Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O3 facelifting

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Witam,

    Czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego polski konfigurator pokazuje cenę o 2 tys. wyższą za dany model niż cennik? Czyżby już podnieśli ceny na O3 FL?

    Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

    Komentarz


    • moim zdaniem krok wstecz był między O2 gdzie były halogeny projekcyjne a O3 gdzie znów są odblaski.
      Tzn w O3 nie są złe ale w O2 były dużo lepsze więc tutaj "postęp ujemny" akurat w moim prywatnym odczuciu.

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Poziomek80 Zobacz wpis
        Witam,

        Czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego polski konfigurator pokazuje cenę o 2 tys. wyższą za dany model niż cennik? Czyżby już podnieśli ceny na O3 FL?

        Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
        prędzej cennik jest nowszy i ma niższe ceny. Kumple, który siedzi w branży (prasa moto) mówi, że zmiany zawsze trafiają w Skodzie do cennika o 1-2 tygodnie szybciej niż do konfiguratora .

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Poziomek80 Zobacz wpis
          Witam,

          Czy ktoś mi może powiedzieć dlaczego polski konfigurator pokazuje cenę o 2 tys. wyższą za dany model niż cennik? Czyżby już podnieśli ceny na O3 FL?

          Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
          Sprawdziłem specjalnie i nic się nie różni przy mojej wersji, nawet o 1 zł.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez przybysz86 Zobacz wpis
            moim zdaniem krok wstecz był między O2 gdzie były halogeny projekcyjne a O3 gdzie znów są odblaski.
            W OII były też odblaski w halogenach.
            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

            Komentarz


            • Zamieszczone przez AdamB Zobacz wpis

              W OII były też odblaski w halogenach.
              hmm - moze w O2 były ale O2FL na pewno mijania miała projekcyjne, które świeciły dużo lepiej niż halogeny w O3 -przynajmniej takie jest moje odczucie bo O3 nie jeździłem aż tyle co O2FL.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez AdamB Zobacz wpis

                W OII były też odblaski w halogenach.
                w OII bylo to i to hlogen z lustami i z soczewka zalezy jaka wersja np scout mial soczewke i na niektorych rynkach RS
                ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                Komentarz


                • Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis

                  w OII bylo to i to hlogen z lustami i z soczewka zalezy jaka wersja np scout mial soczewke i na niektorych rynkach RS
                  Tak, masz rację , zapomniałem o Scoutcie i RS-angolach, ale "typowe" wersje w kraju naszym miały odblaski lub ksenony (za wyjątkiem Scouta)
                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                  Komentarz


                  • Czesi sprawdzili czy da się powiększyć rozstaw osi Olll używając części z OlllFL i się da
                    Rozšíření rozchodu zadních kol Škody Octavia III: Lze rozšířit i verzi před modernizací? | auto.cz
                    ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                    mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                    Komentarz


                    • Też zamówiłem
                      Długo się zastanawiałem w związku z tym nowym przodem ale im dłużej się na nią patrze......
                      Pytanie mam odnośnie LED-ów - czy krótkie są skrętne?
                      O2 , Edition 100

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez batman_xp1 Zobacz wpis
                        Pytanie mam odnośnie LED-ów - czy krótkie są skrętne?
                        Tak - w konfiguratorze masz napisane ze sa z AFS.
                        Długie za to na sztywno o ile wiem ale to musisz potwierdzic z kolegami, ktorzy prezentowali swoje O3FL w showroomie.
                        Moja jeszcze w kolejce do produkcji niestety.
                        Ostatnio edytowany przez przybysz86; 30528.

                        Komentarz


                        • A kiedy macie terminy produkcji ? Ja mam ustalony na 23 tydzień.

                          Komentarz


                          • Jeszcze nie mam terminów. Zamówiłem 31.03
                            O2 , Edition 100

                            Komentarz


                            • U mnie zamówienie 10.03 i 18 tydzień.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez other_exception Zobacz wpis
                                U mnie zamówienie 10.03 i 18 tydzień.
                                to samo - produkcja 18tydzień odbiór 2 tyg później.

                                Komentarz


                                • a tymczasem w Chinach nikt chyba nie słyszał o wersji FL

                                  上汽大众斯柯达SKODA官网丨2024新款明锐PRO柯迪亚克柯米克GT-SUV汽车报价及图片参数配置
                                  OII 1,4 TSI Elegance

                                  KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                  Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez OrsonTSI Zobacz wpis
                                    Proponuję przejrzeć poprzednią stronę
                                    ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                    mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                    Komentarz


                                    • faktycznie, wyszlo na jaw ze nie bywam systematycznie na forum
                                      OII 1,4 TSI Elegance

                                      KUPIĘ: fotel kierowcy ELEGANCE '09 czarna tapicerka (może być bez poduchy)

                                      Silnik smaruje MOTUL 8100 X-clean+ 5W30

                                      Komentarz


                                      • W serialu Rodzinka.pl teraz jeżdżą OIII FL
                                        ...DIESEL KOPCI , DIESEL CZADZI , DIESEL NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI... :-)
                                        mala ewolucja BKD ->BMN 205KM/458Nm

                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=26088

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez PiotrekDK Zobacz wpis

                                          Proponuję przejrzeć poprzednią stronę
                                          Co ciekawe Chińska Octavia III ma zbiornik 55 litrów a 1,4 tsi dsg osiąga tylko 208 km/h - ciekawe czy blokada z uwagi na przepisy czy z jakiś innych przyczyn.
                                          sotdi

                                          Komentarz


                                          • w 3miescie juz O3 fl mozna spotkac na drodze...
                                            Załączone pliki
                                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                            Spalanie - Motostat.pl

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis
                                              w 3miescie juz O3 fl mozna spotkac na drodze...
                                              "Piękna"

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez Mastermindq Zobacz wpis

                                                "Piękna"
                                                Zauwazylem, ze napisales ten wyraz w cudzyslowiu...
                                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                                                Spalanie - Motostat.pl

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez marlej108 Zobacz wpis

                                                  Zauwazylem, ze napisales ten wyraz w cudzyslowiu...
                                                  Tak i nie był to cytat

                                                  Ale na żywo jest chyba trochę lepiej. Mam nadzieję że moja jeszcze trochę pojeździ i doczeka O4.

                                                  Komentarz


                                                  • Widziałem to na żywo i też uważam, że jest "piękna"...
                                                    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
                                                    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
                                                    Spalanie - Motostat.pl
                                                    Spalanie - Motostat.pl

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X