Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana opon - ile płacicie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez paba
    takie pytanie - mówią, że nie ma głupich

    czy spadek ciśnienia w kołach, regularny na osiach (nie, że jedno) rzędu 0,2 bara przez 1,5-2 miesiące świadczy o tym, że wentyle puszczają? nie mierzę chińszczyzną tylko poleconym nawet gdzieś na forum miernikiem firmy Maruni
    Jeżeli mierzysz dokładnie, jednym manometrem, a spadek jest ciągły, ja bym sprawdził koła.

    Na przestrzeni ostatniego roku miałem rozbierane 6 kół - 4 dostały nowe opony, dwie to była przekładka pomiędzy felgami. Trzy opony poszły do poprawki. W jednym przypadku okazało się, że winowajcą był dobrze uszczelniony, a zjeżdżony do zera wkręt w oponie (już się skubany w lamelce schował), a w dwóch przypadkach okazało się, że opony miały problem z uszczelnieniem się na feldze (montaż jak najbardziej zgodnie ze sztuką, z użyciem pasty do montażu opon. I mimo tego, trafiło się, że wyszły problemy.

    Więc jesli masz takie problemy, to koło z samochodu, do wanny pełnej wody i trza sprawdzić całość.
    Pozdrawiam, Robreg.
    ----
    furmanka.blogspot.com fan ;-)

    Komentarz


    • nie zaproponowano mi nowych, a ja zapomniałem podczas przekładki kół, a okazja była, bo zakładali nowe opony na kupione używane felgi, które miały swoje wentylki
      nie jeździj do tego serwisu więcej.. :?

      paba a tymi spadkami się na razie nie przejmuj , jak pisał jerol wahania są dopuszczalne tym bardziej że mamy dość spore skoki temperatury i jeżeli masz jednakowe ubytki we wszystkich kołach to stawiał bym bardziej na to . przypomnij sobie w jakiej temperaturze zmieniałeś opony ,
      a to że nie wymienili , nie zaproponowali wymiany zaworów na feldze niewiadomego pochodzenia to żenada..no i niestety brak tzw, profesjonalizmu , nawet jeżeli te zawory wyglądały na nowe.
      to nie klient ma o tym myśleć .
      O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
      GVI 1.4TSI
      LANCIA YPSILON 1.2 MPI
      tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

      Komentarz


      • jednakowe

        przód pompowałem 2,3 bar jest obecnie 2,1 na jednym i 2,05 na drugim
        tył pompowałem 2,1 bar i jest obecnie po 2,0 bara

        napompuję ponownie i poobserwuję

        nie mam żadnych objawów nawet przy prędkościach w okolicach 130-140 km/h

        Komentarz


        • Zamieszczone przez paba
          jednakowe

          przód pompowałem 2,3 bar jest obecnie 2,1 na jednym i 2,05 na drugim
          tył pompowałem 2,1 bar i jest obecnie po 2,0 bara

          napompuję ponownie i poobserwuję
          ee..no bez przesady , 0.1 to masz w wężyku jak ja to mówię , to nie jubiler.. :szeroki_usmiech
          O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
          GVI 1.4TSI
          LANCIA YPSILON 1.2 MPI
          tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

          Komentarz


          • I aż się zarejestrowałaś żeby nas o tym poinformować i zareklamowac jakieś kupony? :roll:

            Komentarz


            • Zgierz wczoraj 80pln za zmianę opon na alufelgach 16", wyważenie i zmianę wentylków.
              Torby foliowe na opony w gratisie
              Moja bryczka:
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=79825

              Komentarz


              • 25.11.2015r. Wymiana opon w ASO Skoda koszt 50 zl (kupon rabatowy od Aso)

                Komentarz


                • Ja za wymianę opon na aluminiowych 16"-ach płacę 70zł. W tej cenie nie mam wymiany wentyli, mycia opon oraz toreb foliowych na opony...
                  Adam... Używam:
                  Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                  Passek: B6 175KM/366Nm

                  Komentarz


                  • 600netto Bawaria K-ce..

                    Komentarz


                    • 29/12/2015 Kraków - zwykły zakład wulkanizacyjny przy ulicy Dobczyckiej (Wola Duchacka) - przekładka/ wyważenie zimówek 50zł komplet (15stki stalowe). Ta cena nie zmieniła się od lat. Nigdy też nie mam zastrzeżeń do wykonanej usługi.
                      "coś być musi, do cholery, za zakrętem"

                      O1 Tour BFQ+LPG LR - BARRACUDA
                      O2 Tour BSE+LPG LR - MED

                      Komentarz


                      • Przełożenie kół 17" alu, z wyważeniem i bardzo miłą obsługą - 70zł brutto. Szczerze? Nie chciało by mi się za tyle.

                        Komentarz


                        • Częstochowa - przekładka opon 16' na stal + wymiana wentyli + wyważanie - 50 zł
                          Mapy Google ,19.1556717//@50.7758168,19.1555198,67m/data=!3m1!1e3

                          Komentarz


                          • To ja cos od siebie. Rotterdam 50e wymiana + wywaznie.
                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...via-by-gregor7

                            Komentarz


                            • A na ile takich wymian wystarcza przeciętna pensja Holendra ? :wink:
                              OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
                              SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez looker
                                A na ile takich wymian wystarcza przeciętna pensja Holendra ? :wink:
                                Holendra to nie wiem, natomiast moja na około 50 wymian Ale ja mam wielosezonowe.
                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...via-by-gregor7

                                Komentarz


                                • Wymiana opon w ASO Skoda 18 listopada 2016 rok koszt 59 zł

                                  Komentarz


                                  • No to ja - za wymianę opon na aluminiowych 16"-ach z wyważeniem (oczywiście przyklejane ciężarki a nie jak niektóry zwykłe nabijane ? ) i foliami zapłaciłem ostatnio 40zł ale to po "dobrej" znajomości....
                                    Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                                    Komentarz


                                    • 120 zł wymiana opon z wyważeniem, rozmiar 19

                                      Komentarz


                                      • Kraków
                                        50 zł jak zimówki na felgach
                                        150 zł gdy zimówki bez felg

                                        Ja akurat sam sobie przekładam. Podaje ceny z najbliższego warsztatu
                                        Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
                                        Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

                                        Komentarz


                                        • a w mojej wsi robią już nawet za 30 zł...
                                          O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                          GVI 1.4TSI
                                          LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                          tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                          Komentarz


                                          • We wrocku zmiana kół z oponami alu na alu z wyważeniem 50 zł netto, czyli nie drogo a do tego ciekawa rozmowa ze znajomym ( znamy się już od kilkunastu lat) - bezcenna !, jak ktoś będzie chciał to dam adres
                                            jmors44

                                            Komentarz


                                            • Stalówki 50 zł
                                              Alu 70 zł
                                              Zapraszam do odwiedzenia mojego bloga prawno-motoryzacyjnego na którym znajdziecie teksy prawne oraz testy najnowszych aut, w tym grupy VAG!
                                              https://www.facebook.com/prawoimotoryzacja/
                                              https://prawoimotoryzacja.blogspot.com/
                                              https://www.instagram.com/prawoimotoryzacja/

                                              Komentarz


                                              • Wymiana opon w ASO Porsche po rabatach 90 zł.

                                                Komentarz


                                                • Wymiana opon w Misztal Serwis Opon koszt 90 zł felgi stalowe Śkoda O2 Tour Combi.

                                                  Komentarz


                                                  • Zgorzelec 144zl przekładka całe koła ale z wyważeniem i przechowanien kół zimowych.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X