Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uwazajcie na ksiezy w Superbach...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Uwazajcie na ksiezy w Superbach...

    Na pasku było ruville made in uk. Kupowałem u siebie na wiosce w sklepie.
    mario

  • #2
    Uwazajcie na ksiezy w Superbach...

    Nie ma to jak skromy kaplan... w Skodzie Superb, na dodatek pirat drogowy... i pijak za kolkiem.

    Blokada serwisu - TVN24
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...erwone-skodari
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      marlej108, ale o co chodzi?
      nie lubisz księży? :wink:

      bo akurat tego kapłana wierni w jego miejscowości uczcili i baaardzo go 'cenili' :roll:
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #4
        piotrek_gdy, ja tam nie lubię tych" koszuloków " mających usta pełne frazesów i pouczeń :lol: :wink: a sami jakoś nie potrafią świecić przykładem i skromnością :twisted: umieją tylko wyciągać łapy po kasę :evil: :diabelski_usmiech


        TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

        Komentarz


        • #5
          Na tego akurat już nie trzeba uważać.Zamordował niewinnego człowieka i sam popełnił samobójstwo..
          Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

          Komentarz


          • #6
            JanuszSz, widać po avatarze, że lubisz to środowisko
            moje stare auto
            jest scout

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez marlej108
              Nie ma to jak skromy kaplan... w Skodzie Superb, na dodatek pirat drogowy... i pijak za kolkiem.
              Choć "czarnych" za to jacy są nie lubię, to Ewangelia mądra księga mówi tak:
              "nie sądzie a nie będziecie sądzeni"
              (Ew. św. Łukasza 6:37)

              Zamieszczone przez damian1975
              sami jakoś nie potrafią świecić przykładem i skromnością
              A my jacy jesteśmi ??
              "Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień."
              (Ew. św. Jana 8:7)

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez JanuszSz
                sam popełnił samobójstwo
                no to nie powinni go pochować- chyba prawo kanoniczne zabrania grzebania samobójców w poświęconej ziemi :wink:
                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                Komentarz


                • #9
                  Coś księża upodobali sobie Superb w mojej okolicy co drugi ma ten model, ale po pijaku JESZCZE nikogo nie złapali.

                  Komentarz


                  • #10
                    u mnie w okolicy księża jeżdżą Audi A6. W najbliższej parafii ma ten model z skromnym silnikiem 3,2... lol...
                    U mojego najlepszego przyjaciela wymieniają opony i na pytanie jakim cudem nie wykleli jeszcze księdza z parafii odpowiedział, że sztuka w tym żeby mocherom mówić że to ten sam od 15 lat. A zasada taka: co 2 lata na parafię na kredyt w tym samym jedynym słusznym czarnym kolorze z tym samym silnikiem i tą samą czarną skórą. Jak jakaś babka pyta czyprzypadkiem to nie nowy to mówi: JAKI NOWY?! ZAWSZE MIAŁEM TO CZARNE AUDI! NIEZAWODNE I NIE WYDAJE PARAFIALNYCH PIENIĘDZY NA SERWIS!
                    O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
                    Błękit RACE
                    Beżowa Alcantara
                    Columbus
                    Webasto

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez BiDi01
                      u mnie w okolicy księża jeżdżą Audi A6. W najbliższej parafii ma ten model z skromnym silnikiem 3,2... lol...
                      Pasuje mi to do parafi na os. Nałkowskich. Czy się nie mylę
                      Czarny Elegance

                      Komentarz


                      • #12
                        Kościół sam podcina gałąź, na której siedzi. Czują się ponad prawem, chleją, jeżdżą na dziwki (to jeszcze jest ok, gorzej jak są pedofilami). Oczywiście nie wszyscy.
                        Natura,czy też Bóg tak nas "skonstruowała", że facet chce kobiety, jak siedzą w męskich seminariach parę lat, to śruba puszcza. Ksiądz powinien mieć żonę i tyle.
                        A wałki KK np w 45 roku-na Watykańskich papierach gro hitlerowców wyjechało do ameryki południowej, afery z bankiem watykańskim, afery z komisią majątkową, brak lustracji księży... Można by wymieniać.
                        A czym były wyprawy krzyżowe? "albo przyjmujesz naszą wiarę, albo łeb ci ucinamy".
                        Smutne to wszystko
                        P.S. A co z tym biskupem, co parę miechów temu w Wawie przywalił w latarnię, mając ponad 2 promile?

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Lashlo
                          (...)
                          P.S. A co z tym biskupem, co parę miechów temu w Wawie przywalił w latarnię, mając ponad 2 promile?
                          Nie słyszałeś? Został surowo i przykładnie ukarany.
                          Został skazany na odpracowanie 200 godzin społecznie (SPOŁECZNIE, rozumiesz, czyli nie za pieniądze !!!).
                          No i jeszcze został dodatkowo ukarany - wraz z nowym samochodem dostał kierowcę.
                          Niestety, przyjemność prowadzenia samochodu została mu odebrana. Wraz z prawem jazdy.


                          Zresztą, laseczki na ulicy można wyrywać również na motocykl.
                          Zakonnik z Gdańska z zarzutem wykorzystania 19-latki

                          Komentarz


                          • #14
                            Voit, to jakaś kpina...

                            Komentarz


                            • #15
                              ...Niestety nie.

                              Najgorsze jest to, że ta sekta rości sobie monopol na prawdę, moralność i wpierdziela się z butami w każdy aspekt życia, łącznie z polityką.

                              ...Ale zobaczymy ile procent katolików będzie utrzymywać kościół z odpisu podatkowego. :diabelski_usmiech

                              Komentarz


                              • #16
                                :
                                LepSze jUtRo bYłO wCzOraJ...

                                Komentarz


                                • #17
                                  Voit, ja tym dziadom na pewno dołożę :lol: dobre słowo i Bóg zapłać :lol :terefere :diabelski_usmiech ani złamanego grosza na tych pasożytów :!: :!: :!: :x


                                  TAXI 2153 KATOWICE CHYBIE

                                  Komentarz


                                  • #18

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Lashlo
                                      P.S. A co z tym biskupem, co parę miechów temu w Wawie przywalił w latarnię, mając ponad 2 promile?
                                      --- jak już napisano bez żadnej prawdziwej kary się obyło. Złotówki nie zapłacił, poza tym jak stwierdził czuje się niewinny i wrobiony. bardzo Polska sytuacja... są równi i równiejsi.
                                      Zamieszczone przez Big
                                      Pasuje mi to do parafi na os. Nałkowskich. Czy się nie mylę
                                      a nie o tej myslałem a o innych jak np. Kraśnicka cz parafia w Konopnicy. Ale coś mi się wydaje że co drugi jeździ taką furką....
                                      O3 Combi 1,4 TSI 140KM Elegance
                                      Błękit RACE
                                      Beżowa Alcantara
                                      Columbus
                                      Webasto

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X