Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana fabrycznego Amundsena na dokupionego Columbusa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Panowie jaki jest teraz koszt montażu Columbusa w miejsce fabrycznego Bolero?
    Zajmuje sie tym ktos teraz?

    Komentarz


    • No zajmuję się. Jeśli jesteś z Zabierzowa tego koło Krapkowic to akurat w sobotę 19 marca jadę w okolice Wrocławia więc będziesz miał blisko. A jakbyś potrzebował kupić LEGALNEGO Columbusa to też coś znajdę...

      EDIT: wróć... nie zauważyłem, że temat dotyczy OIII - odmeldowuję się, zajmuję sie tylko Columbusami poprzedniej generacji (vel RNS510).
      Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce...

      Komentarz


      • Koledzy jeszcze przekładają te radia do O3 czy już nie ma takiej możliwości?

        Komentarz


        • A czy może mi ktoś wytłumaczyć czym różnią się te Columbusy:
          5e0035020
          5e0035043
          Czy możliwy jest montaż obu w moim samochodzie?

          Komentarz


          • 020 jest z dab+ a 043 bez

            Komentarz


            • rrobert, dziękuje! Wieść gminna niesie, że w Krakowie jest Osobnik, który para się montowaniem Columbusów i wszystko działa. Czy ktoś się orientuje jak to wygląda cenowo?

              Komentarz


              • Z forum golf6.pl

                043 zwykła -1000 euro
                020 Dab -1100 euro
                044 Sim -1300 euro
                021 Sim+Dab -1550 euro
                Wyświetlacz 8" -450 euro
                - Wszystkie jednostki Mib II mają Smartlink(Android Auto, Apple CarPlay, MirrorLink).
                - Jednostki z Sim dodatkowo mają WiFiHotspot, rSAP.
                - W jednostkach Mib II z Sim dodatkowo można aktywować Google maps, StreetView, OnlineSearch. Koszt aktywacji 100 euro, za 1 rok jest potrzebne wpłacić 35 euro dla przedłużenia korzystania z tej opcji.
                - W wszystkich jednostkach można aktywowań „Video in Motion”, można oglądać Video poczas ruchu samochodu. Koszt 100 euro.
                - Kodowanie zgodnie z VIN 50 euro, ale w przypadku zakupu jednostki u nas –gratis.
                Wszystkie jednostki Plug&Play, podane ceny są cenami dla partnerów netto.
                Mapy 16/17 rok, możliwość samodzielnego odswieżania map beż dodatkowych opłat.
                Montaż w cenie jednostki, jeżeli nie trzeba nic dorabiać kable, anteny, Usb i t.d..

                Ceny netto
                Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce...

                Komentarz


                • Czyli bieda wersja 1450 euro netto... ?

                  Komentarz


                  • Alex.under, tyle mniej wiecej kosztowała tez Navi przy zakupie auta. Z jednej strony spore pieniadze, z drugiej mozna zawsze ogarnac gdzies sprzedaz tego, co masz obecnie i jakis grosz sie zwroci..

                    Moja O3 RS

                    Komentarz


                    • krzyzakp, racja. Prawie nowe zestawy Columbusów (te legalne) chodzą po około 2500-3000. Myślałem, że know how będzie trochę tańsze :| Widać nie jest to jeszcze dobrze rozpracowane radio.
                      Pewnie jakbym je potrzebował to bym rozważył a mnie Columbus najbardziej przekonuje wyglądem...

                      Komentarz


                      • też się czaje na Columbusa ale 6 tyś zł to trochę przegięcie. Trzeba jeszcze poczekać może jakaś konkurencja będzie niebawem z lepszą ceną

                        Komentarz


                        • bardzo proszę - kompletny, legalny za 4000. A jak zostawiasz stary ekran (o ile masz MIB2) to nawet 3200
                          Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce...

                          Komentarz


                          • a jest ktoś w stanie zakodować columbus'a MIB 1 pod auto ?

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez pab567 Zobacz wpis
                              bardzo proszę - kompletny, legalny za 4000. A jak zostawiasz stary ekran (o ile masz MIB2) to nawet 3200
                              Gdzie?

                              Było YETI Jest LEON

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez pab567 Zobacz wpis
                                Z forum golf6.pl

                                043 zwykła -1000 euro
                                020 Dab -1100 euro
                                044 Sim -1300 euro
                                021 Sim+Dab -1550 euro
                                Wyświetlacz 8" -450 euro
                                - Wszystkie jednostki Mib II mają Smartlink(Android Auto, Apple CarPlay, MirrorLink).
                                - Jednostki z Sim dodatkowo mają WiFiHotspot, rSAP.
                                - W jednostkach Mib II z Sim dodatkowo można aktywować Google maps, StreetView, OnlineSearch. Koszt aktywacji 100 euro, za 1 rok jest potrzebne wpłacić 35 euro dla przedłużenia korzystania z tej opcji.
                                - W wszystkich jednostkach można aktywowań „Video in Motion”, można oglądać Video poczas ruchu samochodu. Koszt 100 euro.
                                - Kodowanie zgodnie z VIN 50 euro, ale w przypadku zakupu jednostki u nas –gratis.
                                Wszystkie jednostki Plug&Play, podane ceny są cenami dla partnerów netto.
                                Mapy 16/17 rok, możliwość samodzielnego odswieżania map beż dodatkowych opłat.
                                Montaż w cenie jednostki, jeżeli nie trzeba nic dorabiać kable, anteny, Usb i t.d..

                                Ceny netto
                                Wszystko super: kwestia tylko gdzie to zrobic? To nie moze byc Plug & Play skoro trzeba zakodowac radio w aucie biorcy. Your access to this site has been limited by the site owner robi takie podmiany ale tam chca 3000 euro za columbusa mib2 z dab. Ktos zna moze inne firmy?

                                Komentarz


                                • Napisz do pab567
                                  Rafał

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez sdss

                                    Gdzie?
                                    U mnie. 3V0035021A.
                                    Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce...

                                    Komentarz


                                    • Ale cisza na tym forum, olaboga :-D. Tak czy inaczej da się już robić przekładki dużo poniżej 6000 zł. Polecam pab567

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X