Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Akumulator

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Jeżeli komuś się przyda taka informacja to ja (przy silniku 2.0) od 10.04.2015r. użytkuję akumulator LUCAS classic 62Ah, póki co bez najmniejszych problemów.
    W styczniu 2016r. na wypadzie w górach bez problemu odpalał rankiem przy minus 20-25 stopniach a prawie 2 tygodnie wtedy auto "garażowało" pod chmurką, w tym roku też góry przetrwał bez problemu, fakt że ciężko to on nie ma bo benzynę to aby raz obrócić i chodzi...
    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
    Spalanie - Motostat.pl
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #27
      Mam problem rzępoli mi rozrusznik, który oddałem do regeneracji i nadal zajęczy czasem. Powiem szczerze,że zastanawiam się czy to nie wada akumulatora... O1 1.8T RS z LPG i trochę naładowane głośników ... myślę o zakupie Exide Premium 64AH 640A EA640 czy może Varta Silver Dynamic? Z góry dzięki
      Champ20ns!

      Komentarz


      • #28
        Zerknij kilka postów wyżej jest strona do dobierania akumulatorów, możesz tez rozkodować z symboli w książce serwisowej lub z bagażnika jaki masz alternator i z jakim aku sobie poradzi.

        ...Moje Cappuccino MPi...

        jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
        sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
        wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X