Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezenty od Skody... :-)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Ciekaw jestem od czego zależy że jedni dostają gówniane breloczki i skrobaczki a inni Octavie III i pendrive lub szampany


    Mariusz
    Spoty Tarnowskie

    Mam do sprzedania wyłącznik zespolony Octavia II po lifcie 5KO 953 507AS osłone poduszki kierownicy i tunel środkowy

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez Prezes52
      Ciekaw jestem od czego zależy że jedni dostają gówniane breloczki i skrobaczki a inni Octavie III i pendrive lub szampany
      skrobaczka jest w standardzie :P a szampan i pendrive nawet nawet
      Octavia III Combi 1.4 TSI Brąz Topaz

      Komentarz


      • #28
        Slyszalem,ze szampany dają niektóre salony przy odbiorze auta, ja co prawda szampana nie dostalem tylko torbe z gadzetami, czyli breloczek, dlugopisy, notes, okulary, jakąś smyczkę i podstawki pod kubki oczywiście wszystko z logo
        Moja OIII: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69729

        Komentarz


        • #29
          padero, ja nie dostałem nic przy odbiorze auta może dlatego że wycisnołem ich jak cytrynę :szeroki_usmiech


          Mariusz
          Spoty Tarnowskie

          Mam do sprzedania wyłącznik zespolony Octavia II po lifcie 5KO 953 507AS osłone poduszki kierownicy i tunel środkowy

          Komentarz


          • #30
            Dobrze że przy odbiorze samochód zamówiony dostaliśmy... :haha:
            Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
            http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
            Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

            Komentarz


            • #31
              Prezes52, ja tez ich ich wycisnąłem i dlatego dali jeszcze gadzety, to efekt wycisku
              Moja OIII: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69729

              Komentarz


              • #32
                Dostałem zaproszenie na spotkanie z nową "Skodą Rapid Spaceback" gdzie podczas spotkania będzie można wziąć udział w ;
                - bezpłatnych warsztatach na temat optymalnego wykorzystania przestrzeni w samochodzie, bezpieczeństwa oraz rozpoznawania zagrożeń :roll:
                - konkursach z atrakcyjnymi nagrodami,
                - jazdach próbnych Skodą Rapid Spaceback :diabelski_usmiech
                Jak myślicie warto jechać ? czy szkoda czasu ?

                Komentarz


                • #33
                  mariuszpolice, Jeśli masz czas to zawsze warto. I jeszcze może coś wygrasz
                  Octavia III Combi 1.4 TSI Brąz Topaz

                  Komentarz


                  • #34
                    mariuszpolice, musisz sam sobie rozkminić czy masz na to czas, ja zrezygnowałem, bo nie chce mi się jeździć samochodem nawet nową skodą Rapid i słuchać pier...lenia na temat przewożenia walizek...
                    Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                    http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                    Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                    Komentarz


                    • #35
                      A ja tylko dostałem sklejany modej rapida oraz bryloczek (dość fajny) Skody

                      Komentarz


                      • #36
                        Ja natomiast dostalem sam bryloczek :twisted: ale dobre i to
                        mirus67

                        Komentarz


                        • #37
                          Ja po ostatniej wizycie w ASO dostałem tyle gadżetów, że nie mogłem się z tym zabrać. Wychodzą i dopiero mnie olśniło ... spie... mi auto! Na szczęście, nie
                          2004 Renault Thalia 1.4 RT,
                          2008 Citroen Xsara Picasso 1.6 Exclusive- nadal w użyciu
                          2009 Renault Clio MTV 1.4
                          2010 Skoda Octavia IIFl 1.4 TSI Ambiente
                          2016 Skoda Octavia III 1.4 TSI Ambition + Amazing + kilka ficzerów

                          Komentarz


                          • #38
                            Ja mimo, że serwisowałem auto cały czas w ASO nie dostawałem żadnych gadżetów od Skody. Trzeba jednak przyznać, że ASO w którym serwisowałem auto było bardzo solidne, tanie i mogłem liczyć na dodatkowe rabaty (ponad ofertę promocyjną ogólnokrajową) przy wymianach materiałów eksploatacyjnych. Dlatego nie będę narzekał
                            Nissan Sunny N14-> Nissan Almera N15-> Skoda Octavia II
                            Dołączyła do rodziny Skoda Octavia II FL Kombi

                            Komentarz


                            • #39
                              Zamieszczone przez prezes113
                              ASO w którym serwisowałem auto było bardzo solidne,
                              Nie istnieje takie. Nie kłam.. :P
                              Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                              http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                              Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                              Komentarz


                              • #40
                                A jednak W każdym bądź razie było to jedyne ASO, z którego byłem zadowolony, bo z Auto Wimaru uciekłem po pierwszym przeglądzie...
                                Nissan Sunny N14-> Nissan Almera N15-> Skoda Octavia II
                                Dołączyła do rodziny Skoda Octavia II FL Kombi

                                Komentarz


                                • #41
                                  Ja przy odbiorze mojej Octavi dostałem brelok do kluczy i pokrowce na opony :lol:
                                  Octavia 3 1.4 Tsi Brąz Topaz Ambition+Amazing+Canton i inne dodatki.
                                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75869
                                  http://www.youtube.com/channel/UCgYZicxNasAMuZs6oEIQvAA

                                  Komentarz


                                  • #42
                                    Nadszedł czas na kolejne życzenia i prezent świąteczny od skoda-auto.pl

                                    Herbatka Zimowa


                                    :bigyellow :bigyellow :bigyellow :bigyellow :bigyellow :bigyellow :bigyellow :bigyellow :bigyellow :bigyellow :bigyellow




                                    ...nie pomyśleli o kubku i wrzątku :idea:
                                    O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                    O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                    =================================================

                                    Komentarz


                                    • #43
                                      Zamieszczone przez endryu
                                      Herbatka Zimowa
                                      rożnież odstałem, wraz z korkową podkładką
                                      Czarny Elegance

                                      Komentarz


                                      • #44
                                        Myślałem, że przysłali kolejną skrobaczkę, a okazało się, że w kopercie oprócz życzeń jest podkładka korkowa pod kubek i herbatka. No potrafi Skoda zaskoczyć in plus Jka jeżzi łem cztery lata VW Polo, to tylko życzenia o trzymywałem i informacje o kredycie z "ichnego" banku. Pewnie, gdybym, zakupił Passata, to na jakiś odmrażać mógłbym liczyć

                                        Komentarz


                                        • #45
                                          Moja Pani od Kia Polska dostała wraz z życzeniami na święta i podziękowaniem za korzystanie z serwisu pendriva... Mają rozmach sk....y. Auto za 100 z grubym hakiem, no prawie za 200 :evil: ale co tu się dziwić, skoro to marki budżetowe :diabelski_usmiech strach pomysleć co jest w Dacii :wink:
                                          Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                                          @ by Tune-up Gdańsk
                                          TDI VP++ i jeszcze rośnie
                                          Antek

                                          Komentarz


                                          • #46
                                            Też wczoraj dostałem Herbatę i podkładkę.
                                            Herbatka całkiem smaczna :wink:
                                            Octavia 3 1.4 Tsi Brąz Topaz Ambition+Amazing+Canton i inne dodatki.
                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=75869
                                            http://www.youtube.com/channel/UCgYZicxNasAMuZs6oEIQvAA

                                            Komentarz


                                            • #47
                                              Ch...j co by nie było, ale się rzucili; herbatka... qrwa, a na serwisie trzepią klientów w poroże, a wysyłają herbatkę! Jeszcze żeby to było całe opakowanie herbaty, a to pewnie jedna "skarpetka"... dziady....
                                              Biorą grubą kasę za przeglądy a do tego potrafią spieprzyć robotę. I niech mi nikt nie wmawia że lepiej robią niż kolega robekcool - ale to taki mały OFT.
                                              Nie mówię że ja np. oczekiwałbym bonu na 100L paliwa, ale jakiś drobiazg do samochodu, np rozmrażacz, koncentrat płynu do sprysków zimowy, breloczek (jak było kiedyś) to byłoby milsze...
                                              Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                                              http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                                              Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                                              Komentarz


                                              • #48
                                                Herbatę dostałeś od importera, a auto serwisujesz w ASO. Rozgranicz to.
                                                Pretensje możesz mieć więc do ASO, że nic Ci nie serwują z racji zostawiania kupy szmalu.

                                                Komentarz


                                                • #49
                                                  Do mnie też dotarła przesyłka panowie nie ma się co spinać trzeba się cieszyć nawet z tego idą Święta


                                                  Mariusz
                                                  Spoty Tarnowskie

                                                  Mam do sprzedania wyłącznik zespolony Octavia II po lifcie 5KO 953 507AS osłone poduszki kierownicy i tunel środkowy

                                                  Komentarz


                                                  • #50
                                                    ASO w Koszalinie, po przeglądzie, pozostawiło mi w bagażniku czerwone, wytrawne winko, więc czasami mają "gest", jak się im parę stówek zostawi

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X