Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Głośny wydech na tylnych siedzeniach.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26

    Zdjęcie co prawda słabe, ale chyba widać że jest na miejscu. Przy stukaniu nic w nim nie grzechocze itp.

    Komentarz


    • #27
      Jeździłem kilkoma O1 z TDI i w każdej to samo. Jedna była nowsza druga starsza i w każdej to samo. Tak musi być i tyle.

      Octavia 1.9 TDI ASV 2004---> FOTKI

      Była Fabia 1 1.4 MPI CLASSIC
      Jest O1 1.9 TDI ASV DRIVE
      Jest RAPID 1.2 TSI CJZD 110 KM RM 2016

      Komentarz


      • #28
        No to może faktycznie nie potrzebnie szukam bo nic nie zrobie. Tym nie mniej jeszcze się muszę jakąś przejechać bo dawno temu jechałem z sąsiadem i wydaje mi się że tego nie było. Niestety zmienił skodę na O2 i nie mam sprzętu do porównań pod ręką.

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez roLLo Zobacz wpis
          Jeździłem kilkoma O1 z TDI i w każdej to samo. Jedna była nowsza druga starsza i w każdej to samo. Tak musi być i tyle.
          Dopiero dziś miałem okazje przejechać się innym tdi w octavii z tyłu-2007 rok kombi. Jest generalnie ciszej niż w mojej, bo auto nowsze i z mniejszym przebiegiem, ale z tyłu też rezonanse i buczenie. Także jestem w szoku, ale ten typ tak ma. Co ciekawe , zaraz potem wsiadłem do poliftowej o3 1,6 tdi i tam też to delikatnie słychać.

          Komentarz


          • #30
            Wracam do tematu bo mam wrażenie że zrobiło się jeszcze głośniej. Teraz nawet z przodu przy pewnych obrotach jest wyżej opisany efekt. Dodam że od jakiegoś czasu np jak gaszę silnik (zwłaszcza zimny np jak tylko muszę parę metrów auto przestawić) to słychać lekki hałas w stylu telepania. Do tego jdąc po pofalowanej drodze też słyszę różnicę w dzwięku przy bujaniu się nadwozia i generalnie wydaje mi się że czuje większe wibracje od motoru.
            No i zastanawiam się czy to nie mogą być np poduszki silnika i przez to jest głośniej?

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X