Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uszkodzona Navi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Uszkodzona Navi

    Witam. Wczoraj przy uruchomieniu mojego AGR-a zaświeciła mi sie kontrolka cisnienia oleju jednocześnie były emitowane 3 sygnały akustyczne. Wyłączyłem silnik i sprawdziłem poziom oleju (było ok). Spróbowałem jeszcze 2 razy uruchomić silnik , lecz za każdym razem ten sygnał i świecąca sie kontrolka. Dzisiaj rano odczepiłem wtyczke od tego czujnika i wsadziłem ją jeszcze raz , uruchomiłem silnik i wszystko ok , jednak podczas pracy silnika odczepiłem tą wtyczke a tu CISZA (ani kontrolka sie nie świeci ani nie ma sygnału akustycznego) CZY TO JEST NORMALNE. Na chłopski rozum po odczepieniu tej wtyczki powinno sie coś dziać.

  • #2
    Uszkodzona Navi

    Poszukuje uszkodzonej Navigacji do Skody lub VW

    Mam Navi od Audi ale tam jest szerszy panej czołowy i większe klawisze sterowania. Nie chcę przerabiać konsoli bo na upartego da się to zrobić ale po co niszczyć auto. Jeżeli ktoś posiada takie navi to proszę o kontakt. Wystarczy aby były sprawne klawisze, wyświetlacz pasuje od mojego więc moze być uszkodzony.

    Proszę o pomoc.

    Pozdr
    Skoda Octavia II Combi 2.0 TDI BKD DSG (172/395) by R-Motors-klik

    Komentarz


    • #3
      sprzedaj i kup ori szkoda walic taka zmote a moze za podobna kase dostaniesz zielona i dopiero bedzie git k

      Komentarz


      • #4
        zgadza sie ja jestem w trakcie szukania. :wink: apropos montował ktoś z was to ustrjstwo??? czego się ustrzegać...? :szeroki_usmiech
        ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
        www.wasilewski-foto.pl
        KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

        Komentarz


        • #5
          ja montowalem. bez problemow tylko trzeba miec taki specjalny kabelek ktory wpina sie we wtyczke ISO. dostepne na Allegro koszt ok 70 PLN. podlaczasz wszystkie kabelki, antene i gotowe
          Skoda Octavia II Combi 2.0 TDI BKD DSG (172/395) by R-Motors-klik

          Komentarz


          • #6
            Witam mam zamiar zakupić oryginalną Navi i mam pytanko co trzeba kupić lub wymienić .Antene trzeba zmieniać w dachu czy nie.Jeszcze jedno jaką wybrać bo są rozne modele nowsze lub starsze niewiem jaka lepsza .Jak ktoś zakładał to niech napisze co i jak trzeba zrobić by to chodziło.
            Skoda octavia combi 1,9tdi L&K
            Przebieg 212000

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X