Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

antyradar

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • antyradar

    potrzebuje rure ssącą do octavi1.6 jej numer to J10129609B

  • #2
    antyradar

    Witam szanowne grono
    Mam do was pytanie jaki antyradar jest dobry ( chodzi mi głównie o stacjonarne fotoradary) , gdyż potrzebuję go na trasy w szwecji i norwegii ? Dowiedziałem się ile kosztują tam mandaty ( szczena mi opadła 3,5 tys na nasze :shock: ) więc chciałbym się w takie cosik uzbroić.

    Pozdrawiam Artur
    AHF '01 Elegance Combi
    seria 120 KM / 257 Nm

    Komentarz


    • #3
      W tamtym rejonie radze jezdzic mimo wszystko zgodnie z przepisami.
      Uki
      Premium Car Care - Auto Kosmetyka

      S-maxD
      V 50

      325ic

      Komentarz


      • #4
        @Uki ja jeżdzę zgodnie ale czasami warto wiedzieć że jest gdzieś przed tobą fotoradar :twisted:
        AHF '01 Elegance Combi
        seria 120 KM / 257 Nm

        Komentarz


        • #5
          A dowiadywałeś się co grozi za używanie antyradaru?
          Podejrzewam że tam jest podobnie jak w Szwajcarii, wszyscy jeżdżą przepisowo, więc i Ty możesz. To na prawdę nie jest trudne
          Widok Porsche Carrera w lusterku na szwajcarskiej drodze jadące za mną 80 km/h i trzymające stałą odległość - bezcenne

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Salvatore
            A dowiadywałeś się co grozi za używanie antyradaru?
            Kolego akurat w norwegii za to nic nie grozi bo można mieć i używać antyradaru

            I nikt mi nie doradzi jaki sprzęcik kupić ?!

            Pozdrawiam Artur
            AHF '01 Elegance Combi
            seria 120 KM / 257 Nm

            Komentarz


            • #7
              Bobas122, Kup CB choć za granicą to nie rozwiąże do końca problemu.
              BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

              SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez shado
                Bobas122, Kup CB choć za granicą to nie rozwiąże do końca problemu.
                lub navi + mapkę z fotoradarami Ale jak napisał kolega wyżej to: tam lepiej tyle ile wolno, szkoda kasy i nerwów.
                o1 poszła w świat. 10 lat minęło jak jeden dzień

                Komentarz


                • #9
                  Dzięki koledzy za wypowiedzi.
                  CB mam i uwierzcie że tam do niczego się nie przyda ( chyba że do pogaduch z drugim autem ) navi też jest ale automapa europa ale fotoradary na norwegię to nie wiem skąd wziąść ( może jakaś podpowiedz ). Chcę się zabezpieczyć jeszcze w to ustrojstwo bo licho nie śpi
                  AHF '01 Elegance Combi
                  seria 120 KM / 257 Nm

                  Komentarz


                  • #10
                    Bobas122, tu masz bazę fotoradarów do Tomtoma - jest także Norwegia. Jeśli używasz Automapy to muszisz tylko skonwertować jakimś programikiem do formatu .poi
                    Fotoradary EU+PL cotygodniowa aktualizacja 14.03.2008
                    zerknij też tu:
                    POIplaza | Free Points of Interests (POI) for iGO, Garmin, Sygic, TomTom and other popular navigation systems.

                    Programik do konwersji .ov2 do .poi :
                    UAMEdytor POI 2.2.64 działa w czasie rzeczywistym do pobrania na Miplo
                    BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                    SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                    Komentarz


                    • #11
                      Bobas122, słyszałem wiele dobrych opinii na temat Valentine One... Wyższa półka jeśli chodzi o AR - mówię to jako ciekawostkę. Mnie takie rzeczy nie bawią. Jak jeździsz z głową to AR Ci nie jest potrzebny. Antyradar może Ci pikać nawet przy czujkach drzwi w hipermarkecie albo na stacjach benzynowych :diabelski_usmiech

                      P.S. Coś na ostudzenie zapędów

                      Szwecja
                      Zakaz posiadania i stosowania antyradarów pod karą pozbawienia wolności do 6 miesięcy, konfiskata urządzenia oraz grzywna.

                      Norwegia
                      Posiadanie i stosowanie dozwolone.
                      ...nie ma to jak Octavia :drive:
                      >>> STOP PIJANYM KIEROWCOM!!! <<<

                      Komentarz


                      • #12
                        @shado dzięki za konkretną odpowiedz i pomoc

                        @Hunter również dziękuję za ostudzenie przydało się jeśli chodzi o szwecję

                        Pozdrawiam wszystkich
                        AHF '01 Elegance Combi
                        seria 120 KM / 257 Nm

                        Komentarz


                        • #13
                          a czy nie prościej jest tutaj POI Fotoradary Automapa 5.x.x

                          bez konwersji i zawsze świeżutkie
                          ...nie ma to jak Octavia :drive:
                          >>> STOP PIJANYM KIEROWCOM!!! <<<

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Bobas122
                            @shado dzięki za konkretną odpowiedz i pomoc

                            @Hunter również dziękuję za ostudzenie przydało się jeśli chodzi o szwecję

                            Pozdrawiam wszystkich

                            Moze sie tak zdażyć że spotkasz życzliwego który poinformuje o Twojej ponad przecietnej predkości stróżów prawa. :P
                            Uki
                            Premium Car Care - Auto Kosmetyka

                            S-maxD
                            V 50

                            325ic

                            Komentarz


                            • #15
                              I jeszcze jedno, nie wiem czy w Szwecji / Norwegii nie ma radarów różnicowych - robi fotkę przy wjeździe na odcinek drogi, przy wyjeździe i liczy średnią prędkość

                              Komentarz


                              • #16
                                Salvatore, pomiar prędkości na zasadzie pętli indukcyjnej?? To masz na myśli??
                                ...nie ma to jak Octavia :drive:
                                >>> STOP PIJANYM KIEROWCOM!!! <<<

                                Komentarz


                                • #17
                                  Nie bardzo mogę teraz znaleźć jakieś sensowne informacje na ten temat. Chodzi mi o takie coś jak opisują tu:

                                  polonia - Najnowsze informacje - WP Wiadomości

                                  "Nie od dziś wiadomo, że na najbardziej uczęszczanych autostradach umieszczone są tzw. Autovelox'y, które służą do pomiaru prędkości. Mierzą nie tylko prędkość, ale także czas w jakim dane auto pokonuje kolejne odcinki drogi. Na tej podstawie „podstępne maszynki” umieszczone gdzieś na uboczu potrafią obliczyć z jaką prędkością porusza sie dane auto i czy jest ona dopuszczalna."

                                  Artykuł dotyczy Włoch, nie mam żadnych sprawdzonych informacji czy takie zabawki są w Szwecji i Norwegii, aczkolwiek gdzieś czytałem że są, tylko teraz nie mogę sobie przypomnieć gdzie to było.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Spróbuj skontaktować się z gostkiem GG:8230085. U niego przerabiałem antyradar do octavi. Tzn miałem swój, powyprowadzał mi czujniki, 2szt jedne na przód drugie na tył. Antyradar jest tak schowany ze normalnie nie ma szans go znaleść, w podsufitce przy lampkach podswitlających. Ma niezależny włącznik Działa bardzo dobrze.

                                    Autorus
                                    http://forum.muratordom.pl/showthrea...5%82a-Autorusa
                                    Budowa mojego domku MURATORZE

                                    ----------------------------------------------------
                                    Octavia AZS TDI 130KM obecnie 407 kkm

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez Hunter
                                      pomiar prędkości na zasadzie pętli indukcyjnej??
                                      TO nie jest żadna pętla indukcyjna tylko identyfikacja samochodu na podstawie zdjęcia i porównanie czasu wjazdu i wyjazdu z odcinka kontrolnego. Odległość/czas=prędkość, jeżeli przekroczy dopuszczalną na danym odcinku wysyłają pozdrowienia lub może się znaleźć kilka km dalej miły Pan wręczający pozdrowienia wg taryfikatora. Wszystko oczywiście poza wręczaniem pozdrowień robi komputer automatycznie.

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        To samo często można spotkać w Holandii:
                                        na drodze stoi kamera (podwieszona u góry) za 500m-1km kolejna robia fotki caly czas (nie ważne czy jedziesz szybciej nie przepisy zezwalają czy wolniej) następnie komputer wysukuje pary iporownuje czasy wykonania zdjeć i na tej podstawie wystawiany jest mandat (dostaje się dwie fotki) (kamery nie błyskają lampami jak robią te zdjęcia)
                                        O ortografie dba FF.
                                        Ranking sprzedaży nowych aut w Polsce w 2009 oraz 2008 (Excel):
                                        http://thunderbolt2.prv.pl/sprzedaz/Ranking.xls
                                        Skoda Octavia & Audi A6

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Bobas 122 przy wyborze antyradaru miej na uwadze fakt, ze w polsce wprowadzili teraz maszynke AD9 ktora jak jeden z forumowych kolegow mowil nadaja w waskim pasmie Ka i tylko niektore antyradary je potrafia wychwycic, a skoro u nas wprowadzaja to w norwegii moga juz byc bardzo popularne.
                                          Dlatego lepiej zainwestowac wiecej przy kupnie niz pozniej wydac to na mandaty :]

                                          Polecane antyradary to np. Valentine One lub Beltronics RX75

                                          Co do CB to z wlasnego doswiadczenia wiem ze o ile na trasie jest niezastapione to w mniejszych miastach kiepsko spelniaja swoja role i wtedy lepiej miec na pokladzie tez AR,
                                          z kolei w wiekszych miastach jak np Warszawa antyradar łapie ciagle jakies zaklocenia czy kanaly radiowe, dlatego przy mijaniu stacji benzynowych czy wiekszych marketow potrafi wprowadzic w blad

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Ja polecam urządzenie ANTYDEBIL. Dzęki niemu można dojechać z 3miasta do W-wy, w sierpniu, w 5 godzin. Oczywiście CB i antyradar pozwolą przejechać w 3,5 ale niestety ze 3 razy dziennie odbywa sie na sódemce wielkie sprzątanie po posiadających te urządzenia "nieśmiertelnych" i ich ofiarach. W efekcie tego jedziemy wszyscy 9 godzin i super najeżeni dojeżdżamy do celu albo zwiotczali do kostnicy.
                                            Urządzenie ANTYDEBIL nie jest drogie i wymaga jedynie zainwestowania w czas i paliwo aby przejechać się po Niemczech lub Beneluxie. Trzeba jedynie zaobserwować jak pomimo szybkich dróg i aut mozna respektować ustalone zasady, szanować innych i dojeżdżać do celu w rozsądnie zaplanowanym terminie.
                                            Przyjedziesz i pótorametrowa antentka stercząca z osobówki bedzie Ci się kojarzyć z lisciem od buraka.
                                            węgorz

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Niesamowicie urzekła mnie Twoja opowieść kolego, proszę, rozstrzelaj tych co nie posiadają ANTYDEBILA od razu albo wsadź za kraty, zwłaszcza tych z antenkami a z antyradarami to już na 100% :!: .
                                              To wariaci i mordercy :!:

                                              Kolego węgorz, przypadkiem nie dysponujesz statystykami z wypadków na bazie których jesteś w stanie określić jaki w nich biorą udział procentowo posiadacze CB i anty?
                                              Podziel proszę się tą wiedzą tajemną...

                                              Jak ja lubię takie wywody. :roll:
                                              aczkolwiek...
                                              NajtFukinPatrol North-West
                                              Techno-destroyed by dobrygrzeswawa
                                              WhitePride :smokedevil

                                              6,92 s do setki by DGW

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Chyba nie zrozumiałeś. Chodzi mi o podniecanie się urządzaniami wspomagającymi łamanie ustalonych zasad. Sam fakt posiadania antenki nie jest ujmą, buractwem jest natomiast wykorzystanie tego do zap...dalania. Chociaż chory jest ten cały krajobraz bez dróg i najezony antenkami. Dodatkowo najezony chamstwem i brawurą. Stać nas na auta, urządzenia, paliwo a nie stać nas na drogi i kulturę jazdy.
                                                I niezależnie od tego co Cię urzeka i jakie wywody lubisz to wybór bedzie zawsze prosty. Chcemy byc kierowcami czy polaczkami z radochą z dorobku za kieronicą.
                                                węgorz

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  węgorz, jak może załóż sobie jakiś osobny wątek do narzekania na właścicieli CB i AR. Nie trzeba jechać szybko, żeby zginąć w wypadku. Co więcej- nie trzeba w ogóle jechać, żeby zginąć w wypadku.
                                                  BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                                  SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X