Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

o...ujeli...

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • o...ujeli...

    Zamieszczone przez maciejk77
    przez ostatnie kilka dni jezdze bmw e39 3.0 diesel, automat, dlubniety na 230km
    ta sama trasa, ktora pokonuje skoda do pracy (10km) i spalanie jakby wyzsze niz w tsi
    Ale co w tym dziwnego ? Porównujesz silnik o pojemnosci 1.8 a 3.0 nawet niech te BMW bedzzie w dieslu to i tak przy takiej mocy i pojemnosci będzie dużo palił.

  • #2
    o...ujeli...

    Prywatyzacja fotoradarów? - Motoryzacja w INTERIA.PL

    mam nadzieje ze do tego nie dojdzie :?
    pozdrawiam
    Adam W.

    Komentarz


    • #3
      To nie przejdzie. Ale jak by co to pierwszy oglaszam - robimy protest!!! Bo po czyms takim to jazda samochodem bedzie niemozliwa, poprostu.
      Old Octavia 1.9 AHF - New Leon 2.0 BKD - New Passat 2.0 HGW ;-) Pontiac Trans Am 7.5

      Spoty Lublin - kazda pierwsza sroda miesiaca. Zapraszamy

      Komentarz


      • #4
        wg mnie tez to nie przejdzie. Juz widzę ta matactwo, lewe firmy itp.
        DACAR.team

        Komentarz


        • #5
          Techno200, nico21, zapominacie o 1: to jest Polska... skoro "ojciec dyrektor" jest ksiedzem to uwazam ze taka ustawa spokojnie przejdzie a zainteresowane firmy nie beda zalowaly $$ dla politykow :? :evil:

          jak to przejdzie to chyba naprawde wyemigruje do jakiegos normalnego kraju (koniecznie z prawostronnym ruchem ulicznym) :cry:
          pozdrawiam
          Adam W.

          Komentarz


          • #6
            Powiem wam, że ja mam 1 marzenie. Chciałbym, żeby przez 1-2 dni, wszyscy ale to absolutnie WSZYSCY kierowcy, jeździli z prędkościmi wynikającymi z przepisów bądz ustawionych znaków drogowych. Jestm na 200% przekonany, że cała Polska zamieniła by się wtedy w jeden wielki korek. Wtedy dopiero nasi drodzy stróże prawa zobaczyli by jak bardzo absurdalne są te przepisy i jak deb.ilnie ustawiane są znaki ograniczajace predkość.
            Zjeździłem juz prawie całą Europę, ale takiej ilosci ograniczen prędkosci i w dodatku tak deb.ilnie poustawianych nie widziałem nigdzie indziej !!
            Czarny Elegance

            Komentarz


            • #7
              Big, przy ewentualnym dzwonie nawet przy 40km/h i tak bys uslyszal ze nie dostosowales predkosci do warunkow drogowych...
              ale swoja strona pomysl wydaje mi sie bardzo dobry
              pozdrawiam
              Adam W.

              Komentarz


              • #8
                to ja kupię sobie ze dwa takie i po miesiącu będę zarobiony :diabelski_usmiech chyba że wszyscy kupią po jednym i nikt nie będzie jeżdził bo każdy będzie stał na poboczu i pilnował swojego :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech
                Octavia Combi Tour Ice+ 1.9TDi AXR 115,2 kucy/265,8 niutonów

                Komentarz


                • #9
                  to ja jeszcze czekam, az sprywatyzuja prezydenta, premiera i caly rzad :lol:

                  a jezeli wszyscy by jezdzili zgodnie z przepisami, czyli z dozwolona predkoscia, to jestem przekonany ze wiekszosc korkow by.. zniknela. Wtedy np. cos takiego jak "zielona fala" mialoby sens, bo teraz to ma raczej znikomy.
                  O2FL RS | S2 | F2

                  Komentarz


                  • #10
                    tomek, policz ile by trwala podroz powiedzmy z warszawy do zakopanego... i ile palilyby nasze auta - 50km/h przy moim silniku (pewnie tak jak przy Twoim) to mocne meczenie silnika - w wiekszosci przypadkow musialbym (i pewnie nie tylko ja) po miescie na 3 biegu jezdzic :?
                    pozdrawiam
                    Adam W.

                    Komentarz


                    • #11
                      Nad czym biadolicie?

                      primo drogi sa tak fatalne ze jazda z predkosciami wyzszymi niz dozwolone - w wielu miejscach grozi rozwalniem auta,

                      secundo ustawodawca ma prawo uzywac roznych srodkow celem wyegzekwowania przepisow jakie wprowadzil

                      tercio - do kogo macie zal ze meczycie silniki? bylo sobie kupic CC i byloby ok.

                      Rozumiem ze na zachodzie europy (np w GB) gdzie radar stoi na kazdym rogu takie super fury jak wasze sa "zameczone" jazda z predkoscia 50km/h

                      Zamieszczone przez Big
                      Chciałbym, żeby przez 1-2 dni, wszyscy ale to absolutnie WSZYSCY kierowcy, jeździli z prędkościmi wynikającymi z przepisów bądz ustawionych znaków drogowych. Jestm na 200% przekonany, że cała Polska zamieniła by się wtedy w jeden wielki korek. Wtedy dopiero nasi drodzy stróże prawa zobaczyli by jak bardzo absurdalne są te przepisy i jak deb.ilnie ustawiane są znaki ograniczajace predkość.
                      kolega dobrze Ci odpowiedzial:
                      Zamieszczone przez tomek
                      a jezeli wszyscy by jezdzili zgodnie z przepisami, czyli z dozwolona predkoscia, to jestem przekonany ze wiekszosc korkow by.. zniknela. Wtedy np. cos takiego jak "zielona fala" mialoby sens, bo teraz to ma raczej znikomy.
                      dokladnie tak jest - i pewnie podroz w godzinach szczytu przez warszawe trwalaby 50% tego co teraz - bez wpychania sie cfaniakow, blokowania skrzyzowan, przejezdzania na czerwonym itd itp.
                      Zamieszczone przez Geralt
                      w wiekszosci przypadkow musialbym (i pewnie nie tylko ja) po miescie na 3 biegu jezdzic
                      Boze, jak ja Ci wspolczuje....


                      druga sprawa ze za tekst typu "ochujeli" ADMINISTRACJA winna owoca przydzielic
                      nasza droga: www.wpzs.pl

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X