Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana fabrycznego Amundsena na dokupionego Columbusa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Ty za to jesteś największym specem od tych tematów widzę...
    Coś sam osiągnąłeś, czy chowasz się za plecami niejakiego "Roberta" ???
    To co kiedyś było nierealne, powoli robi się realne i dobrze.
    Źródłem wiedzy są z reguły ruskie fora - nie wiem jak oni to robią, ale wystarczy mieć czas, chęci i poczytać. Proste. Nie trzeba być żadnym geniuszem. Ale nawymyślać to już można prawda?
    Pozdrawiam
    Marcin

    Komentarz


    • #77
      Nie, nie jestem "specem" jak to napisałeś, więc nie unoś się tak kolego.
      Napisałem tylko, że jest to realne do zrobienia co wielu na forum negowało, więc nie rozumiem Twojego oburzenia...

      Komentarz


      • #78
        Pany na Allero pojawiło się sporo Columbusów <2000,-.
        Orientujecie się może czy opcja odblokowania nadal jest aktualna?
        Pisałem maila do Anatolija, ale milczy...
        Rafał

        Komentarz


        • #79
          Aktualna

          Komentarz


          • #80
            Zamieszczone przez Milord
            Pany na Allero pojawiło się sporo Columbusów <2000,-.
            Orientujecie się może czy opcja odblokowania nadal jest aktualna?
            Pisałem maila do Anatolija, ale milczy...
            Ja tam widze tylko 1 za 1600zl, ale sam panel...
            Jaka jest cena odblokowania?
            Black magic

            Komentarz


            • #81
              Zamieszczone przez greg505
              Jaka jest cena odblokowania?
              Swojego czasu ktoś pisał, że 1.000,-.
              Rafał

              Komentarz


              • #82
                Link

                3500netto za clay komplet, włącznie z instalacją

                Pozdr!

                Komentarz


                • #83
                  Zamieszczone przez Milord
                  Pany na Allero pojawiło się sporo Columbusów <2000,-.
                  Orientujecie się może czy opcja odblokowania nadal jest aktualna?
                  Pisałem maila do Anatolija, ale milczy...
                  Napisz jeszcze raz, a najlepiej zadzwoń do niego, od dzisiaj u mnie gosci Columbus na pokladzie wlasnie dzięki niemu, wiec wszystko co on oferuje jest jak najbardziej aktualne. Columbus dziala tak jak chcialbym zeby dzialal, czyli brak zastrzezen wszystko kompatybilne z wyposazeniem samochodu. Wreszcie odpowiednie radio do tego auta.

                  Komentarz


                  • #84
                    Musisz tylko pamiętać o tym, żeby na przeglądzie mili panowie nie podłączyli tego radia przypadkiem online do serwera VW.
                    Pozdrawiam
                    Marcin

                    Komentarz


                    • #85
                      Jak sprzet jest legalny to chyba nie powinno byc draki :roll: :?:
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #86
                        Poniżej 2k nie są to legalne navigacje :twisted:

                        Komentarz


                        • #87
                          Moglby ktos na szybko mi sprawdzic na ktorych pinach jest podlaczony mikrofon w tej malej czarnej dwunastopinowej kostce.

                          Komentarz


                          • #88
                            wyciągnij radio i na naklejce masz opis wyprowadzeń

                            Komentarz


                            • #89
                              Wlasnie nie mam naklejki, dlatego pytam

                              Komentarz


                              • #90
                                Zamieszczone przez mariusz123a
                                Wlasnie nie mam naklejki, dlatego pytam
                                Witam!
                                Nektórze jednostki nie mają tego schematu.
                                Masz w załączniku.

                                [ Dodano: Sob 01 Sie, 15 18:57 ]
                                Zamieszczone przez Michael_1
                                Poniżej 2k nie są to legalne navigacje :twisted:
                                Witam!
                                Myślę, że cena sprzęta nie zależy od pochodzenia.

                                Jeżeli kupuesz z fakturą, to treba prosić żeby był wskazany numer jednostki i po sprawie.
                                Po prostu nie kupuj od sprzedawcy, który nie chcę wpisać numer do faktury.
                                Chodzi nie o 5e0035043 albo 5e0035020, to jest model który piszą na wszystkich jednostkach, a o numerze seryjnym.
                                W razie problemów po podłączeniu k serwery, wszystkich zainteresowanych(pracowników serwisu albo policji) można skierować do sprzedawcy.
                                Załączone pliki
                                Pozdrawiam...
                                Auto Program Group
                                Anatol
                                Tel. +48 881 315 090

                                Komentarz


                                • #91
                                  witamy APG

                                  w końcu jesteś na naszym forum!!! czemu tak późno co tam nowego słychać z Columbami

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    Zamieszczone przez rrobert
                                    witamy APG

                                    w końcu jesteś na naszym forum!!! czemu tak późno co tam nowego słychać z Columbami
                                    Witam!
                                    Spróbuję znaleźć czas na odwiedziny forum.
                                    Co słychać z Columbus?
                                    Niech żyje Columbus

                                    Jeżeli pamiętasz, niektóre jednostki z Hw40 2012 roku produkcji mają problem z dźwiękiem w 2-ch albo 3-ch kanałach.
                                    Teraz wykryto, że taki samy wady mogą mieć jednostki z Hw42, Hw43, 2014 roku produkcji.
                                    To oznacza, że wszystkie trzeba sprawdzać przed tym jak wydawać pieniądze sprzedającemu albo kurierowi.
                                    Trzeba podłączyć jednostku do samochóda, nie wkładać do schowka, po kolej sprawdzać każdy kanał osobno przy tym lekko naciskając płaskim śrubokrętem na aluminiowy radiator wentylatora, jego widać przez metalowu obudowu jednostki.
                                    Trzeba uważać, żeby śrubokręt nie wskoczył do środka, można zepsuć wentylator i coś jeszcze.
                                    Pozdrawiam...
                                    Auto Program Group
                                    Anatol
                                    Tel. +48 881 315 090

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Zamieszczone przez AutoProgramGr
                                      Jeżeli kupuesz z fakturą, to treba prosić żeby był wskazany numer jednostki i po sprawie.
                                      Po prostu nie kupuj od sprzedawcy, który nie chcę wpisać numer do faktury.
                                      Chodzi nie o 5e0035043 albo 5e0035020, to jest model który piszą na wszystkich jednostkach, a o numerze seryjnym.
                                      W razie problemów po podłączeniu k serwery, wszystkich zainteresowanych(pracowników serwisu albo policji) można skierować do sprzedawcy.

                                      Numery seryjne są te same wytłaczane w wielu navi (akurat 1 legalny numer).

                                      Być może softowo też to idzie zmienić (że po podłączeniu w serwisie pokazuje legalny numer).

                                      Więc jak jest dobrze navi "przygotowana" do sprzedaży to jest OK, problemów nie będzie

                                      A tego, że kilkadziesiąt navi ma ten sam nr seryjny pewnie nikt nie sprawdza

                                      Zresztą jak siedzisz w temacie to wiesz jak ciężko jest kupić sprzęt z legalnego źródła, a większość jest kombinowanych...

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Zamieszczone przez Michael_1
                                        Zamieszczone przez AutoProgramGr
                                        Jeżeli kupuesz z fakturą, to treba prosić żeby był wskazany numer jednostki i po sprawie.
                                        Po prostu nie kupuj od sprzedawcy, który nie chcę wpisać numer do faktury.
                                        Chodzi nie o 5e0035043 albo 5e0035020, to jest model który piszą na wszystkich jednostkach, a o numerze seryjnym.
                                        W razie problemów po podłączeniu k serwery, wszystkich zainteresowanych(pracowników serwisu albo policji) można skierować do sprzedawcy.

                                        Numery seryjne są te same wytłaczane w wielu navi (akurat 1 legalny numer).

                                        Być może softowo też to idzie zmienić (że po podłączeniu w serwisie pokazuje legalny numer).

                                        Więc jak jest dobrze navi "przygotowana" do sprzedaży to jest OK, problemów nie będzie

                                        A tego, że kilkadziesiąt navi ma ten sam nr seryjny pewnie nikt nie sprawdza

                                        Zresztą jak siedzisz w temacie to wiesz jak ciężko jest kupić sprzęt z legalnego źródła, a większość jest kombinowanych...
                                        Witam!
                                        -Numer seryjny jednostki od producenta może być tylko 1(jeden). Nie produkowano jednostek z jednakowymi numerami.
                                        --Nalepkę można podrobić, ale nikt tego nie robi.
                                        Albo nie ma nalepki.
                                        Albo przy podłączeniu do komputera numery nie zgadzają się z nalepką.
                                        Albo nalepka nie jest oryginalna(to nie można schować).
                                        ---Softowo numer można zmienić. Nie będę dużo mówić, ale ten kto to robi musi wiedzieć, że to jest bomba, która kiedyś wybuchnie i do niego przyjdą. Wiesz o co chodzi.
                                        ----Ciężko żnależć sprzęt legalnego pochodzenia, nie będę mowił gdzie(bo kupuję w tych miejscach) ale można.

                                        Jeszcze raz na temat kupna.
                                        1. Jeżeli kupuesz, to z fakturą i prosić żeby był wskazany numer jednostki.
                                        2. Sprawdzić nalepkę, oraz numer przez komputer.
                                        3. Prosić zeby na fakturze było wskazane: Zwrot towaru w ciągu 14 dni w niezależności od przyczyn.

                                        W ciągu 14 dni masz sprawdzić.

                                        [ Dodano: Nie 02 Sie, 15 01:34 ]
                                        Zamieszczone przez rrobert
                                        witamy APG

                                        w końcu jesteś na naszym forum!!! czemu tak późno co tam nowego słychać z Columbami
                                        1. Masz w samochodzie MIB I.
                                        Można założyć jednostku Mib I od Golfa VII z Sim.
                                        Z gniazdą SIM mogą być 2 wersji:
                                        a). Po wstawieniu Sim, jednostka pracuje jak Router i tylko.
                                        b). Po wstawieniu Sim, jednostka pracuje jak Router oraz dostępny Google Maps oraz Street Wiew.
                                        Problem w tym, że przy włączeniu oraz w menu "Car" będzie VW, na razie ni można tego zmienić, myślę że uda się.

                                        2. Można założyć jednostku Mib II od Passat b8, ona jest trochę droższa, ale ma:
                                        -szybzą nawigację;
                                        -mirror link;
                                        -Car Play;
                                        -Wlan.
                                        Myślę że można znależć w internecie co ona ma ciekawego.
                                        Problem w tym, że przy włączeniu oraz w menu "Car" będzie VW, na razie ni można tego zmienić, myślę że uda się.
                                        Pozdrawiam...
                                        Auto Program Group
                                        Anatol
                                        Tel. +48 881 315 090

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          Dzieku Anatol, schemat mikrofonu z naglej potrzeby znalazlem gdzies indziej, tak wiec dzisiaj zainstalowalem mikrofon, w zwiazku z tym bluetooth dziala teraz bez zastrzeżeń. Dodatkowo zrobilem dziurkę w dachu i rekin tez juz jest na wlasciwym miejscu.
                                          Bo jak Columbus to i dziura w dachu????

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Zamieszczone przez mariusz123a
                                            Dzieku Anatol, schemat mikrofonu z naglej potrzeby znalazlem gdzies indziej, tak wiec dzisiaj zainstalowalem mikrofon, w zwiazku z tym bluetooth dziala teraz bez zastrzeżeń. Dodatkowo zrobilem dziurkę w dachu i rekin tez juz jest na wlasciwym miejscu.
                                            Bo jak Columbus to i dziura w dachu????
                                            Proszę.
                                            Po zmianie miejsca rekina ile pokazuję satelitów?
                                            Pozdrawiam...
                                            Auto Program Group
                                            Anatol
                                            Tel. +48 881 315 090

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Sprawdzałem tylko pod moim domem i pokazalo 10 na 12, wiec calkiem przyzwoicie. Wychodzi lepiej niz jak sprawdzalismy u Ciebie jak antena byla pod kokpitem.

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Fajnie!
                                                Lepiej nie trzeba.
                                                Pod kokpitem lepiej zakładać plaską antenę.
                                                Tomaszowi "A2C" taka byla założona, lapie też w porządku.
                                                Pozdrawiam...
                                                Auto Program Group
                                                Anatol
                                                Tel. +48 881 315 090

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  Anatol, czy można wsadzić MIBII do samochodu z fabrycznym MIBI? Tylko taki od Skody.
                                                  Ile to by kosztowało?

                                                  Bardziej interesuje mnie odpowiedź na pytanie, czy można zmienić MIB1 na MIB2 programowo.
                                                  Czy coś się dzieje, jak ASO podłączy samochód online?
                                                  Pozdrawiam
                                                  Marcin

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez Enriquez
                                                    Anatol, czy można wsadzić MIBII do samochodu z fabrycznym MIBI? Tylko taki od Skody.
                                                    Ile to by kosztowało?

                                                    Bardziej interesuje mnie odpowiedź na pytanie, czy można zmienić MIB1 na MIB2 programowo.
                                                    Czy coś się dzieje, jak ASO podłączy samochód online?
                                                    Witam!
                                                    Wczoraj pisałem, że można założyć jednostku Mib II od Passat b8.
                                                    Problem w tym, że przy włączeniu oraz w menu "Car" będzie VW, na razie ni można tego zmienić, myślę że uda się.
                                                    Programowo nie jest możliwe zmiana Mib I na Mib II.
                                                    Pozdrawiam...
                                                    Auto Program Group
                                                    Anatol
                                                    Tel. +48 881 315 090

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X