Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana radia w 3ce

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wymiana radia w 3ce

Witajcie, zakupiłem Octavie 3 z 13 roku i chciałbym coś pokombinować z radiem i przyciskami na kierownicy, czy da się wymienić radio na nowsze i dołożyć klawisze, czy trzeba całą kierownicę wymieniać ?
    Załączone pliki

Da się przyciski bez wymiany kierownicy i da się wstawić nowsze radio wraz z ekranem z polifta. Radio zmieniałem na Amundsena + ekran i jest mega.
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez dagetto; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

o kur... mega to wygląda, Ile to cali 8? do każdej 3 przed FL można takie cudo założyć??

Komentarz

Tak 8"
        Model 5E0919605M
        Chyba do każdej. Ja mam z 2014, wcześniej mailem bolero z jakimś małym ekranikem.
        Tylko ekran nie będzie działał z każdym radiem. Ja musiałem wymienić też radio.

Komentarz

Zamieszczone przez dagetto Zobacz wpis
          Tak 8"
          Model 5E0919605M
          Chyba do każdej. Ja mam z 2014, wcześniej mailem bolero z jakimś małym ekranikem.
          Tylko ekran nie będzie działał z każdym radiem. Ja musiałem wymienić też radio.
          ile Cię taka operacja całościowo (z robocizną) wyniosła?
          posiadasz w tym pełną funkcjonalność obsługi telefonu wraz z zestawem głośnomowiącym?

mam Bolero z 2015 bez bluetooth i brakuje mi przede wszystkim zestawu głośnomówiącego

Komentarz

Zamieszczone przez marmal321 Zobacz wpis

ile Cię taka operacja całościowo (z robocizną) wyniosła?
            posiadasz w tym pełną funkcjonalność obsługi telefonu wraz z zestawem głośnomowiącym?

mam Bolero z 2015 bez bluetooth i brakuje mi przede wszystkim zestawu głośnomówiącego
            Ekran 900, radio 800. Instalacja darmo, bo sam sobie wymienisz. Trzeba kupić wyjmaki do radia, ale to grosze na allegro.
            Trzeba też zrobić kodowanie i adaptacje vcds pod Twoje auto, więc dobrze mieć kabel.
            Jeśli jesteś z Wwa lub Zielonej Góry mogę dać Ci namiary na gości, którzy Ci wszystko sprzedadzą i zamontują.
            Telefon w pełni obsługiwany: rozmowy, muzyka, android auto.
            Będziesz musiał jeszcze uzupełnić zestaw o antenę gps, DAB jeśli chcesz.
            Jesli nie miałeś wcześniej bluetooth to być może nie masz też mikrofonu - kolejny wydatek do listy.
            Ostatnio edytowany przez dagetto; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

miałeś już w samochodzie fabryczną instalację do zestawu głośnomówiącego - mikrofon, podłączenie do głośników itp
              czy te elementy są na wyposażeniu radia (w przypadku sprzętu z demontażu pewnie nie) czy da się je dokupić oddzielnie?

jak wspominałem posiadam Bolero z 2015 bez bluetooth i chociaż Amundsen fajny mogłoby pozostać i Bolero

najbardziej brakuje mi zestawu głośnomowiącego i obsługi telefonu

w jaki sposób można to ogarnąć najniższym kosztem?
              jest ktoś na forum kto siedzi w temacie?

Komentarz

marmal321 Tematem radia możesz uderzyć do pab567

Komentarz

POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X