Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znane ceny Dacii Lodgy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Znane ceny Dacii Lodgy

    Zamieszczone przez piramida
    Panowie konkretnie kto w niedziele startuje? Pytam bo kasy jeszcze nie wpłaciłem a nie chcę mi się samemu startować, Sesik dasz radę?
    Istnieje szansa, że tak ale to Ci mogę powiedzieć w sobotę dopiero.

  • #2
    Znane ceny Dacii Lodgy

    Jest nieźle. Do oferty ma też wejśc turbo 1.2 115KM




    Dacia Logdy od 37 900 zł

    Komentarz


    • #3
      Hmmm, "wypasiona" 7-miejscówka w dizlu za 62kzł...? Może namieszać na rynku
      Adam... Używam:
      Rolka: e11FL 97KM/130Nm
      Passek: B6 175KM/366Nm

      Komentarz


      • #4
        trochę to lodgy przypomina jakieś dostawcze renault. Ale wiadomo, to polityka koncernu, żeby dacia designem nie wyprzedziła renówki.
        Myślę, że Dacia to bardzo dobra oferta, mimo wyglądu czasem dyskusyjnego, to przecież technicznie renówka, i myślę, że bardzo dobra oferta, po co przepłacać za jakiegoś scenica...
        szkoda tylko że nie ma mocniejszych jednostek w nich, np. diesla jakiegoś 2.0. Bo 1.5 to ciut za mało na taką budę.

        Komentarz


        • #5
          sew1981, Za 50-60tys nie można mieć wszystkiego. Wygląda nieźle, z dieselkiem albo 1.2 115KM to będzie sukces murowany.

          Komentarz


          • #6
            pandzik, prawda, nie jest takie złe to lodgy.
            Myślę, że trochę rynku zgarnie, podobnie zresztą jak uczynił logan. Troszkę ich jeździ i są naprawdę spore w środku w tej wersji kombi, ostatnio taki obok mnie jechał, zapakowany na wakacje rodzinką i muszę powiedzieć, że wielkością zrobił na mnie wrażenie. To tani relatywnie, pakowny wóz dla rodzinki. Pomijam tu oczywiście kwestie designu środka i jakości plastiku, gołych powierzchni blachy gdzieniegdzie. Ale coś za coś, jak piszesz zresztą :wink:

            Komentarz


            • #7
              zajebiste autko i w dobrej cenie

              Komentarz


              • #8
                Hmmm, za 44.400zł można mieć w niemal kompletnie wyposażone auto budżetowe w wersji 5-miejscowej, a za 2k więcej 7-miejscówkę. Wcale się nie zdziwię, jeśli niedługo pojawi się masa taksówek sygnowanych marką Dacia Lodgy i wyposażonych w dołożoną poza salonem instalacją LPG...
                Adam... Używam:
                Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                Passek: B6 175KM/366Nm

                Komentarz


                • #9
                  ceny niby dobre... ale bo ja wiem czy AZ TAKIE DOBRE?

                  O2 Tour mozna bylo kupic w pewnym momencie z klimatyzacja bez metalika za 42.000 zl.... kombi o 3300 drozej czy cos takiego.

                  teraz O2 FL 1.4 80-konny kosztuje w Interauto na otomoto bodajze 48.500 zl.... no wiec 10% wiecej ceny Dacii ale Skoda (O2) moim zdaniem o wiele lepsza... i wartosc trzyma o wiele lepiej... popatrzcie na ceny Logana... spada na leb na szyje, no chyba ze ktos kupuje na 100 lat...

                  oczywiscie jesli ktos potrzebuje wozic 7 osob to moze i fajnie, ale przeciez jest logan MCV i jakos hurtowo sie nie sprzedaje...

                  ja bym sie Dacia nie podniecal tylko patrzac na cene... warto spojrzec na caloksztalt... ta w miare niska cena z czegos wynika.... warto o tym pamietac :diabelski_usmiech
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                  Spalanie - Motostat.pl

                  Komentarz


                  • #10
                    marlej108, Skąd wiesz że O2 jest o wiele lepsza od Lodgy, mo i co ma Logan do Lodgy? Te 7 miejscowe auta z pewnością będzie dzieliła przepaść.

                    Komentarz


                    • #11
                      pandzik, właśnie z tą przepaścią niekoniecznie....ostatnio przeglądałem zdjęcia i wszystkie deski rozdzielcze, siedzenia i barwy plastików w dacii wyglądają bardzo podobnie niezależnie od modelu, czy to jest sandero, logan czy duster....
                      no ale nie ma co się dziwić, robią masówkę (także widać to po ubogiej gamie silników choćby).Stąd takie tanie są te autka, mi to nie przeszkadza, jak ktoś chce kupić tanie auto na długie lata użytkowania i nie liczy się z utratą wartości, to bardzo dobry wybór.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez pandzik
                        marlej108, Skąd wiesz że O2 jest o wiele lepsza od Lodgy, mo i co ma Logan do Lodgy? Te 7 miejscowe auta z pewnością będzie dzieliła przepaść.
                        no moge tylko gdybac na podstawie dotychczaowych produkcji Dacii... zadnym de facto nie jechalem jednak. Za to dokladnie ogladalem wszystkie jej modele w salonie, przez chwile nawet bralem pod uwage Dustera.... ale niestety wystroj wnetrza mnie odpycha, dzwiek zamykanych drzwi przypomina trzaskanie wieczkiem od metalowej puszki.

                        Watpie zeby Lodgy nagle okazal sie jakosciowym skokiem do przodu, bo nie taka jest rola Dacii, ktora ma byc w zamysle Renault tanim samochodem.... a tani oznacza w sumie tandetny, co nie znaczy psujacy sie. Moze byc nawet mniej awaryjny niz produkty skomplikowane technicznie VAG'a, ale to nie zmienia faktu, ze siedzac w srodku Dacii czuc ze to tanie auto... czuc dotykajac kierownice, galke zmiany biegow, boczki drzwi, klamki.... czuc tez zapach tych plastikow...

                        ale znowu - nie mam nic do Dacii - bardzo dobrze ze jest tanie wozidlo dla ludzi dla ktorych samochod nie wzbudza zadnych emocji - wtedy faktycznie najlepsza Dacia - jedzie toto, moze sie nie psuje... ale watpie zeby Dacie kupil jakikolwiek milosnik motoryzacji....

                        ps. swoja droga Dacia to staly przedmiot dowcipow w Top Gear, zwlaszcza model Sandero...

                        ps. i ta cena ok. 62k za diesla dobrze wysposazonego tez nie rzuca na kolana, bo od 2 miesiecy mozna kupic Citroena Grand Picasso 1.6 HDi 7-miejscowego, ktory IMHO od tej Dacii jest lepszy pod kazdy wzgledem, a kosztuje po promocji (minus 23.000 zl) 67,700 zl - cene taka zaproponowano mi w Gdansku i Gdyni.
                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                        Spalanie - Motostat.pl

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez marlej108
                          Citroena Grand Picasso 1.6 HDi 7-miejscowego, ktory IMHO od tej Dacii jest lepszy pod kazdy wzgledem
                          Na poniższym filmiku Pan mówi, że w trzecim rzędzie siedzi sie najbardziej komfortowo z wszystkich minivanów. Czyli jednak Scenic nie jest lepszy pod każdym względem.



                          zobaczymy w praniu co z tego wyjdzie.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez pandzik
                            Zamieszczone przez marlej108
                            Citroena Grand Picasso 1.6 HDi 7-miejscowego, ktory IMHO od tej Dacii jest lepszy pod kazdy wzgledem
                            Na poniższym filmiku Pan mówi, że w trzecim rzędzie siedzi sie najbardziej komfortowo z wszystkich minivanów. Czyli jednak Scenic nie jest lepszy pod każdym względem.



                            zobaczymy w praniu co z tego wyjdzie.
                            Pandzik, ale ja o zadnym Scenicu nie pisalem tylko o Citroenie Grand Picasso :-))))
                            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
                            Spalanie - Motostat.pl

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Agamek12
                              Hmmm, za 44.400zł można mieć w niemal kompletnie wyposażone auto budżetowe w wersji 5-miejscowej, a za 2k więcej 7-miejscówkę. Wcale się nie zdziwię, jeśli niedługo pojawi się masa taksówek sygnowanych marką Dacia Lodgy i wyposażonych w dołożoną poza salonem instalacją LPG...
                              jestem pewien, tak jak obecnie jest wysyp Tourów II. Jakby lodgy było rok wcześniej ja również wybrałbym Dacię zamiast Skody.
                              Przymierzałem się też swego czasu do Logana, ale wystarczyło mi raz wsiąść do tego samochodu w salonie i wyleczyłem się. Przypuszczam, że w Lodgy jakość wnętrza nie będzie wiele wyższa ale tutaj coś za coś - 7 osób i ogromne auto
                              Była Octavia II Tour kombi (sprzedana)

                              Komentarz


                              • #16
                                Ceny niezłe, ale nie wróże temu autu sukcesu na polskim rynku. dlaczego ?? Ano dlatego że polacy w przypadku nowego auta wcale nie patrzą na cenę tylko na prestiż marki, niezawodnośc i wyposazenie. Przykłady na potwierdzenie tej teorii ? Prosze bardzo: auta marki ....Dacia 8) , auta marki Tata, Ssang-Young. wymianione przeze mnie marki mają najtańsze auta na rynku w swoich klasach i co z tego ??!! Polacy ich nie kupują !! Kupują za to auta może niewiele droższe ale marek bardziej prestiżowych, czyli Skoda Fabia, Opel Corsa, Fiat Panda, Punto. Dacia jest autem o barzo złej renomie w Polsce. Dodatkowo wsiadając do obecnych modeli dacii odstaraszają paskudne i twarde jak skała plastiki, niedokładny montaż i "renoma" koncernu macierzystego, czyli Renault. Auta tej marki kupują w Polsce głównie ludzie, którzy na motoryzacji absolutnie się nie znają i znać nie zamierzają bo ich to nie interesuje. Samochód jakiś musza mieć, bo przemieszczac sie jakoś trzeba, ale auto to dla nich nic więcej niż puszka blachy mająca ich przetransportować z punktu A do B. Dla takich ludzi nie ma znaczenia, czy jadą BMW, czy Dacią, byle by było tanio "bo na kupę blachy nie opłaca się wydawać pieniędzy" i to są potencjalni klienci marki Dacia. Dlatego Lodgy nie zawojuje maszego rynku, pomimo nizłych, w stosunku do jakości i wyposazenia cen.
                                Czarny Elegance

                                Komentarz


                                • #17
                                  Big, dobrze napisane
                                  superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                  poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    W dodatku 95% klientów woli kupić audi A6 po odmłodzeniu ( mijając polską granicę ) niż taką Dacie. większość myśli: jazda bezawaryjną nową Dacią to obciach a wypierdzianym przez Niemca Passatem to prestiż... :wink:

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      W tym ranking Dacia pnie się do góry.
                                      CarMarket – portal motoryzacyjny
                                      Moim zdaniem jako marka są teraz w okresie w jakim była Kia startując Ceed'a czy wtedy, gdy startował Chevrolet globalny przejmując szczątki Daewoo. Po Dusterze teraz dojdzie Dokker/Lodgy. Za chwilę nowe Sandero i Logan oparty o Fluence. Nie skreślał bym ich tak od razu.
                                      Hanz2k
                                      1,8 T by MT
                                      :admin: bo nie użyłem Szukaj

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Jeszcze 15-17 lat temu (przed Octavią a w czasie, gdy sprzedawano Felicję) Skoda była postrzegana jako dostawca aut tanich i tandetnych - tak samo było/jest z Daciąa. Nie zdziwię się jednak, gdy za jakieś 2-3 lata stanie do równorzędniej walki z autami spod znaku kury...

                                        PS: w zeszłym roku sprzedało się w PL więcej słabiutko wykończonych Dusterów, czy posiadających wewnątrz fajne materiały Yeti?
                                        Adam... Używam:
                                        Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                        Passek: B6 175KM/366Nm

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          shok, dobrze napisane....
                                          Ostatnio się przemieszczam trochę w wakacje i np w zachodniopomorskim królem szos jest 15 letni Passat b5 1.9 tdi, a co "bogatsi" mają "super wypas" 17 letnie a6 z v6 pod maską, oczywiście 2.5 tdi.......(który sypie się na umór i byle naprawa idzie w tysiące). Ale w końcu prestiż kosztuje, nawet jaki prestiż, który kopci jak stary jelcz :wink:
                                          zdjęcia poglądowe szlagierowych pojazdów przytarganych z DE i skręconych na 170 tkm na blacie, którymi wozi się polska elita małomiasteczkowa (mam nadzieje, że nikogo nie obrażam, bo to nie założenie moje). Tacy na pewno Lodgy nie kupią, bo to obciach przecie.
                                          Załączone pliki

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            sew1981, 17-to letnie A6 2.5TDI to ma akurat silnik R5, który uchodzi za raczej mocno wytrzymałą i solidną jednostkę...
                                            Adam... Używam:
                                            Rolka: e11FL 97KM/130Nm
                                            Passek: B6 175KM/366Nm

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Big, Skoda ma akurat renomę w Polsce... Chyba tylko u posiadaczy.
                                              Na Toury sie ludziska rzucili nie ze względu na renomę a właśnie cenę.

                                              Zamieszczone przez marlej108
                                              Pandzik, ale ja o zadnym Scenicu nie pisalem tylko o Citroenie Grand Picasso :-) )))
                                              No to nie ma co porównywać bo Citroen do urodziwych w środku nie należy. Wolę prostotę Dacii. :P

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Zamieszczone przez Agamek12
                                                Jeszcze 15-17 lat temu (przed Octavią a w czasie, gdy sprzedawano Felicję) Skoda była postrzegana jako dostawca aut tanich i tandetnych - tak samo było/jest z Daciąa. Nie zdziwię się jednak, gdy za jakieś 2-3 lata stanie do równorzędniej walki z autami spod znaku kury...
                                                jesli już Dacia do czegoś dorówna, choć wątpię w to, bo koncern macierzysty widzi dla niej nieco inna rolę , to do Renault, a to daje dość sporą róznicę do czołowych pod wzgledem jakości wykonania aut innych marek
                                                Co do "kury" - a jakie auto ma kurę w znaku, bo ja takowego nie znam ???? 8)
                                                Zamieszczone przez Agamek12
                                                PS: w zeszłym roku sprzedało się w PL więcej słabiutko wykończonych Dusterów, czy posiadających wewnątrz fajne materiały Yeti?
                                                To jeszcze zobacz kto te auta kupuje i dlaczego nie są to ludzie którzy znaję się na motoryzacji i traktują samochód jako coś więcej niż zadaszona torba na zakupy.

                                                [ Dodano: Nie 29 Lip, 12 20:23 ]
                                                Zamieszczone przez pandzik
                                                Big, Skoda ma akurat renomę w Polsce... Chyba tylko u posiadaczy.
                                                Skoda, MA RENOMĘ W POLSCE i to bardzo dobrą renomę. Za dużo czytasz forum onetu, wp, czy inetrii i sugerujesz sie "opiniami" pryszczatych gimbusów Uwierz mi, że wsród ludzi dorosłych i przynajmniej trochę interesujących się motoryzacją Skoda traktowana jest jako VW za mniejsze pieniądze, czyli auto które jest bezawaryjne , porzadnie wykonane i nieźle wyposażone. taka jest prawdziwa opinia o skodach w Polsce. Natomiast o renomie aut Skody najlepiej świadczy bardzo dobre trzymanie ceny przez auta używane tej marki - to własnie nic inngo jak wykładnia renomy i popularnosci pojazdów danej marki. Auta które nie maja dobrej renomy np. Renault, Citroen, Fiat czy Dacia właśnie traca na wartości w zastraszajacym tempie.
                                                Czarny Elegance

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez Big
                                                  Skoda, MA RENOME W POLSCE i to bardzo dobrą renomę. Za dużo czytasz forum onetu, wp, czy inetrii Uwierz mi że wsród ludzi przynajmniej trochę interesujących się motoryzacją Skoda traktowana jest jako VW za mniejsze pieniądze. Natomiast o renomie aut Skody najlepiej swiadczy bardzo dobre trzymanie ceny przez auta uzywane tej marki - to własnie nic inngo jak wykładnia renomy i popularnosci pojazdów danej marki.
                                                  nasze auta: MÓJ SMOCZEK

                                                  Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X