Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmieniłem radio

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zmieniłem radio

    Witam wszystkich zainteresowanych - dziasiaj przemodzil sie klimatronic u jednego z naszych kolegow, na kolorek bialy i czerwone przyciski - wyglada to calkiem fajowo - nie powiem. k
    O2 2.0 FSI (BVY) Elegance 150 KM 200 Nm ...najbardziej aksamitny silnik benzynowy VW...

  • #2
    Zmieniłem radio

    Przełożyłem z poprzedniego samochodu inne radio (używane-giełda)
    Teraz mam Pioneer MEH-P5100R
    Fajnie gra, w końcu pojawiły się lepsze basy ale radyjko ma tylko jedną parę wyjść.
    Power is nothing without control !
    "Samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest" - zasłyszane na forum (napisał paulm)

    Komentarz


    • #3
      Dodatkowa pare wyjsc zawsze da sie zrobic, teraz pewnie jest tylko na suba
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        LIFE, Poczytaj sobie tematy o zbednosci tylnych glosnikow i o tym, ze dobre glosniki na przod to podstawa i ze wystarczaja, to przestaniesz zalowac ze masz tylko jedna pare wyjsc
        Była O1 jest F2.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Dig Dug
          to przestaniesz zalowac ze masz tylko jedna pare wyjsc
          Ale jezeli masz pozadny przod i chcez go zasilic wzmakiem ,a do tego lubisz gleboki bas i musisz miec koniecznie skrzynke w bagazniku , to 2 pary wyjsc musza byc minimum :diabelski_usmiech :wink:
          TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Samiec
            ..., to 2 pary wyjsc musza byc minimum :diabelski_usmiech :wink:
            wcale nie muszą być, wystarczy jedna para, po prostu nie będzie niezależnego sterowania poziomem suba
            jest to jedynie kwestia doboru komponentów i ich zabudowy :diabelski_usmiech
            With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Nexus6
              po prostu nie będzie niezależnego sterowania poziomem suba
              No ja bym bez tego nie umial chyba ze stroic sprzetu :szeroki_usmiech
              TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Dig Dug
                LIFE, Poczytaj sobie tematy o zbednosci tylnych glosnikow i o tym, ze dobre glosniki na przod to podstawa i ze wystarczaja, to przestaniesz zalowac ze masz tylko jedna pare wyjsc
                Zbednosci tylnych glosnikow jestem swiadom
                Mam je zamontowane tylko po to zeby pasazerowie z tylu nie narzekali.
                Power is nothing without control !
                "Samochód nie powinien wyglądać na szybszy niż jest" - zasłyszane na forum (napisał paulm)

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez LIFE
                  Zbednosci tylnych glosnikow jestem swiadom
                  Mam je zamontowane tylko po to zeby pasazerowie z tylu nie narzekali.
                  Ja mam tylko przod i jak tylko podglosze to pasazerowie z tylu juz narzekaja ze nie mozna rozmawiac ,albo ze za glosno :twisted:
                  TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                  SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                  SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                  Komentarz


                  • #10
                    Samiec, Posluchaj jak teraz ma Nexus sprzeta zestrojonego - miodzik. Po prezentacji widze ze mozna duzo wiecej wycisnac ze sprzetu jaki sie ma, byle wiedziec jak zamieszac. :szeroki_usmiech
                    Była O1 jest F2.

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Dig Dug
                      Samiec, Posluchaj jak teraz ma Nexus sprzeta zestrojonego - miodzik.
                      Juz testowalem delikatnie i parametry byly w tedy praktycznie na 0 .
                      U mnei w tej chwili tez tak jest na 0 wszystko ,ale musze sie pobawic jeszcze i poregulowac ,ale jakos mi sie nie chce ostatnio ,bo i tak lepiej to gra tereaz po wygluszeniu i korekcji na 0 niz wczesniej na wyregulowanych korektach :szeroki_usmiech
                      TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                      SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                      Komentarz


                      • #12
                        Samiec, Ja tez jade na zerowych korekcjach, bo jak dam podbicie basu, to jakos mi glosniki nie wyrabiaja przy wiekszych glosnosciach. Znajomy mi mowil, ze pradu brakuje, jak dam wiecej czadu i stad te znieksztalcenia. Jak nic nie dodaje basu to gra spoko.
                        Była O1 jest F2.

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez Dig Dug
                          Znajomy mi mowil, ze pradu brakuje, jak dam wiecej czadu i stad te znieksztalcenia. Jak nic nie dodaje basu to gra spoko.
                          U mnie raczej pradu nie brakuje 8)
                          TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                          SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                          Komentarz


                          • #14
                            Samiec, nienarzekaj słyszałem jak Ci gra i jak na same przody to jest niezle

                            prawie jak u mnie:-)
                            -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Arek
                              Samiec, nienarzekaj słyszałem jak Ci gra i jak na same przody to jest niezle
                              prawie jak u mnie:-)
                              No nie jest zle k
                              Prowonujac to na szybkiego ,to u mnie chyba bas jest lepszy :szeroki_usmiech ,ale twoje tweeterki(wyzszy model hertza niz u mnie i lepiej zamontowane) mi sie lepiej podobaja :diabelski_usmiech
                              TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
                              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
                              SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

                              Komentarz


                              • #16
                                no co do basu masz racje ale jezeli chodzi o czystosc to jest tak samo:-)

                                jak bedziesz chciał to ustawie cie z kolesiem który mi tpo robił i cos ci wyrzezbi :diabelski_usmiech
                                -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X