Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O4

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak rozmawiałem w salonie kilka tygodni temu to podobno Ambition miał stracić Virtual Cockpit z wyposażenia seryjnego.
    Rafał
    Czerwona Brzydula 1.4 TSI

Komentarz

• Wczoraj przed pracą ustawiły mi się dwie białe Octavie O3FL i O4. I patrząc na O4 mam wrażenie, że to mniejsze auto niż O3FL (pewnie złudzenie wynikające z proporcji): wydaje się być krótsza, wyższa, wyżej zawieszona.
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

Komentarz

• Miałem okazje w zeszłym tygodniu przejechać około 1500 km nową octavią IV ( służbowo). 2.0 TDI DSG. Odczucia? Dobre choć umiarkowanie. Na minus: klasycznie jak w Octavii powyżej 170 głośno, wirtualne zegary nie moja bajka, tym bardziej ze przy rantach w pełnym słońcu matryca wydawała się być niedoklejona. Nie topowe ale też ledowe reflektory przednie dla mnie porażka bo o ile światła mijania drogowe i dzienne są w technologii led to kierunki są klasyczna żarówka. Po jakiś 400 km zaczęła boleć mnie dupa , ale każdy ma inna i mnie przeważnie boli. Na plus to miejsce w środku, pozycja za kierownica, Ciekawe bajery dotyczące przewietrzania wnętrza i ogólnie intefaceu ale co kto lubi (mi brak klasycznych pokręteł nie przeszkadza), silnik i skrzynia szczególnie w trybie sport super. Spalanie też na przyzwoitym poziomie.

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X