Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

radio Bolero do Octavii II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Czy ktoś z Warszawy /okolic jest w stanie zamontować Bolero w miejsce Stream'a (octavia 2005) i przekodować tak by czujniki parkowania grały?

    Komentarz


    • #52
      teagear raczej nikt, bo czujniki Ci nie będą działać :!:
      Moja skodzinka o2
      Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

      Komentarz


      • #53
        jaka karte SD

        jaka karte SD tzn
        jakiej firmy
        ile Gb bajtów czy 32 odtwarza ?
        najlepiej zakupić do Bolero

        ma ktos instrukcje obslugi Bolero np w pdf - bardzo poprosze
        pozdrawiam Adam
        Octavia 2 - Tour II - Kosiarka


        Spontany Katowickie

        Komentarz


        • #54
          Po co Ci instrukcja, menu jest zrozumiałe. Moje bolero bez problemu czyta kartę 32 GB kupioną w mymemory i pod ich nazwą.

          Komentarz


          • #55
            Zamieszczone przez DJ MŁODY
            ma ktos instrukcje obslugi Bolero np w pdf - bardzo poprosze
            Szukanie nie boli... Instrukcja z oficjalnej strony Skody: Instrukcja Bolero

            Komentarz


            • #56
              Radio Bolero+moduł BT

              Witam !
              Szanowni Panowie proszę o pomoc,a mianowicie mam Octavię 2 z 2004 roku.Chciałbym zamontować radio BOLERO plus moduł BT.Od trzech dni(w miarę wolnego czasu) czytam na forum w tej sprawie i mam coraz większe wątpliwości.Obecnie mam radio STREAM,kierownicę"multi",parktronik,maxi dota.Czy po zamontowaniu BOLERA nadal będzie wyświetlać informacje z parktronika,klimatronika.W mojej Octavii mam moduł komfortu o numerze 1K0 959 433 CR,gateway 1K0 907 530 AF,parktronik 1Z0 919 283 C.No i jeszcze jedno pytanie-jaki moduł BT kupić żeby wszystko pracowało poprawnie.Z tego co czytałem na forum nie jestem w stanie sam sobie odpowiedzieć co zamontować-jaki moduł.Całość miała by pracować z telefonem NOKIA E52.Bardzo proszę o podpowiedź.
              Witek

              Komentarz


              • #57
                Czyli trzeba powiedzieć, że montując Bolero lub Columbus w OII przed FL pozbywamy się funkcjonalności partronika (wyświetlanie odległości na wyświetlaczu radia), brak wyświetlenia info z Climatronika. Co trzeba wymienić aby to było wyświetlanie jak w Stremie?

                Komentarz


                • #58
                  Przecież Bolero też wyświetla te informacje...
                  Moja platynka!!

                  Komentarz


                  • #59
                    Tak, tylko czy będzie to robiło razem z OII przed FL, gdzie nie było fabrycznie montowane.

                    Komentarz


                    • #60
                      Bolero będzie wyświetlać po modyfikacji wiązki parktornika no i zmianie sterownika na ten z fl.
                      Łatwiej i lepiej jak dokupienie modułu za 400zł do bolerka i kamerki w miejsce oświetlenia tablicy za 150zł.
                      Moja skodzinka o2
                      Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

                      Komentarz


                      • #61
                        Czyli koszta rosną i problemy z montażem też, podejrzewam, ze podpowiecie, że co do Columbusa jest podobnie, coraz bardziej odchodzę od moda związanego ze zmiana radia na te z generacji od FL.

                        Komentarz


                        • #62
                          cd.radio Bolero

                          Kolego Conan tzn. jaka modernizacja instalacji parktronika i jaki moduł(o jakim numerze)?Czy informacje z klimatronika będą nadal wyświetlane na radiu czy też potrzebne będą jakieś modernizacje?
                          Witek

                          Komentarz


                          • #63
                            Dużo jest już tematów na forum na ten temat, piszcie do naszego magika grygiego, on się na tym zna, jest jeszcze misiek^wro ale czy chłopak znajdzie czas to nie wiem.
                            Moja skodzinka o2
                            Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

                            Komentarz


                            • #64
                              Było, ale wytłumaczę.
                              Jeśli włożycie do Octavia 2 BOLERO lub COLUMBUS, to nie będzie pokazywał informacji z klimatyzacji oraz nie będzie pokazywał informacji z parktronika. Sam parktronic będzie działał poprawnie (piszczenie).
                              Żeby BOLERO pokazywało informację z parktronica trzeba zmienić sterownik na taki jaki jest w Octavia 2 FL oraz troszkę przerobić instalację (2h pracy - nie ciężkiej). Zrobiłem to u siebie i działa.
                              Przy klimatyzacji trzeba zainwestować w nowy sterownik (panel) oraz nagrzewnicę (nie we wszystkich autach).

                              Osobiście kiedyś się przejmowałem że nie będzie klimy na wyświetlaczu. Teraz się cieszę, że mam to BOLERO - jakość odsłuchu zmienia się diametralnie w porównaniu do STREAM'a.
                              Pozdrawiam,
                              Michał

                              Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                              Komentarz


                              • #65
                                Witam,a czy kolega Kropeck mógłby podać numer modułu parktronika którego zamontował u siebie?
                                Witek

                                Komentarz


                                • #66
                                  1Z0 919 475 B
                                  Pozdrawiam,
                                  Michał

                                  Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Kolego Kropeck dziękuje za odpowiedź !!!
                                    Witek

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      Mam pytanko . Czy obowiązkowo trzeba moduł Skody , bo znalezienie go to trudna sprawa a do VW o tych samych numerach pełno różnią się tylko literką zamiast J jest T ? Pozdrawiam

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Witam serdecznie!
                                        Kolega Kropeck podał nr sterownika 1Z0 919 475 B-jest on generalnie nie do namierzenia.Czy zamiast niego można zastosować 3C8 919 475,1K5 919 475 lub 5K0 919 475.Przerobiłem w aucie wszystko co potrzeba i niestety nic nie zadziałało.Okazało się ,że jestem ........,kupiłem niewłaściwy moduł.Może ktoś z kolegów ma taki moduł na"zbyciu"
                                        Witek

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          No to tak - nie pamiętam czy w mojej biurowej O2 są czujniki z przodu, czy tylko z tyłu, ale tam mam zainstalowany moduł "5J0 919 475 A", natomiast ostatnio w innej FL'ce miałem do czynienia z "3T0 919 475 B". Trzeba się upewnić czy obsługują tylko tył, czy tył i przód (bo naprawdę nie pamiętam) i można instalować.

                                          "3C8 919 475" - widziałem go zamontowanego w PASSAT B6
                                          "1K5 919 475" - nic o nim nie wiem
                                          "5K0 919 475" - nic o nim nie wiem
                                          Pozdrawiam,
                                          Michał

                                          Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            Kropeck po raz kolejny dziękuję za odpowiedź !!!
                                            Po przeczytaniu wielu postów z naszego forum już teraz nie wiem,czy w mojej Octavii wystarczy zmienić moduł na poliftowy(wypięcie trzech przewodów z niego i doprowadzenie CAN do gateway-a),czy jeszcze jakieś"druciarstwo".Proszę o wyrozumiałość dla mojej osoby.PS.Moduły o których pisałeś są nie do zdobycia.
                                            Witek

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              Ja już zgłupiałem po przeczytaniu kilku wątków na ten temat.
                                              Jeśli mam O2 przed FL i zamontowane Stream mp3 na którym wyświetlają mi się dane z klimy i parktronica, mam też blutooth oraz sterowanie z kierownicy, to wymiana na Bolero będzie problemowa aby zachować wszystkie te funkcje działające?

                                              Czyli z tego:

                                              na to?
                                              O2 skradziona - szukam nowej

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                Hiv, BT będzie się wyświetlał
                                                parktronik i climatronik, nie będą
                                                trzeba wymieniać moduł parktronika i panek klimy na poliftowe
                                                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                                poprzednie modele:
                                                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  Jest jeszcze jeden mały mankament takiej operacji , w radiu głupieje podświetlenie co jest związane z brakiem czujnika swiatla w zegarach (objawia sie to słabą widocznością w słońcu) dotyczy to raczej tych do O2 . Mała obserwacja wszystko jest ok jak auto stoi gdy zaczyna jechać samo przyciemnia się (ewidentnie związane z CAN napędu ).

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    To stare chcesz sprzedać?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X