Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio do Octavi i Kierownica w prawo

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio do Octavi i Kierownica w prawo

    150 tys na 5 lat według mnie jest mało , jak mój Tata robi 50 tys w 1,5 roku? Silnik dobry ,wyposażenie wyśmienite . Niestety w cenach się nie orientuje Pozdrawiam

  • #2
    Radio do Octavi i Kierownica w prawo

    Witam wszystkich
    k
    Mam octawie 1,9 90 KM
    Pierwsza sprawa to chciałbym zmienić radio(mam jakiegoś starego Clariona) czy polecacie fabryczne czy może macie doświadczenie z jakimś modelem który fajnie gra,

    Druga sprawa jadąc prosto mam lekko skręconą kierownice w lewo co moze być przyczyną mam założone nowe opony od kwietnia, AOTOWIMAR twierdzie że jest ok moim zdaniem ściemnia na maksa jak to oni, kierownica nie wchodzi w drgania przy 90 KM/h więc wyważenie kół odpada, jak pószcze kierownice to jedzie w miarę prosto w granicach błędu, co waszym zdaniem może być nie tak. Dzięki za odpowiedź.

    Komentarz


    • #3
      Re: Radio do Octavi i Kierownica w prawo

      Zamieszczone przez Karol
      Witam wszystkich
      k
      Mam octawie 1,9 90 KM
      Pierwsza sprawa to chciałbym zmienić radio(mam jakiegoś starego Clariona) czy polecacie fabryczne czy może macie doświadczenie z jakimś modelem który fajnie gra,
      radio markowe ZAWSZE zagra lepiej of "firmowego" OEM'a

      co do marki - to kwestia gustu i wyrobienia słuchu polecane marki to:
      Alpine, Blaupunkt, Clarion, Kenwood, Nakamichi, Pioneer
      k
      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

      Komentarz


      • #4
        Ja kupilem sobie niedawno Pioneera DEH4700 (Link) i jestem baaardzo zadowolony. Polecam to radyjko - ma bardzo dobra cene

        A co do kierownicy lekko skreconej w lewo to u mnie w skodince mam to samo 8) . Taki gdzies okolo 1stopien w lewo :idea:
        O1 - AGR była
        jest O2FL i Honda Jazz 1.4

        Komentarz


        • #5
          na złodzieji radiów samochodowych polecam JVC wyjmują sie całe a nie tylko sam panel

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Bonus
            na złodzieji radiów samochodowych polecam JVC wyjmują sie całe a nie tylko sam panel
            a ja mam pionka, ktory tez sie caly wyjmuje...

            praktycznie kazde radio da sie przerobic na wyjmowane.
            bylo: Octa I Combi TDI+MTKATOWICE
            Jest: 170/365@204/430... cos tam jezdzi :twisted:
            Perfect service by DobryGrzesWawa

            Komentarz


            • #7
              Druga sprawa jadąc prosto mam lekko skręconą kierownice w lewo co moze być przyczyną mam założone nowe opony od kwietnia, AOTOWIMAR twierdzie że jest ok moim zdaniem ściemnia na maksa jak to oni, kierownica nie wchodzi w drgania przy 90 KM/h więc wyważenie kół odpada, jak pószcze kierownice to jedzie w miarę prosto w granicach błędu, co waszym zdaniem może być nie tak. Dzięki za odpowiedź.
              czy robiles geometrie kól?

              Przy obecnym stanie dróg w naszym kraju, imho geometrie nalezy robic co 15 tys km
              BMW E46 320d by MT 184PS@406Nm
              CR-V 2,2 i-ctdi
              Perfectservice by Dobrygrześwawa

              Komentarz


              • #8
                Z firmowych radyjek to tylko model symphony jest godny uwagi, dostępne czasem na allegro, mozna tez z vw gamme zapodać, albo nawigacje mcd jak komus czerwone podswietlenie nie przeszkadza.
                Osobiscie wstawiłem kasetowe symphony za 200 zeta i jestem zadowolony, odbiór radia super na podziemnym parkingu poziom -2 jeszcze dobiera (blaupunkt tego nie potrafił).
                Z drugiej strony to pewnie CD z mp3 byłoby lepsze, ale ja jestem z tych co wolę radia nie słuchac niz latac z nim po miescie jak z pęcherzem dlatego wyjmowane radio dla mnie odpada.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Emil
                  czy robiles geometrie kól?

                  Przy obecnym stanie dróg w naszym kraju, imho geometrie nalezy robic co 15 tys km
                  Ja mam 94kkm i jeszcze nie robilem :roll:
                  TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                  SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                  SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                  Komentarz


                  • #10
                    ja mam 120 tys i tez nie robiłem geometrii według mnie occta ma pancerna zawieche nie wiem jak te zgraniczne ale kupiona w polsce moja przeżyła takie dziury że ...
                    w seicento juz dawno bym cale zawieszenie maił nowe

                    Komentarz


                    • #11
                      w seicento juz dawno bym cale zawieszenie maił nowe
                      No a najlepszym w tym jest sporting. Wyginaja sie mocowania wahaczy w karoserii i nie ma potem takiej opcji, zeby ustawic geometrie :twisted:
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #12
                        occta ma pancerna zawieche nie wiem jak te zgraniczne ale kupiona w polsce moja przeżyła takie dziury że
                        no tak ale nawet najlepsze czołgi zje kiedyś rdza
                        na tych zagranicznych byś jeżdził i jeżdził polska to kraj drógiej kategori, tu wszystko jest gorsze: samochody gitary a nawet proszki do prania o takiej samej nazwie tego samego producenta na zachodzie piorą lepiej niz w polsce

                        :cry: :| :?

                        Komentarz


                        • #13
                          ja mam pioneera deh 3600 i wedlug mojego skromnego gust gra rewelacyjnie
                          porzednio mialem w octavce sony Xploda(jakas topowa wersje) to nie gralo wogole po za tm czerwone podswietlenie ni jak do zielonego
                          pozniej mialem JVC to gralo w miare znosnie, mialem tez clariona to gralo ale czegos mi brakowalo
                          w tym pioneerze jest wszystko oprucz linki ktora sie podpina do auta zeby robil glosniej podczas przyspieszania (podobno juz jest w nowszych)
                          a co do kierownicy to ja mam tez o pare stopni obrucona
                          w serwisie na rpzegladzei powiedzieli mi ze to chyba juz trzeba by geometrie zrobic( w koncu 100kkm i wiekszosc po wroclawiu ewentualnie kierownice wyrownac k

                          Komentarz


                          • #14
                            Radio Tylko MARKOWE :wink:
                            Kierwonica, może wpadłeś w większą dziurę.
                            Ja już parę razy miałem podobną sytuację, ale później wracało do normy :lol:
                            Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
                            Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
                            BMW serii 3... Radość z jazdy.

                            Komentarz


                            • #15
                              Czy robiles wczesniej geometrie, albo wymieniales cos w przednim zawieszeniu. Moze przy robieniu geometrii nie zablokowali Ci kierownicy na wprost i ustawili "jazde prosto" na skreconej kierownicy?
                              Tak tylko sobie gdybam... :lol:
                              A zreszta mam podobnie, ale u mnie to jest po ruszaniiu przedniego zawieszenia i robieniu zbieznosci. "Robieniu..." :evil:

                              Komentarz


                              • #16
                                hmm
                                gdzies na forum wyczytalem ze jezdzac po naszys super plaskich autostradach :twisted:
                                trzeba co chyba 50kkm ustawiac zbieznosc

                                Komentarz


                                • #17
                                  chester121, chlopie opanuj sie i nie wyciagaj starych postow :!:
                                  :mod:
                                  "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
                                  Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

                                  STOP ECO-TERRORISM!

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X