Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe mondeo - ceny (z kosmosu )

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kris86, a ja lubię w zależności od tego jakim jest ktoś człowiekiem, nie mam upodobań narodowych, niezależnie skąd jest.
    Tak napisałem, bo raczej po II war zaleciałości wciąż są w starszym pokoleniu, a za zachodnią granicą niektórzy mają jeszcze w mentalności wizje polaka cwaniaka, a my niemca buca. :wink:
    ale jesteś bardziej na bieżąco, bo dawno nie byłem tam. :wink:

    Komentarz


    • Zamieszczone przez sebastian7905
      wiele czasu spędziłem w Niemczech i wiem jedno oni bardzo mocno liczą każde wydane euro ,obojętnie o co byś nie zapytał wszystko jest drogie ,oczywiście
      Jak to?? Wchodząc do naszych rodzimych komisów to przecież widać, że Niemcy oddają nam za pół darmo DOBRE nowe auta. Muszą być bogaci...

      Komentarz


      • Zamieszczone przez sebastian7905
        ...no nic odbiegamy od tematu i to dużo
        sebastian7905, wystarczy jak dodasz, że w DE nie widziałeś nowych Mondeo i już jest w temacie
        Pozdrawiam
        Northeusz

        Komentarz


        • Żeby nie było OT. Teraz gdzieś po mazowieckim jeździ roadshow (jutro w Piasecznie). Jak zjadą do mnie testówki do jazdy mam mieć telefon z salonu. Bardzo mnie ciekawi co z tego wyszło finalnie. Najchętniej sprawdziłbym 2.0 eco z powershiftem. Ale to najprędzej koniec XI będzie jak mówią.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez paweł2

            Zgadza się Kiia,Hyundaj,Suzuki,PSA,Opel,Ford,Honda,Toyota,Maz da(i pewnie jeszcze cos) mają w ofercie wolnossaki więc jakiś wybór jest bez paniki
            Znaczy głównym kryterium fajnego silnika jest brak turbiny :shock: Nooo to gratulacje :szeroki_usmiech Proponuję wziąć do rąk turbosprężarkę i ocenić jej poziom "komplikacji", jest on dosyć podobny do skomplikowanej budowy cepa :szeroki_usmiech Taki rozrusznik czy alternator są 100 razy bardziej skomplikowane :lol:
            Ps. Każda duża ciężarówka jaką widać na drodze ma turbo i zapewniam, że jego występowanie jest ostatnim zmartwieniem właścicieli firm transportowych. A taka ciężarówka Musi przejechać milion kilometrów by zarobić sensownie na siebie.
            Pozdrawiam
            perfex

            Octavia HTP

            Komentarz


            • perfex, tzn nie wiem czy Pawłowi chodziło tylko o brak turbo, jeśli tak, to faktycznie bezsensu. Mi chodziło też o wtryski bezpośrednie, zmienne fazy i inne duperele, połączone z małą wytrzymałością materiału, zapakowaną często w małą pojemność i uturbioną dodatkowo.
              Ciężarówki mają silnik diesla - który sam w sobie jest bardziej wydajny i nie ma on mikro pojemności....to odnośnie powrotu do tematu małych doładowanych benzyn i konstrukcji w ogóle w autach osobowych. Zresztą patrząc na turbiny w ciężarówkach nastawionych na takie roczne przeloty, trzeba stwierdzić, że jednak mimo wszystko trwalsze i wydajniejsze modele turbin tam siedzą, z racji na robione przeloty.

              Komentarz


              • Zamieszczone przez sew1981
                ex, tzn nie wiem czy Pawłowi chodziło tylko o brak turbo, jeśli tak, to faktycznie bezsensu. Mi chodziło też o wtryski bezpośrednie, zmienne fazy i inne duperele, połączone z małą wytrzymałością materiału, zapakowaną często w małą pojemność i uturbioną dodatkowo.
                Tak właśnie o to chodziło.
                I nic tu nie pomoże robienie :shock: :shock: :shock: znam wiele osób które zamiast jakiś 1.0-1.2 turbo wolą 1.6-2.0 NA.I tyle w temacie.
                Cała Polska woła z nami wyp...dalać z uchodźcami.

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Kris86
                  To nie wiem kiedy tam byłeś ostatnio :-) Jak byłem w Niemczech w tym roku i dwa lata temu to na 10 przejeżdżających samochodów 7 - 8 było niemieckich (Mercedes, BMW, Audi, VW, Opel, Ford). I tak też pokazują statystyki. Wśród 25 najczęściej kupowanych modeli w październiku zeszłego roku dopiero na 22 znalazła się nie niemiecka marka samochodu, tj. Skoda Fabia, a i tak należy do VW :-) Oczywiście jako niemiecki samochód uznaję również Forda i Opla :-)
                  po pierwsze czy wszyscy byli Niemcami :?: ,po drugie mieszkałem i pracowałem kilka lat :P

                  Zamieszczone przez Northeusz
                  sebastian7905, wystarczy jak dodasz, że w DE nie widziałeś nowych Mondeo i już jest w temacie
                  owszem jeżdżą :wink: ,i zdarzają się już używane na sprzedaż z 2013 r, zresztą bordowy mk5 jeździ już po trójmieście od zeszłego roku :wink:

                  Kris86 być przejazdem w Niemczech i liczyć przejeżdżające Niemieckie samochody nijak ma się do tego ,że jeżdżą nimi sami Niemcy multi -kulti mowi to CI coś ?
                  Sebastian
                  Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                  Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                  Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                  Wczasy nad morzem - klik

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez sebastian7905
                    Kris86 być przejazdem w Niemczech i liczyć przejeżdżające Niemieckie samochody nijak ma się do tego ,że jeżdżą nimi sami Niemcy multi -kulti mowi to CI coś ?
                    Owszem mówi, ale kto tu mówi o Niemcach z dziada pradziada? Ja mówię o osobach mieszkających w Niemczech ogólnie :-)
                    Może statystyka sprzedaży nowych samochodów też jest zafałszowana przez multi kulti? :P A ta jasno pokazuje jakie marki wybierają "osoby mieszkające w Niemczech" :-)
                    Jestem teraz ciekawy jak spojrzą na nowe Mondeo i jak będzie się tam sprzedawał na tle nowego Passata czy innych samochodów :-)

                    Komentarz


                    • A mnie zaciekawila wersja hybrydowa tego nowego Mondeo 2.0 Hybrid, 187KM z CVT, cena na poziomie 122tys, gdzie najmocniejszy 2.0 EB 128tys, a diesel 1.6 od 95tys.
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez Kris86
                        A ta jasno pokazuje jakie marki wybierają "osoby mieszkające w Niemczech"
                        no i już lepiej :wink:
                        Sebastian
                        Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie ,po pewnym czasie zauważasz ,ze świni się to podoba
                        Jest Passat B7 Highline by sebastian7905
                        Była Black ELEGANCE by sebastian7905
                        Wczasy nad morzem - klik

                        Komentarz


                        • nawet podoba mi się to nowe Mondeło, szczególnie wersja combi

                          Pierwsza jazda Ford Mondeo 1.5 EcoBoost 160 KM - Infor.pl

                          Seat Leon ST FR by mirek_p11

                          Fotki
                          Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
                          Fotki

                          Komentarz


                          • mirek_p11, tak czysto wizualnie sam tył kombi za wiele się nie różni od aktualnego modelu na moje oko....przód mi się nie podoba, aktualny mondek ma ładniejszy przód według mnie. Bok ma ciekawy ,ale trochę jakby zapożyczony z jakiegoś hyundaia. Generalnie aktualna odmiana jest dla mnie ciekawsza wizualnie

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Chris11
                              Zamieszczone przez sebastian7905
                              wiele czasu spędziłem w Niemczech i wiem jedno oni bardzo mocno liczą każde wydane euro ,obojętnie o co byś nie zapytał wszystko jest drogie ,oczywiście
                              Jak to?? Wchodząc do naszych rodzimych komisów to przecież widać, że Niemcy oddają nam za pół darmo DOBRE nowe auta. Muszą być bogaci...
                              to prawda. Niemiec nie sprzedaje dobrego samochodu za grosze. Zobaczcie w jakich cenach są auta na mobile.de a po ile u nas bezwypadkowe "z niemiec". Przypadek?

                              Komentarz


                              • OT

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez cool_torun Zobacz wpis
                                  Nowe mondeo - ceny (z kosmosu )

                                  Jak w temacie
                                  Nowy Ford Mondeo | Ceny w Polsce
                                  Ceny hmmmmmm?
                                  Pamiętaj o sporych rabatach w Fordzie
                                  Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
                                  https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
                                  https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
                                  https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X