Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio w OII Stream z CD

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio w OII Stream z CD

    mam problem silnik 1.9 tdi agr rok produkcji 98 jak nie zaswieci mi sie podczas startowania kontrolka od swiec zarowych to rozrusznik kreci a silnik nie zapal tak jak by nie dostawal paliwa.prosze o odpowied co robic
    Kupujac Polskie produkty w polskich sklepach likwidujesz polskie bezrobocie .... Nie mow ze made in Poland to beee bo to tez twoja robota ..

  • #2
    Radio w OII Stream z CD

    Witam,

    Czytalem pare miesiecy temu (na tym forum), ze ogolnie nie jest ciekawie z odbiorem tych radyjek.
    Rowniez mam taki problem. Czy problem jest do rozwiazania przez wgranie nowego softu (mam wersje 8), czy ktos inny rowniez zauwazyl beznadziejny odbioor?
    W zwiazku z tym, ze nie chce mi sie specjalnie jechac z tym do ASO (przy przegladzie dopiero), chetnie wgralbym sobie nowy soft sam (rowniez czytalem, ze odbywa sie to przez wlozenie odpowiedniej plyty CD), i tu nastepne pytanie, ma ktos moze ISO takiej plyty?

    Z gory dzieki za pomoc pozdrawiam,
    Audi A7 3.0 TDI 313KM/653NM mocy dostarcza http://www.dynosoft.pl/ ;-)

    Komentarz


    • #3
      Ja tez nie jestem zachwycony jakoscia odbioru :?
      Wydaje mis sie, ze z czasem radio odbiera coraz gorzej :wink:
      Z tego, co czytalem na niemieckim forum to wgranie nowego softu nie wiele daje (likwiduje czesciowo skutki a nie przyczne).
      Użytkownicy tego forum, ktorzy pisali w tej sprawie do SAD (Skoda Auto Deutschland) otrzymali podobe odpowiedzi a mianowicie, ze na przelomie wrzesnia i pazdziernika powinno byc gotowe rozwiazanie tego problemu. Chodza pogloski, ze beda wymieniac radia na nowe.

      Komentarz


      • #4
        Byle w Polsce tez wymieniali, bo znajac nasze realia to...
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          To jeszcze nie zaczeli wymieniac?? Podobno juz przed wakacjami mieli sie za to wziac :? Ale, jak widze, rzeczywistosc jest zupelnie inna :evil:
          Pozdrawiam, Marcin

          Komentarz


          • #6
            w serwisie robi sie to vasem i sa 2 plyty jedna maze stary a druga wgrywa nowy soft...
            nie pomogl ani razu

            Komentarz


            • #7
              Witam
              Ja już wgrałem taki soft w ASO i jakość odbioru poprawiła sie ojakieś 20 % ale uważam nadal, żę odbiór jest beznadziejny :x .
              (stalem w ASO przy wgrywaniu i są to dwie płytki i trzeba się połączyć z radiem prze Vaga)
              Mam taż nadzieję, że może w końcu rozwiążą ten problem

              Komentarz


              • #8
                Witam serdecznie
                Czy mógłbyś podać jaką wersję softu wgrali w ASO?
                Pozdrawiam
                O2 1.6 MPI BGU (102KM/148Nm) '04 Amb. - pierwsza sztuka?
                "Now we are free and we will see you again but not yet, not yet!"


                Uniden Pro 510XL+Hustler IC100

                Komentarz


                • #9
                  Po wgraniu pokazuje sie ver. 1018

                  [ Dodano: Sro 07 Wrz, 05 12:11 ]
                  Pomyliło mi się.
                  Nowa ver. to 1008 a nie 1018

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X