Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezenty od Skody... :-)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Zamieszczone przez Chris11
    Pretensje możesz mieć więc do ASO, że nic Ci nie serwują z racji zostawiania kupy szmalu.
    Nie serwisuje w ASO - cenię swój samochód i ciężko zarobioną kasę. Dla stempelków nie będę tam jeździł...

    [ Dodano: Czw 18 Gru, 14 21:08 ]
    Zamieszczone przez marpol
    ASO w Koszalinie, po przeglądzie, pozostawiło mi w bagażniku czerwone, wytrawne winko, więc czasami mają "gest",
    oooo.. i to jest to, a nie jeden "liść" herbatki i gówniana podkładka... dziadostwo
    Dziwi mnie fakt jak niektórzy podniecają się takim szajsem jak im wciskają. Och, ach, jaki zajebisty gest - dzięki ci Panie!
    Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
    http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
    Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

    Komentarz


    • #52
      bo np opel nic nie przysłał a mam autko 5 lat od nowości

      Komentarz


      • #53
        Zamieszczone przez lukrys
        bo np opel nic nie przysłał a mam autko 5 lat od nowości
        IMO to lepsze niż robienie z siebie dziada i wysyłanie jednej skarpetki (patrz torebki herbaty ekspresowej - najgorszy sort).
        Same życzenia świąteczno-noworoczne bez dziadostwa w środku byłyby już lepszym zagraniem...
        Skąd oni biorą doradców od wizerunku marki???
        Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
        http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
        Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

        Komentarz


        • #54
          do mnie dzisiaj też przyszła skarpetka tzn.: herbatka z kartką św i podstawką korkowa :wink:
          pozdrawiam Adam
          Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


          Spontany Katowickie

          Komentarz


          • #55
            Typowe polskie zachowanie...
            Nic nie przyślą - źle.
            Przyślą herbatę i podkładkę - źle.

            Przysłaliby OIII, to byłoby, że przysyłają gówno, bo zawieszenie dudni, a boczki są z twardego plastiku.
            Przysłaliby Superba, to znowu na pewno pozbywają się gówna z magazynów, bo przecież za chwilę będzie SIII.

            I tak w kółko.

            Ja tam się ciesze, że przysyłają gadżety (raz skrobaczka, raz odmrażacz, teraz herbata). Przynajmniej widać, że zależy im na kliencie - jakkolwiek by tego nie okazywali to CHOCIAŻ okazują.
            Poza tym, nie zapominam, że w ciągu roku też przysyłają róźne bony na dodatkową gwarancje, tańsze felgi, itd...

            Komentarz


            • #56
              zaparzyłem sobie herbatkę i muszę powiedzieć niczego sobie
              pozdrawiam Adam
              Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


              Spontany Katowickie

              Komentarz


              • #57
                Zamieszczone przez Rosomak
                Nie serwisuje w ASO - cenię swój samochód i ciężko zarobioną kasę. Dla stempelków nie będę tam jeździł...
                więc do kogo i o co masz pretensje ??? Skoro ty sie na nich wypinasz, to dlaczego oczekujesz że ktoś będzie cie w jakiś szczególny sposób traktował?
                Boże co za ludzie, ktoś ci robi fajną niespodziankę, to jeszcze źle, bo nie to co chciałbyś dostać ad:
                Byleby narzekać. Oto Polska właśnie.
                Czarny Elegance

                Komentarz


                • #58
                  Ja uważam, ze to miły gest...
                  Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                  VW Jetta 1.2 TSI

                  Komentarz


                  • #59
                    Mi, mimo nie nastoletniego wieku, takie gadżety sparawiają frajdę. No, ale jak człowiek nie ma wygórowanych wymagań, to potrafi docenić "małostki". Nie sądzę, aby BMW czy Mercedes w tym względzie były hojniejsze.

                    Komentarz


                    • #60
                      Zamieszczone przez Big
                      Zamieszczone przez Rosomak
                      Nie serwisuje w ASO - cenię swój samochód i ciężko zarobioną kasę. Dla stempelków nie będę tam jeździł...
                      więc do kogo i o co masz pretensje ??? Skoro ty sie na nich wypinasz, to dlaczego oczekujesz że ktoś będzie cie w jakiś szczególny sposób traktował?
                      Boże co za ludzie, ktoś ci robi fajną niespodziankę, to jeszcze źle, bo nie to co chciałbyś dostać ad:
                      Byleby narzekać. Oto Polska właśnie.
                      Ano... Tym tekstem kolega totalnie rozwalił mi system.

                      Kupił auto, nie serwisuje w ASO, ale chciałby, żeby Skoda obciągała mu przysyłanymi gadżetami.

                      Komentarz


                      • #61
                        Zamieszczone przez Chris11
                        Kupił auto, nie serwisuje w ASO, ale chciałby, żeby Skoda obciągała mu przysyłanymi gadżetami.
                        a gdzie ja qrwa napisałem że "CHCIAŁBYM"???
                        Wyraziłem tylko swoją opinię że to dziadostwo...
                        Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                        http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                        Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                        Komentarz


                        • #62
                          Również dostałem prezencik - chwała Skodzie za ten drobny gest i życzenia. Wiele innych marek ma swoich klientów w miejscu, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę...
                          Doświadczenie to coś, co nabywamy chwilę po tym, gdy było nam najbardziej potrzebne.
                          MOJA FURKA

                          Jeśli pomogłem - wciśnij "pomógł"

                          Tanie pobieranie plików: http://filefox.pl/poleca/Eidos71

                          Komentarz


                          • #63
                            A mi się podoba. Przychodzi taki liścik od Skody, a teść się pyta co to, a ja mu, że darmowy przegląd w Skodzie, a on wtedy, że kurde jemu chevrolet nic nie przyśle no ta mu mówie, chciał teść to ma :szeroki_usmiech
                            Była O1 jest F2.

                            Komentarz


                            • #64
                              Ja ciągle się zastanawiam, czy mam to coś w tej zafoliowanej torebce sparzyć, czy spalić :diabelski_usmiech

                              Komentarz


                              • #65
                                mrfazi, Jak zapakujesz faję i po zaciągnięciu się nie będzie korby to wtedy możesz zaparzyć i jakiś promili ewentualnie dodać
                                Załączone pliki
                                O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
                                O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
                                =================================================

                                Komentarz


                                • #66
                                  Dig Dug,
                                  Paseratti B8 1.8 TSI DSG

                                  VW Jetta 1.2 TSI

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Również wczoraj dostałem kartkę z życzeniami i podkladke z herbatka. Bardzo miły gest.

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      musisz uważać bo po mimo pakowania w Polsce jest to herbatka z Wietnamu - jak mówi opis :wink:
                                      pozdrawiam Adam
                                      Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


                                      Spontany Katowickie

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Volvo nic swoim klientom nie wysyła, a tu niektórzy czepiają się, że tylko herbatka :shock: Miły gest i tyle zawsze lepiej dorzucić jakiś gadżet niż tylko drukowane życzenia.

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Życzeń i herbatki nie dostałem ale w październiku przyszedł kwitek na wymiane opon lub
                                          odgrzbianie i dobicie klimy za 40 pln.

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            Zamieszczone przez chrzanek
                                            Życzeń i herbatki nie dostałem ale w październiku przyszedł kwitek na wymiane opon lub

                                            odgrzbianie i dobicie klimy za 40 pln.
                                            to jeszcze masz szansę dostać

                                            ja też uważam że to miłe z ich strony że pamiętają o nas w innych firmach zlali całkowicie swoich klientów nawet pocałuj mnie w d.... nie wysłali więc uważam że chwała Skodzie za to że coś małego ale wysłała :szeroki_usmiech


                                            Mariusz
                                            Spoty Tarnowskie

                                            Mam do sprzedania wyłącznik zespolony Octavia II po lifcie 5KO 953 507AS osłone poduszki kierownicy i tunel środkowy

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              ...Ja zwykle dostaje życzenia SMSem.
                                              Kilka dni temu też dostałem.
                                              W zeszłym roku ASO Plichta przysłała kalendarz na biurko.
                                              W tym roku tylko SMS, ale nie narzekam...

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                Zamieszczone przez Dig Dug
                                                A mi się podoba. Przychodzi taki liścik od Skody, a teść się pyta co to, a ja mu, że darmowy przegląd w Skodzie, a on wtedy, że kurde jemu chevrolet nic nie przyśle no ta mu mówie, chciał teść to ma :szeroki_usmiech
                                                Poczekaj jak teściu kupi skodę ,przed świętami będzie czekał na darmowy przeglądzik za kilka stówek , a oni mu herbatkę przyślą :wpysk:

                                                W tym roku tylko SMS, ale nie narzekam...
                                                Przypomiało mi się
                                                Ojciec miał 2 synów mega pesymistę i optymistę
                                                Pod choinkę kupił pesymiście rowerk, komórkę, aparat, na prezent dla optymisty braklo już kasy, włożył tam końską kupę.
                                                Pesymista marudzi eee rowerk skrzypi, komorka stara, aparat mały
                                                Optymista uradowany, dostałem konika, dostałem konika...ale zrobił kupke i gdzieś się schowaaaał.

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  Ja też dostałem. Gest miły. W październiku dostałem kupon na wymianę kół/opon za 50zł, w ramach którego ASO założyło mi nowe opony i nowe stalówki + wentyl + wyważenie. W okolicznych wulkanizatorach krzyczeli do 80 do 100zł.

                                                  Dostałem też życzenia od diler, i chyba zaproszenie na prezentacje nowej Fabii w salonie. - chyba, bo karteczka brzmi dość tajemniczo.
                                                  pzdr
                                                  Adam

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    Prim, A co, nie można teściowi pościemniać ? :wink:

                                                    bishop, Nie kupi, bo teść jest fanem Opla, tylko nie miał na nową Corse. Poza tym, robi tym Aveo 3-4 tys km rocznie, więc starczy mu na dłuuuuugo.
                                                    Była O1 jest F2.

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X