Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak myjecie swoje ©kody? ankieta

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez Maru 123
    mi cały zestaw wychodzi około 400zł+ gąbki szmatki aplikatory szczotki idt.
    no właśnie, i nie na jeden raz, oczywiście trzeba zapłacić za robotę, z tego co mówiliście to jednak trwa
    saport techniczny baj DGW
    była BKD+DSG '05 120kkm
    była BXE '08 190kkm
    no i nie ma :-)

    Komentarz


    • to prawda taki zestaw wystarcza spokojnie na kilka aplikacji i te 400zł to na początek ja ze wszystkim- dużo ale potem to już się tylko dokupuje pojedyńcze kosmetyki i już tak się tego nie odczuwa. a sam proces czyszczenia to w zależności od stopnia zaniedbania auta trwa od kilku godzin do nawet 2-3 dni :wink:
      1.8T AGU L&K

      2.0TDI BKD ELEGANCE

      TOYOTA LAND CRUISER J95

      Komentarz


      • Szkoda na taki zestaw "stratowy" myslę, że trzeba by przeznaczyć ok. 400 zł (kosmetyki + aplikatory, rękawica do mycia, ręczniki do wycierania).
        ale jak napisał już Maru te kosmetyki są bardzo wydajne !! Ja np. jak zamówiełem wosk, zestaw Quick Clay, szampon i Endurance High Gloss w lutym 2008 r. to do tej pory z tych wszystkich rzeczy musiałem dodatkowo zamówic tylko szampon Reszta spokojnie staryczy mi jeszcz ena ten sezon (a auto czyszczę 2-3 razy miesiącu).
        Co sie tyczy akcesoriów (aplikatory, rękawica do mycia, czy ręczniki do suczenia lub polerowaia) to można je prać w pralce wiec są one wielokrotnego użytku.
        Takze myślę z epomimo konieczności zainwestowaia na początek dośc duzej kwoty (moza też kupowac partiami a nie wszysko na raz) w ogólnych rozrachunku nie wychodzi to tak drogo bo wydajnośc tych kosmetyków jest duża.
        P.S. Jak proponował juz Maru, na wiosne musimy zrobić jakis taki spocik związany z czyszczeniem autek i wtedy kazdy bedzie sie mógł na "własnej skórze" przekonać co i jak

        [ Dodano: Sob 28 Lut, 09 11:58 ]
        Szkoda ja mam teraz juz prawie pełny zestaw włacznie z DC step 1 i 2 ręcznikami do polerowania i suszenia, środkami do pielęgnacji opon i wnętrza auta ale zgromadzenie tych wszystkich środków zajęło mi 10 miesięcy. Także na początek proponuje zestaw startowy w którego skład weszłyby:
        1. Szampon (34,99)
        2. Quick Clay - zestaw czyszczenia lakieru (99,99)
        3. DC step 1 (59,99)
        4. Wosk NTX 2.0 (w pudełku wosku jest aplikator do jego nakładania) (79,99)
        5. Endurance High Gloss (49,99)
        6. aplikatory (2 szt. - 20 zł)
        7. Rękawicę do mycia auta (49,99)
        To tak na początek a potem mozna dokupowac inne rzeczy
        Czarny Elegance

        Komentarz


        • Big, i jeszcze ściągaczka do wody ściereczki z mikrofibyr i szczotki i pendzelki do mycia trudno dostępnych miejsc :wink:
          1.8T AGU L&K

          2.0TDI BKD ELEGANCE

          TOYOTA LAND CRUISER J95

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Maru 123
            Big, i jeszcze ściągaczka do wody ściereczki z mikrofibyr i szczotki i pendzelki do mycia trudno dostępnych miejsc
            Maru, no tak, ale to mozna spokojnie dokupic sobie w późniejszym czasie. ja napisałem o takich podstawowaych rzeczach
            P.S. co do tych pędzelków do trudno dostepnych miejsc (np. kratki wylotu powietrza) to ja używam .... zwykłych pędzelków (troche grubszych) ze sklepu modelarskiego Sprawdzaja się wyśmienicie
            Czarny Elegance

            Komentarz


            • Big, ja też ich używam :szeroki_usmiech z takim miękkim włosiem niestety ceny tych profi są kilkanaście krotnie wyższe :roll:



              Dalsza dyskusja została przeniesiona :
              Forum - Octavia Club Polska
              1.8T AGU L&K

              2.0TDI BKD ELEGANCE

              TOYOTA LAND CRUISER J95

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X