Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ile płacicie za ubezpieczenie?

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    tak nie muszą gwizdać ... może ktoś mi wjechać w pupe
    Nie polecam ASO Warszawa Połczyńska 125.

    Komentarz


    • #52
      a sa jakies wymagania przy tym pakiecie? np alarm, czy blokada skrzyni biegow?

      Komentarz


      • #53
        Ta tylko z nowym samochodem więc tylko raz można sie na to skusić ... reszte dopytaj w salonie.
        Nawet nie wiedziałem ze coś takiego jest
        Nie polecam ASO Warszawa Połczyńska 125.

        Komentarz


        • #54
          O2 2008 rok, przebieg 40kkm, wartość 54000, dwie szkody z AC i jedna z OC. Allianz wyliczył mi ubezp na następny rok na 2800 PLN - tak wiec bardzo korzystnie.
          Co do ubezpieczyciela - zero problemów, wszystko załatwiane w ASO przez pracownikow.

          Komentarz


          • #55
            Zapraszam do mnie na wycenę Pakietu ubezpieczeń
            Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

            Spalanie - Motostat.pl

            Komentarz


            • #56
              Witam wszystkich.
              Ja ubezpieczałem autko we wrześniu(O1 2008 rok prod.). w mBanku,mianowicie w Hestii poprzez mBank.
              Oc+Ac+NNW 5000zł + Holowanie +auto zastępcze na 7 dni po wypadku wyszło z moimi zniżkami(60% OC i 40% AC, wiek jak w opisie, brak współ-kierowców itp) 1200 zł za całość.
              Szkody likwiduje bezpośrednio Hestia (nie mBank jak w innych jego ofertach).
              Aha, autko wycenę miało robioną na 42 tys zł.

              Komentarz


              • #57
                HDI - dno totalne, unikac szerokim lukiem... Moze i tanio ale w przypadku jakiejkolwiek szkody nawet z OC ciezko sie obejsc bez prawnika...:/[/quote]


                i tu się z tobą nie zgodzę, cała moja rodzinak od kilki lat ubezbieczona w HDI asekuracja (dawniej tryg, jeszcze wcześniej ...) skasowaliśmy już trzy auta 2 ja 1 moja siostara wszystkie nie z naszej winy jednak szkody robione z AC a później ściągane przez hdi z ubezpieczeń sprawcow. Nie było najmniejszych problemów, wszystko bardzo sprawnie i szybko. Co do cen to nie sa one najmniejsze jednak wole dopłacić za ubezpieczenie i spać spokojnie.


                Co do link 4 moge powiedzec tylko tyle, że moja siostra jako pracownik tej firmy nie podjeła się ubezpieczenia tam samochodu mimo bardzo dobrych warunków (znizki dla pracowników) wnioski wyciągnijcie sobie sami.

                [ Dodano: Nie 08 Lis, 09 14:30 ]
                Jeszcze mam takie pytanko, mi również zaproponowano ubezpieczenie z salonu (1990zł) ktoś przerabiał ten wariant? jak dla mnie jest to korzystne rozwiązanie, tylko nie wiem jak z warunkami ubezpieczenia?? czy sa jakieś alternatywy do tego rozwiązania np 2 letnie ubezpieczenie w dobrej cenie??

                Komentarz


                • #58
                  no zaczęło sie znowu ...... znowu podwyżki

                  nie wiem jak u was ale mi prawie 100 zł więcej wyszło za ubezp oc ac nnw na nast. rok
                  Hestia od 2 lat - wczesniej PZU

                  i nic taniej mimo max zniżek i czego tam jeszcze
                  do tego od stycznia VAT do góry to ubezp. także pewnie pjdzie do góry tylko nie o 1 procent jak VAT tylko jak znam życie z 5 procent (wszak ubezpieczalnie zwietrzą okazje do kolejnej podwyżki)

                  pozdrawiam

                  Komentarz


                  • #59
                    Zawsze mozna zmienic ubezpieczyciela, dlatego warto wybrac sie do agenta ktory jest reprezentantem kilku firm. Inna kwestia, ze jednym z czynnikow wplywajacych na koszt AC jest wiek samochodu a wiele firm dla aut starszych niz 5 letnie zaczyna podnosic stawke. Wtedy mimo mniejszej ceny ubezpieczenia i dodatkowych znizek za bezszkodowosc moze sie okazac ze ubezpieczenie kosztuje tyle samo co rok wczesniej.

                    Komentarz


                    • #60
                      Zamieszczone przez redhead
                      nie wiem jak u was ale mi prawie 100 zł więcej wyszło za ubezp oc ac nnw na nast. rok
                      Hestia od 2 lat - wczesniej PZU
                      Mam podobną historię ubezpieczeniową. 17.08.2010 ubezpieczałem swoją OII. Wyceniona została wg eurotaxu na 40500zł (82kkm). Składka OC+NW+AC+Assistance standard (auto zastępcze w przypadku kolizji/wypadku na 7dni.) przy max zniżkach wyszło mi 1472zł. W zeszłym roku auto miało wartość 52000zł i ten sam pakiet wyszedł 1420zł. :roll:
                      PZU wyliczyło mi składkę podobną w podobnym zakresie. A Hestia wprowadziła/podniosła minimalny pułap dla składek i pomimo, że ze zniżek powinienem mniej zapłacić, zapłaciłem więcej. :evil:
                      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                      Komentarz


                      • #61
                        powiem Wam szczerze, że sam też tego nie rozumiem :-/
                        oczywiście maksymalne zniżki 60% na AC/OC, jazda bezszkodowa;
                        ubezpieczyciel: PZU

                        i historia wygląda tak:
                        po przyprowadzeniu swojej wtedy 4-letniej A3ki w 2008 roku za AC/OC/NNW (10tys.) zapłaciłem niecałe 1900zł w PZU, wartość auta wyceniona przez tych złodziei z Eurotaxu 46tys.
                        w ubiegłym roku ten sam pakiet ubezpieczenia niecałe 2100 przy wartości auta - 39tys.
                        w tym roku płaciłem 2180 przy wartości auta - 36tys. :roll:

                        wygląda na to że AC przy autach >5 lat się nie opłaca, tyle ciekawe jak długo to rośnie....

                        ojciec za 15letnią Astrę za OC i AC płacił ostatnio niecałe 600zł
                        06.09.2010 - zamówienie szarej elegantki
                        19.11.2010 - odbiór auta :-)

                        Komentarz


                        • #62
                          Ja ubezpieczałem pierwszy raz auto bo do tej pory tylko służbowe były. Za OII Elegance 2006r 14otys km zapłaciłem w Avivie 1830zł OC+AC+NNW+Assistance NAVI - tu Aviva zapewnia auto zastępcze z ASO współpracującego do którego trafi auto na naprawy ewentualnie gdybym chciał samochód zastępczy bezpośrednio od Avivy niezależnie gdzie bede naprawiał samochód to dodatkowa składka 120zł.
                          2.0 TDI BKD http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=39508

                          Komentarz


                          • #63
                            redhead, ja dostałem wytłumaczenie w Hestii, że podwyżki nastąpiły ze względu na podniesienie wartości Szkody na osobie wg zarządzenia UE. W ubiegłym roku było 1,5 mln Euro, a w tym jest już 2,5 mln Euro... Może ktoś kto siedzi w ubezpieczeniach potwierdzić to?
                            ...nie ma to jak Octavia :drive:
                            >>> STOP PIJANYM KIEROWCOM!!! <<<

                            Komentarz


                            • #64
                              Zamieszczone przez Hunter
                              Może ktoś kto siedzi w ubezpieczeniach potwierdzić to?
                              Potwierdzam!
                              Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

                              Spalanie - Motostat.pl

                              Komentarz


                              • #65
                                ja od lat ubezpieczam w warcie ale myślę, że w tym roku zrobię rozeznanie w konkurencyjnych ofertach.
                                Audi A4 1.8TFSI

                                Komentarz


                                • #66
                                  właśnie dostałem info, że Hestia od 1 września ma promocję (przez okres 1 miesiąca) i obniża trochę składki (o 10% wypadkowe, 25% mieszkaniowe) takze jak ktoś chce Hestię to niech się wstrzyma z zakupem polisy,
                                  ja juz sie zdecydowałem (mam termin odnowienia na 3.09) ale na szczęście ubezpieczam się u kuzyna i ten trzyma ręke na pulsie
                                  F10 530D 258PS

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    a ja w axadirect 19522 pełen pakiet OC+AC+ASS +NW kierowcy i pasażeróLink zastępcze szyby noclegi nawet opieka nad psem i ubezpieczonym car audio dałem 975 zł
                                    gbyby ktoś chciał to podaje numer polisy AC1810145/00 jak poda ten numer przed wyliczeniem i oczywiście kupi ubezpieczenie dostanie dodatkowy rabat...i jest jeszcze dodatkowy rabat przy płatności karta kredytowa
                                    octavia 1 2001 TDI 110km 28 lat 60% zniżki OC i AC dodatkowo kierowca poniżej 25 lat
                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=25050

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      jako iż za dwa tyg kończy mi się, to wczoraj zajrzałem do PZU. Na początku pani mnie przestraszyła kwotą, ale jak powiedziałem ile płaciłem ostatnio to się znalazły zniżki
                                      OII BXE elegance 2007 130tyś PZU OC+NW+Auto Pomoc (tańsza opcja) 524zł
                                      Korzystam oczywiście ze zniżek taty 60%
                                      o AC będę jeszcze rozmawiał :diabelski_usmiech
                                      samo OC wyszło prawie 100zł drożej niż rok temu :|

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        ze zniżek taty 70% :?: tatuś chyba mundurowy 8)
                                        "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Biszczu, walnąłem się 60 miało być ops:

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            to można mieć 70% zniżki? myślałem, że 60 to max :P moja O1 `99 OC - 340zł

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              O2 ambiente 2006r 100 tys OC 200 AC 690 NNW 20 Mini Assistance gratis

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                proponuje stronę
                                                Rankomat.pl: Porównywarka OC AC - Ubezpieczenie do 55% taniej
                                                tam można sobie sprawdzić ile kosztuje ubezpieczenie
                                                pozdro

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  O1 2009
                                                  1.6 Benzyna + LPG
                                                  21 kkm
                                                  60% zniżek
                                                  AC+OC+NNW+Auto Szyba+20%zwyżki na TAXI = 1870 PLN
                                                  OIII 1.2 TSI 105 KM

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    Właśnie wczoraj opłaciłem drugą ratę 557 zŁ.
                                                    OC+AC+NW łącznie za dwie raty zapłaciłem 1114 zł.
                                                    OC-60% Zniżki
                                                    AC-10% zniżki
                                                    ubezpieczenie WARTA
                                                    Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
                                                    jak pomogłem to daj punkcik
                                                    sprzęgło od G 60

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X