Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio Stream Octavia II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio Stream Octavia II

    friday the 13th,

  • #2
    Radio Stream Octavia II

    Link mam takie radio w swojej 0II i wypaliłem sobie płytke z mp3 i mi jej nie czyta.
    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

    Komentarz


    • #3
      Moje nie ma tego napisu MP3 i MP-trójek nie czyta niestety.
      Już nie skoda, ale grupa ta sama

      Komentarz


      • #4
        PCet, a masz podłączony aux in? w Streamie bez mp3 ?
        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez PCet
          Moje nie ma tego napisu MP3 i MP-trójek nie czyta niestety.
          dlatego sie zastanawiam czy ten napis to tylko od parady....
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #6
            piotrek_os, był gdzieś temat niedawno poruszany wypalania płyt z MP3. Poszukaj.

            [ Dodano: Wto 27 Sty, 09 22:29 ]
            Masz tutaj Link
            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

            Komentarz


            • #7
              musisz nagrywac dane na płytę w najmniejszej możliwe prędkości... najlepiej 4x a max 10x... dopiero wtedy bedzie czytało
              RENT COMPLEX

              DACAR.team

              Komentarz


              • #8
                piotrek_os, sprawdź wersję oprogramowania w radiu ( wciskasz i przytrzymujesz przez ok. 3 sek klawisze "<" i ">", wyskakuje po lewej napis VERSION, naciskasz górny lewy klawisz i dostajesz numer softu, dla mp3 powinien być 25.x.x.x ). Nie możesz też wrzucić na CD za dużo plików, bo o ile pamiętam są jakieś ograniczenia ilościowe plików/folderów...
                Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez AdamB
                  PCet, a masz podłączony aux in? w Streamie bez mp3 ?
                  Chodzi ci o dodatkowe wejście? Nie sądzę, sam niczego nie podłączałem.

                  kowal 2002, wiesz może czy możliwość odtwarzania mp3 zależy tylko od wersji softu, czy również od sprzętu? Innymi słowy, czy możliwy byłby upgrade softu, który pozwalałby na odczyt mp3?
                  Już nie skoda, ale grupa ta sama

                  Komentarz


                  • #10
                    Bo przez wyjscie AUX nie chce mi grac - trzaski w głosnikach. Teraz plyt nie czyta....to juz lepszy patent miałem w 01 Link i problemów nie mialem.
                    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez PCet
                      kowal 2002, wiesz może czy możliwość odtwarzania mp3 zależy tylko od wersji softu, czy również od sprzętu? Innymi słowy, czy możliwy byłby upgrade softu, który pozwalałby na odczyt mp3?
                      Niestety, 'softowo" nie da rady, radyjka różnią się napedem i płytą główną... TUTAJ są zdjęciówki
                      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez piotrek_os
                        to juz lepszy patent miałem w 01 Link i problemów nie mialem.
                        To teraz musisz sobie kupić taki, co to podłącza się go do odtwarzacza mp3, a on nadaje na jakiejś wybranej częstotliwości. Stroisz do niej radio i sobie słuchasz
                        Już nie skoda, ale grupa ta sama

                        Komentarz


                        • #13
                          PCet, podeślij link
                          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                          Komentarz


                          • #14
                            Link

                            ja korzystam z czegoś podobnego, jakość nie jest jak z płyty ale da się słuchać
                            RENT COMPLEX

                            DACAR.team

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez piotrek_os
                              Teraz plyt nie czyta....to juz lepszy patent miałem w 01
                              mówiłem, że będzie jęczał :idea: :twisted: :twisted: :twisted:
                              saport techniczny baj DGW
                              była BKD+DSG '05 120kkm
                              była BXE '08 190kkm
                              no i nie ma :-)

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez kowal 2002
                                Nie możesz też wrzucić na CD za dużo plików, bo o ile pamiętam są jakieś ograniczenia ilościowe plików/folderów...
                                Ilość plików/folderów nie ma najmniejszego znaczenia, bo najwyżej nie wszystkie będą widoczne.
                                piotrek_os,
                                A ta płyta nie była czasem nagrana pod Vistą? Albo nie zostawiłeś nie zamkniętej sesji?
                                Odpal Nero, wsadź nagraną płytę z tymi MP3 i wciśnij przycisk informacje o płycie. Zrób printscreena i wklej tutaj.
                                BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                Komentarz


                                • #17
                                  shado, dokładnie na Viście

                                  [ Dodano: Wto 27 Sty, 09 23:25 ]
                                  Zamieszczone przez szkoda
                                  Zamieszczone przez piotrek_os
                                  Teraz plyt nie czyta....to juz lepszy patent miałem w 01
                                  mówiłem, że będzie jęczał :idea: :twisted: :twisted: :twisted:
                                  oby tylko o to mp3 i Cb mi cos zakłoca przy odpalonym aucie przy nadawaniu...odbór bez zmian
                                  Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    piotrek_os, żadne radio OEM na rynku nie odczyta płyt nagranych pod Vistą, bo Vista nagrywa w UDF, która nie jest jeszcze obsługiwany przez napędy CD używane w radiach (pracujemy dopiero nad tym ), a na pewno nie przez tego starocia, który jest w Streamie. Nagraj płytę w ISO 9660 w Nero, albo jakimkolwiek innym programie, byle nie pod Vistą.
                                    BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                    SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Zamieszczone przez piotrek_os
                                      PCet, podeślij link
                                      Kolega Andrev3 już jeden podesłał. Tu jest taki, bez funkcji odtwarzacza mp3. Nie wiem,czy akurat ten jest dobry, ale przynajmniej wiesz teraz, czego szukać na allegro jakby co

                                      Link
                                      Już nie skoda, ale grupa ta sama

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        piotrek_os, no i czyta już te MP3?
                                        BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                        SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez shado
                                          piotrek_os, no i czyta już te MP3?
                                          jeszcze nie nagrałem mp3 ale jak tylko znajde chwilke to to musze uczynic.
                                          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            witam,
                                            dorzucę parę groszy i ja.
                                            otóż przerabiałem ten temat trochę wcześniej. chce powiedzieć, że dobrze jest nagrywać utwory mp3 pojedynczo. nie plikami czy folderami tylko pojedynczo. dla przykładu podam, że zgrałem całą dyskografię ac/dc na jednej płycie. na początku nagrywałem po kolei, czyli płytami, jedna po drugiej. efekt był taki, że jak załapał to grał ale nie długo. po paru kombinacjach alpejskich, ponumerowałem każdy otwór i ponownie nagrałem wszystko na płytkę. wszystko chodzi jak ta lala. jeszcze ma problem bo czasami się zawiesza. ponoć zależy to, z jakiej firmy pochodzi płyta. ponoć najbardziej pasujące są verbatin.
                                            sumując, nagrywaj pojedyncze utwory nie pliki i foldery i oczywiscie w programie NERO :wink:

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              ufo, nie ma znaczenia czy nagrasz z folderami czy nie (no chyba ze masz zagnieżdżenie plików większe niż 8 ). Najważniejsze zasady to:
                                              -nagrywać z niską prędkością
                                              -zamykać płytę po nagraniu i stosować ISO9660, a nie UDF (unikać też ISO9669:1999)
                                              -na stosunkowo dobrej płytce i nagrywarce
                                              Tyle i więcej nie trzeba.
                                              BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                                              SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Tak jak pisał shado zrobiłem i płytki juz czyta. Więc wielkie dzieki.
                                                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez shado
                                                  ufo, nie ma znaczenia czy nagrasz z folderami czy nie
                                                  a u mnie właśnie było i to spore. jak nagrałem pojedynczo utwory to jakoś żre...
                                                  Zamieszczone przez shado
                                                  zamykać płytę po nagraniu i stosować ISO9660, a nie UDF (unikać też ISO9669:1999)
                                                  proszę o wytłumaczenie tego wątku, nie jestem tak wtajemniczony :?

                                                  [ Dodano: Nie 01 Lut, 09 16:00 ]
                                                  Zamieszczone przez shado
                                                  Zrób printscreena i wklej tutaj.
                                                  to też proszę o wytłumaczenie
                                                  może gdzieś po drodze robię jakiś błąd...

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X