szeroki_usmiech
            Sebastian

            Służbówka O2 FL 1.4 TSI CAXA

            www.sazad.spanie.pl - domek letniskowy do wynajęcia na lato

            Komentarz


            • Na lekcji Jasio pyta nauczycielkę:

              - Proszę Pani, a kiedy jest dzień pedofila??

              Nauczycielka zastanawia się i po chwili mówi:

              - Wiesz Jasiu, zapytaj na religii bo ja na świętach kościelnych się nie znam...






              A kasztanowi z BMW na jego nadpobudliwość zapisałbym krople do oczu TW1000:

              Page not found - Wykrywacze metali L.TECH

              Komentarz


              • kazik4x4 :haha:
                Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                Komentarz


                • eaglemirek, Już kiedyś pisałem,że w BMW 90% kierowców to debile.Niestety tacy ludzie wybierają taką marke samochodu i szpanują.Po mojemu gaz,pała i zaraz przy...lić bo to inaczej nie idzie z tym gatunkiem kierowcóLink miałem taki przypadek jak mi fiknął na parkingu gościu z BMW,młody szczyl.Ale jak chwyciłem za pałę(szturmówkę)to spier...ał aż się kurzyło.Też byłem z żonką i córką,miała chyba wtedy z 3 latka i się wystraszyła tej akcji.Od tamtej pory mam nerwy na nich jak c...l.Pała i lać to badziewie.
                  http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                  Pozdrawiam ANIOL

                  Komentarz


                  • Przychodzi facet do lekarza i mówi:
                    - Panie doktorze, mam taki intymny problem
                    Śmiało mówi doktor, przecież jesteśmy dorośli.
                    - Jak się kocham z żoną to mi w uszach gwiżdże
                    A ile ma Pan lat?
                    - 70
                    To w tym wieku chcesz Pan brawa słyszeć?

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez kuba999
                      [youtube] [/youtube]
                      zidentyfikowany
                      www.SPAmobile.pl

                      Komentarz


                      • no_fear, Gratuluje nasz Szerloku :P
                        Wyprzedaż garażowa
                        Różności od książek przez budowlankę po części moto

                        https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytko...e=60&offset=60

                        Większość ofert dla OCP do negocjacji :P

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez conan
                          Kurde ja nerwus jestem nie wiem czy bym gościa nie przejechał jak wsiadał do tej bemki :lol:
                          Mnie by się noga ześlizgnęła przypadkiem ze sprzęgła w tym momencie.Stres i te rzeczy.
                          Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

                          Komentarz


                          • Załączone pliki
                            Sebastian

                            Służbówka O2 FL 1.4 TSI CAXA

                            www.sazad.spanie.pl - domek letniskowy do wynajęcia na lato

                            Komentarz


                            • robert70, masakra jakaś. Nie dość że on zawinil to jeszcze obrażony z lapami startuje :twisted:
                              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                              przedstawiam smerfetke

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez 2.0-16v Michał
                                robert70, masakra jakaś. Nie dość że on zawinil to jeszcze obrażony z lapami startuje :twisted:
                                Nie zawinił, ale inaczej mógł wyrazić swoje podirytowanie.

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez kuba999
                                  [youtube] [/youtube]
                                  chwilkę temu w faktach był reportaż o tym BMW. Komisarz Pytel (o ile dobrze pamiętam nazwisko) z KWP Katowice powiedział w skrócie, że teraz to policja musi ustalić czy to właściciel kierował w tym czasie.
                                  رافال
                                  Spoty
                                  Cause freedom is a lonely road
                                  My O2FL

                                  Komentarz


                                  • Noż k......... zabić to mało. naprawdę takich sk....... to tylko do piachu. Takie gnoje nie zasługują na to aby chodzić wśród nas i oddychać tym samym powietrzem.

                                    Komentarz


                                    • [youtube] [/youtube]
                                      Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

                                      _

                                      Komentarz


                                      • krzysn, mdo1, kazik4x4, wywaliłem wasze posty, żeby następni nie dociekali "co jest czyje" 8) ...
                                        Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                                        Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez kowal 2002
                                          krzysn, mdo1, kazik4x4, wywaliłem wasze posty, żeby następni nie dociekali "co jest czyje" 8) ...
                                          luuuziiik

                                          szkoda tylko, że nie zdazylem zobaczyc co kolega krzysn odpisal
                                          ale to czysta ciekawosc jeno :szeroki_usmiech

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez aniol
                                            eaglemirek, Już kiedyś pisałem,że w BMW 90% kierowców to debile.Niestety tacy ludzie wybierają taką marke samochodu i szpanują.Po mojemu gaz,pała i zaraz przy...lić bo to inaczej nie idzie z tym gatunkiem kierowcóLink miałem taki przypadek jak mi fiknął na parkingu gościu z BMW,młody szczyl.Ale jak chwyciłem za pałę(szturmówkę)to spier...ał aż się kurzyło.Też byłem z żonką i córką,miała chyba wtedy z 3 latka i się wystraszyła tej akcji.Od tamtej pory mam nerwy na nich jak c...l.Pała i lać to badziewie.
                                            Ja zaś zauważyłem że najbardziej napinają się i wyskakują z samochodów kierowcy
                                            uwaga ! .... Skody Octavi :P

                                            Komentarz


                                            • Dede masz plusika - też uwielbiam takie uogólnienia

                                              Komentarz


                                              • mdo1, coś w stylu "lubię to!" :-)

                                                Komentarz


                                                • Porwanie samolotu w Moskwie

                                                  Poniedziałek
                                                  Porwaliśmy samolot na lotnisku w Moskwie, pasażerowie jako zakładnicy. Żądamy miliona dolarów i lotu do Meksyku.

                                                  Wtorek
                                                  Czekamy na reakcję władz. Napiliśmy się z pilotami. Pasażerowie wyciągnęli zapasy. Napiliśmy się z pasażerami. Piloci napili się z pasażerami.

                                                  Środa
                                                  Przyjechał mediator. Przywiózł wódkę. Napiliśmy się z mediatorem, pilotami i pasażerami. Mediator prosił, żebyśmy wypuścili połowę pasażerów. Wypuściliśmy, a co tam.

                                                  Czwartek
                                                  Pasażerowie wrócili z zapasami wódki. Balanga do rana. Wypuściliśmy drugą połowę pasażerów i pilotów.

                                                  Piątek
                                                  Druga połowa pasażerów i piloci wrócili z gorzałą. Przyprowadzili masę znajomych. Impreza do rana.

                                                  Sobota
                                                  Do samolotu wpadł specnaz. Z wódką. Balanga do poniedziałku.

                                                  Poniedziałek
                                                  Do samolotu pakują się coraz to nowi ludzie z gorzałą. Jest milicja, są desantowcy, strażacy, nawet jacyś marynarze.

                                                  Wtorek
                                                  Nie mamy sił. Chcemy się poddać i uwolnić samolot. Specnaz się nie zgadza. Do pilotów przyleciała na imprezę rodzina z Władywostoku. Z wódką.

                                                  Środa
                                                  Pertraktujemy. Pasażerowie zgadzają się nas wypuścić, jeśli załatwimy wódkę.

                                                  Rosja to nie kraj - to stan umysłu :diabelski_usmiech
                                                  رافال
                                                  Spoty
                                                  Cause freedom is a lonely road
                                                  My O2FL

                                                  Komentarz


                                                  • rafiki,
                                                    nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                                    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X