Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uniden 520 XL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Uniden 520 XL



















    tom

  • #2
    Uniden 520 XL

    Witam,
    chciałbym zapytać Was co myślicie o tym radiu?
    Doszły mnie słuchay że Johny II ASC jest lepszym produktem.

    Czy faktycznie Uniden nie wycisza szumów pomiędzy rozmowami? Johny to robi.

    ...i jeszcze jedna sprawa. Sprzedaż Unidena jest podobno nielegalna, czy posiadanie i uzytkowanie jest legaklne? czy może np. zostać skonfiskowane?
    ©koda Octavia Elegance | 1.9TDI AHF 120KM / 252Nm | xenon | 312mm vRS brake system | KYB Excel-G
    :arrow: zdjęcia

    Komentarz


    • #3

      Komentarz


      • #4
        faj3r,

        Myślę, że jakies 80 procent posiadaczy octavi zrzeszonych w Naszym klubie posiada ten model radyjka i raczej jest zadowolona, jeżeli by tak nie było to nikt na siłe by go nie kupował

        Johny II ASC jest lepszym produktem, napewno tak ale jest droższym radyjkiem,

        Co do wyciszenia nic nie powiem bo nie znam tego radyjka

        Co do legalności to z tego co wiem to kiedyś do tegop radyjka były pakowane bebechy od Presidenta i nielegalne było to , że President jak się o tym dowiedział to zabronił praktykowania takich rzeczy.


        PS. Ja mam Presidenta Walkera i jestem baaaardzo zadowolony.
        __________________________________

        Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

        Komentarz


        • #5
          tomekjmopl, szukałem i odpowiedzi nie znalazłem - dlatego załozyłem ten temt.

          Guguś, dzieki. Wydawalo mi sie, że to Johny II jest zrobiony w oparciu o komponenty Presidenta.

          natomiast najistotniejsze są dla mnie 2 kwestie:
          1. czy np. Policja moze mi je skonfiskować?
          2. czy uniden tak samo dobrze tłumi szum pomiędzy poszczególnymi wypowiedziami jak Johny?
          ©koda Octavia Elegance | 1.9TDI AHF 120KM / 252Nm | xenon | 312mm vRS brake system | KYB Excel-G
          :arrow: zdjęcia

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez faj3r
            1. czy np. Policja moze mi je skonfiskować?
            teoretycznie moze, wg mnie

            Zamieszczone przez faj3r
            2. czy uniden tak samo dobrze tłumi szum pomiędzy poszczególnymi wypowiedziami jak Johny?
            uniden nie ma ASC

            to czy bedziesz slyszal szumy czy nie, zalezalo bedzie jak ustawisz radio a nie od tego jakie radio masz - wprawdzie nie do konca to jest prawdziwe, ale poki co przyjmijmy, ze tak jest

            Komentarz


            • #7
              faj3r,
              najwięcej wiedzy n.t. Unidena i innych znajdziesz tu:
              Zaktualizuj swoją przeglądarkę | Facebook
              obecnie U520xl montowane w Chinach mają kiepską reputację. :!:
              Poczytaj to forum z linku a będziesz wiedział dlaczego i może zdecydujesz się na co innego
              pozdr4all
              *** Cicho, łatwo i przyjemnie ***

              Komentarz


              • #8
                faj3r, poczytaj wątek o CB - tam jest wszystko o co pytasz. Skoro nie znalazłeś tzn, że słabo szukałeś. Radio jest mnie więcej takie ile kosztuje. Ogólnie OK ale sieje na sąsiednie kanały i nielegalne w sprzedaży (nie dotyczy to użytkowania, ale policja może Ci zabrać radio do badań). Wszystko znajdziesz na forum, które podał Ci b-bar01.
                BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez shado
                  nielegalne w sprzedaży
                  ja mam kupione kilka lat tamu z fakturą i homologacją, więc raczej legalne.
                  Zamieszczone przez faj3r
                  Czy faktycznie Uniden nie wycisza szumów pomiędzy rozmowami?
                  wycisza. Trzeba tylko podkręcić filtr, przy antenie Little Will zasięg jest wtedy ok. 6-8km poza miastem. Przy antenie 25cm zasięg jest ok. 2-3km - Sirio Twin ... . Ta druga jest o wiele przyjemniejsza do używania w W-wie dokąd ostatnio dość często jeżdżę, nie zbiera tak dużo śmieci. Na trasie jest wystarczająca, chociaż daleka od ideału.

                  Komentarz


                  • #10
                    rezon, od tych kilku lat wiele się zmieniło więc nie siej zamętu... Teraz nikt normalny nie da Ci na to radio FV.
                    BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                    SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                    Komentarz


                    • #11
                      Czesc Unidenow byla chyba sprzedana w Polsce przed rozpetaniem tej wojny.


                      Kurde minelo 2 lata ludzie ta radia maja, kolejni je kupuja i swiat sie kreci :diabelski_usmiech
                      Ja mam i nie narzekam, nastepne tez bedzie takie samo :diabelski_usmiech
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #12
                        Jak jak widać w opisie też mam, ale ważne, żeby plusy nie przysłaniały minusów :diabelski_usmiech
                        Trzeba się liczyć z tym, że kiedyś miśki wymyślą sobie akcję "uniden" i z tym, że się sieje na sąsiednie kanały. Jak za tą kasę to radio jest ok, ale jego największym plusem to jest wymiar, który pasuje do OI i do OII.
                        BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                        SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                        Komentarz


                        • #13
                          po prostu jest dobre.....

                          to moje zdanie, w połączeniu z sirio turbo 2000 u mnie na wsi zamiatam na 20 km
                          Były posiadacz 1.8 Turbo

                          Nikt nie tańczy na trzeźwo, chyba że oszalał..

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez shado
                            ale jego największym plusem to jest wymiar, który pasuje do OI i do OII.
                            ... i w kieszeń pod kierownicą do Leosia

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez faj3r
                              1. czy np. Policja moze mi je skonfiskować?
                              mine zatrzymali do rutynowej kontroli pare razy i nie zabrali bez przesady (pewnie samia maja takie :P )

                              radio bardzo mi odpowiada

                              Komentarz


                              • #16
                                2 lata z U520XL jezdze i bardzo sobie chwale. antenka hustler (100cm)
                                http://dobryprojekt.org

                                stage 1 - 250 / 370
                                stage 2 - 287 / 394

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez arci9
                                  Zamieszczone przez shado
                                  ale jego największym plusem to jest wymiar, który pasuje do OI i do OII.
                                  ... i w kieszeń pod kierownicą do Leosia
                                  i na półke nad przednią szybe do berlingo
                                  i pomiędzy ręczny a fotel pasażera do thali :szeroki_usmiech

                                  do tego antena mlka 150cm i jest bardzo dobry zestaw
                                  ja polecam, data kupna oczywiście dawno temu kiedy miało homologacje :wink:

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    faj3r, mam od pół roku i bardzi je sobie chwalę! tanie dobrze wykonane proste w obsłudze i dobrze zbiera
                                    1.8T AGU L&K

                                    2.0TDI BKD ELEGANCE

                                    TOYOTA LAND CRUISER J95

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      to jeszcze podpytam - jaką antenę na magnes do tego Unidena polecicie?
                                      myślałem nad Presidentem ML-145 lub Hustlerem IC 100
                                      ©koda Octavia Elegance | 1.9TDI AHF 120KM / 252Nm | xenon | 312mm vRS brake system | KYB Excel-G
                                      :arrow: zdjęcia

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Ja mam to radyjko jest ok a antenke to polecam ML-145 ale Midlanda :wink:
                                        www.adrenalinemotorsport.pl

                                        Najnowsza produkcja ( Street Kings ) w dziale filmy

                                        Street Kings na YT: http://www.youtube.com/watch?v=VL1cRPmuU3E

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          faj3r, Hustler to popularna mala antenka. Jak to ma byc antena na wyjazdy to lepiej ML-a
                                          Spritmonitor.de

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            tak, tylko zastanawiam się jak to potem do bagażnika chować bedę ML ma 1,5 metra. :|
                                            Pozostaje też pytanie jak długo i jak często antena może leżeć w bagażniku zgięta żeby się nie odkształciła? :roll:
                                            ©koda Octavia Elegance | 1.9TDI AHF 120KM / 252Nm | xenon | 312mm vRS brake system | KYB Excel-G
                                            :arrow: zdjęcia

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez faj3r
                                              tak, tylko zastanawiam się jak to potem do bagażnika chować bedę ML ma 1,5 metra. :|
                                              Pozostaje też pytanie jak długo i jak często antena może leżeć w bagażniku zgięta żeby się nie odkształciła? :roll:
                                              u mnie leży 95% czasu i nic jej nie dolega
                                              saport techniczny baj DGW
                                              była BKD+DSG '05 120kkm
                                              była BXE '08 190kkm
                                              no i nie ma :-)

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Jak jedziesz to antena tez jest wygieta przez pęd powietrza i jakos sie nie odkształca :lol:
                                                Sprzdana - Octavia II 1.9 TDI Elegance
                                                Obecnie Ford Focus II 1.6 - najlepszy bo służbowy

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Anteny są robione z hartowanych prętów w celu uzyskania sprężystości i utrwalenia kształtu. Kiedyś przywaliłem anteną stałą LEMM 2001 na wjeździe do parkingu podziemnego to przekręciła się w złączu a pręt pozostał prosty.
                                                  Hanz2k
                                                  1,8 T by MT
                                                  :admin: bo nie użyłem Szukaj

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X