A nie jest ździebko lżejsza ta FL?
[Inne] Pytanko o cb radio
Zwiń
X
-
Devil, Nie znam tego radia, ale sam używam Unidena 520. I jest niezły jak na tęklasę. Natomiast co do pchania radia w popielniczkę, to Unidenki i Presidenty mają idealne wymiary pasujące do popielniczki. Każde inne będzie trudno upchać. A już na pewno nie może być szersze od Unidena/Presidenta.Alfee
Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
Kawasaki ER5 :-)
Komentarz
-
-
Ja mam presidenta Johnny II.
Z tym idealnym wymiarem to przesada, ale można spoko zmieścić. Podstawa to wtyczka antenowa kątowa, wtedy jest pod wymiar, przy normalnej wtyczce trzeba wgniatać żeby weszło. No i oczywiście trzeba dziurkę wyciąć w kieszeni. Troszkę ciszej jest bo głośnik od spodu ale wystarcza.
Tak na marginesie, polecam funkcję ASC w presidencie, rewelacja, opcja ta automatycznie obcina sygnał zaszumiony, puszczając sygnał tylko gdy ktoś nadaje w miarę wyraźnie.
Jeden warunek, musi być to ASC wyregulowane w serwisie presidenta w Polsce (np w częstochowie stradom) bo inaczej nie działa zbyt dobrze. Koszt to 15zł, chyba że radio na gwarancji - wtedy za darmo.
Komentarz
-
Komentarz