Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dezynfekcja klimtyzacji, wymiana filtra przeciwpyłkowego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dezynfekcja klimtyzacji, wymiana filtra przeciwpyłkowego

    Lewa strona , scianka wewnetrzna od lampy , czarny kapturek :wink:
    Sprawdz najpierw czy nie masz wcisnietego przyciku ochrony przed dziecmi , na konsoli kierowcy w drzwiach , oznakowane piktogramem czlowieczka :twisted:
    Po wcisnieciu tego przycisku , nie dziala zapalniczka w tunelu srodkowym oraz sterowanie tylnymi szybami :lol:

    Bylo na forum ! za nieurzywanie szukajki dostaniesz klapsa :lol:

  • #2
    Dezynfekcja klimtyzacji, wymiana filtra przeciwpyłkowego

    Polecam wszystkim krótki poradnik mojej produkcji dotyczący dezynfekcji klimatyzacji i wymiany filtra przeciwpyłkowego w Octavia Tour.

    Dezynfekcja klimatyzacji

    Proszę o konstruktywną krytykę . Jak się spodoba to mogę zrobić jeszcze kilka takich, np. wymiany filtra paliwa, powietrza, wymiany klocków hamulcowych, tarcz itp.

    Kliknij "POMÓGŁ" jeśli wkurzyłem Cię tak, że brakuje Ci bluzg
    ________________________________________

    Komentarz


    • #3
      Powiem tak: filtr przeciwpyłkowy zawsze sam wymieniam i wiem jak to robić... jednak, Twoja instrukcja dla wielu chcących zrobić coś samodzielnie przy swoim aucie będzie bardzo przydatna. Strona graficzna, jak i merytoryczna na bardzo dobrym poziomie. Gratuluję pomysłu !!!

      Komentarz


      • #4
        dobry pomysl jak masz wiecej innych takich tematow to dawaj:P pozdrawiam
        Tomek

        Komentarz


        • #5
          refleksje

          Nie noooo!!! Super, prościej opisać się nie da, widać włożoną pracę i profesjonalizm. Przy takich pdf'ach ASO zbankrutuje :lol: Myśle, że przydałby się opis do wymiany tarcz, dużo jest postów w tym temacie, niby proste a jednak.. a serwis za to kasuje
          DZIĘKI w imieniu wszystkich :!:
          "Coco Jumbo i do przodu - to moja dewiza!" (Chłopaki nie płaczą)

          Komentarz


          • #6
            Rewelacyjny pdf ! Trochę zajeżdża mi z klimy i chciałem ją zdezynfekować w aso ale chyba dzięki Tobie sam to zrobię

            Komentarz


            • #7
              Poprostu wypas :lol:

              Komentarz


              • #8
                bielinek, twoj poradnik chyba padl bo jakos nie moge go znalezc, a wlasnie przymierzam sie do owej wymiany filtra i oczyszczenia klimy no i to wszystko by sie bardzo przydalo... masz moze to jeszcze gdzies zapisane?? :P :P :P
                - moja Octa :diabelski_usmiech

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Kszok_uk
                  bielinek, twoj poradnik chyba padl bo jakos nie moge go znalezc, a wlasnie przymierzam sie do owej wymiany filtra i oczyszczenia klimy no i to wszystko by sie bardzo przydalo... masz moze to jeszcze gdzies zapisane?? :P :P :P
                  Przyjazny dysk internetowy - Chomikuj.pl

                  Komentarz


                  • #10
                    Wielkie pochwały dla Kolegi. Doceniajmy takie inicjatywy - Kolega dzieli się wiedzą, która dla wielu jest mega przydatna, i poświęca swój czas dla innych - bezinteresownie !!! Taka niby prosta rzecz jak wymiana filtra, często kończy się połamaniem plastików, poranionymi łapami itd..., a teraz każdy może zobaczyć jak zrobić to prawidłowo.

                    Jeżeli Kolega jest w stanie pisac dalej - to proponuję ciągnąć podstawowe tematy, jak:
                    1. Wymiana samych klocków hamulcowych i szczęk,
                    2. Wymiana tarcz hamulcowych,
                    3. Wykonanie samodzielnie przeglądu samochodu - zdjęcia części OK i NOK, np.: jedno zdjęcie przegubu z którego cieknie, a drugie zdjecie przegubu w dobrym stanie itd... Tutaj pole do popisu dla Forum - propozycje co umiescic w takim przeglądzie.


                    Pozdrawiam - Tomek
                    Pozdrawiam tom_tom

                    Komentarz


                    • #11
                      Super to jest zrobione GRATULACJE! :lol:

                      Komentarz


                      • #12
                        Brawo !! oby więcej takich postów, a nie pustego pisania pozdrawiam autora.
                        Octavia 2 FL 2.0BKD DSG L&K

                        Komentarz


                        • #13
                          brecha, dzieki wielkie mistrzu!!! napewno sie to wszystko przyda... jak bym mogl to bym stuknal pomogl ale nie moge tak wiec moge dac Ci jedynie moja dozgonna wdziecznosc... :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech jeszcze raz dzia
                          - moja Octa :diabelski_usmiech

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez tom.tom
                            Wykonanie samodzielnie przeglądu samochodu - zdjęcia części OK i NOK
                            Za ten pomysl nalezy Ci sie kolejka od kazdego z nas! To jest wlasnie to. Niby czlowiek wie jak wyglada sprawny samochod, bo mam nadzieje kazdy sprawdza auto co jakis czas i okresla stopien zurzycia elementow. Sam chetnie obejrzalbym taki manual dla O2.

                            Skoda Octavia II 1.9TDI BXE 77kW

                            Komentarz


                            • #15
                              Kawał dobrej roboty... Na pewno się przyda.

                              Komentarz


                              • #16
                                I ja również skorzystałem.Super sprawa. Dziękuję i pozdrawiam!!!
                                roomeq

                                Komentarz


                                • #17
                                  zbliża mi się wymiana a tu masz ci los taki manual gratki kolego
                                  Spot Graniczny Małopolska - Podkarpacie, piątek 23.11.2012r. godz. 18.00, Pogórska Wola, Zajazd u Kazika, 521 km DK4 Tarnów - Dębica

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Szkoda, że trzeba się logować żeby ściągnąć tego pdf-a :/

                                    [ Dodano: Pią 19 Mar, 10 09:04 ]
                                    może mi to ktoś przesłać na e-mail? g u z o l o t (małpa) g m ail. c om
                                    Byłbym wdzięczny.
                                    Sprzedam dom: http://www.paulinaguzek.pl/dom/
                                    ---


                                    A to moja skodzinka:
                                    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=1470014

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Albo wsadzic na inny serwer jak rapid... badz hotfile, itd
                                      Gdzie nie trzeba sie logowac.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Ja mógłbym wrzucić na serwer, ale nie mam pliku :/

                                        Pozdrawiam
                                        Andrzej
                                        Sprzedam dom: http://www.paulinaguzek.pl/dom/
                                        ---


                                        A to moja skodzinka:
                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=1470014

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Opracowanie super BRAWO

                                          Pozwoliłem sobie wrzucić plik na rapidshare'a mam nadzieje że właściciel nie ma nic przeciwko.

                                          http://rapidshare.com/files/36534334..._Tour.pdf.html
                                          Skoda Octavia Tour MORE 1.6 TWIN POWER
                                          Yamaha FZ6 s2 Fazer ABS

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Nie wiem czy moj Szkodnik jest odmieńcem (rocznik 99) ale ja mam inaczej zbudowana osłonke podszybia i filtru pyłkowego. Zupełnie inne jest mocowanie, wrzuce wam fotki później. Generalnie trzymie się ono ja takich plastikowych wkręto-zatrzaskach a wyjąć osłone to istny kosmos :lol:
                                            Wykres: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=529337#529337

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Jak byłem wymieniać filtr w serwisie na wiosnę 2009, to pan serwisant po filtr uderzył najpierw pod deskę rozdzielczą nad nogami pasażera. Tam go nie znalazł, zapytał o rocznik i wtedy zabrał się za podszybie. Stąd wnioskuję, że kiedyś filtr mógł być w zupełnie innym miejscu.
                                              :

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Łał - jestem pod wrażeniem.
                                                teraz bez stresu wezmę się za swoją klimkę

                                                Dzięki .

                                                Pozdrawiam
                                                Andrzej

                                                [ Dodano: Pią 19 Mar, 10 11:52 ]
                                                Zamieszczone przez bielinek
                                                Proszę o konstruktywną krytykę . Jak się spodoba to mogę zrobić jeszcze kilka takich, np. wymiany filtra paliwa, powietrza, wymiany klocków hamulcowych, tarcz itp.
                                                Dla mnie mógł by jakoś lepiej być opisany (strzałki) kierunek ciągnięcia tego podszybia.
                                                Za co i w którą stronę. Ale i tak liczę, że dam sobie radę.

                                                A czy mógłbyś swoje poradniki zamieścić w jakimś bardziej dostępnym miejscu?

                                                Pozdrawiam
                                                Andrzej
                                                Sprzedam dom: http://www.paulinaguzek.pl/dom/
                                                ---


                                                A to moja skodzinka:
                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?p=1470014

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Page not found - Semicon jak stosowac CRC
                                                  Spot Graniczny Małopolska - Podkarpacie, piątek 23.11.2012r. godz. 18.00, Pogórska Wola, Zajazd u Kazika, 521 km DK4 Tarnów - Dębica

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X