Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CB a gwarancja na auto

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • CB a gwarancja na auto

    Piratka, poczytaj tematy: notlauf

    zrobić logi dynamiczne.

  • #2
    CB a gwarancja na auto

    Czy po zamontowaniu CB poza serwisem traci się gwarancję na całe auto, ewentualnie na samą elektrykę?
    Myślę czy nie przyłączyć się do braci CB maniaków Tylko czy można dostać zestaw z jakimś krótkim batem? Jestem trochę roztargniony i pewnie zapominałbym go zdjąć przed wjazdem do garażu.
    Skoda Octavia Scout 2.0TDI

    Komentarz


    • #3
      Antenki 30cm sa do zdobycia.

      Co do montazu i tak pewnie wepniesz sie na zapalniczke wiec jaka gwarancja.
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        oculus, polecam triflexa - nawet jakbys maił w serwisie zapłacic za montaz naprawde sie opłaca. A, że jak piszesz jestes roztargniony....i pewnie nie raz bys zostawił antenke na dachu.....to pewnie by Ci tylko drucik został po antence.
        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

        Komentarz


        • #5
          Ja problem rozwiązałem poprzez montaż radia w ASO Chyba 200 zł i spokój. Wpięli się elegancko w elektrykę, bezpiecznik w skrzynce z bezpiecznikami, przycieli plastik tak jak chciałem. A później zwykły serwis do strojenia antenki, i po problemie, można śmigać

          Komentarz


          • #6
            Może też podjadę do ASO. Czy do tego triflexa można też podłączyć radio FM? Można by go wtedy zamiast firmowej antenki zamontować.
            Skoda Octavia Scout 2.0TDI

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez oculus
              Czy do tego triflexa można też podłączyć radio FM? Można by go wtedy zamiast firmowej antenki zamontować.
              Po to to wlasnie jest. Wyglada jak seryjna antena FM a ma w sobie FM i CB :wink:
              VW Vento 1.9TDI 1Z ++
              Na potęge Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!
              Captain Planet, he's our hero. Gonna take pollution down to (Euro)0 :lol

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez drops
                Ja problem rozwiązałem poprzez montaż radia w ASO Chyba 200 zł i spokój. Wpięli się elegancko w elektrykę, bezpiecznik w skrzynce z bezpiecznikami, przycieli plastik tak jak chciałem. A później zwykły serwis do strojenia antenki, i po problemie, można śmigać
                200PLN? Za podpięcie 2 kabelków? Mi to na szczęście ASO zrobiło za friko.
                BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X