Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

radio Bolero do Octavii II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    natash, a chcesz streama?
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz


    • #77
      Tak sprzedam chętnie jeśli dojdę do wniosku, że taki przeszczep ma sens.
      O ile moduł parktronica chętnie bym zmienił o tyle na wyświetlaniu klimy już mniej mi zależy. Tym bardziej, że wymieniając panel klimy na poliftowy trzeba chyba też wymienić nagrzewnicę?

      [ Dodano: Pon 18 Mar, 13 19:13 ]
      Może więc lepsze będzie to Bolero z O2 aby zachować wszystkie funkcje bez zmieniania czegokolwiek? (prócz ramki radia oczywiście)

      O2 skradziona - szukam nowej

      Komentarz


      • #78
        To na zdjęciu to z S2 ,yeti o tyle lepsze bo ma w sobie czujniczek (prawy górny róg)

        Komentarz


        • #79
          Mnie sie wydawało, że Bolero z Suberba to wygląda tak:

          O2 skradziona - szukam nowej

          Komentarz


          • #80
            Zamieszczone przez Hiv
            Mnie sie wydawało, że Bolero z Suberba to wygląda tak:

            Obrazek
            Hiv, to Bolero jest montowane w Superbie od 2011 roku. Wcześniej było takie jak w Twoim przedostatnim poście.

            Komentarz


            • #81
              Ok, czyli to stare też nie będzie działało w O2 przed liftem metodą p&p?


              Zamieszczone przez krzynol
              Hiv, BT będzie się wyświetlał
              parktronik i climatronik, nie będą
              trzeba wymieniać moduł parktronika i panek klimy na poliftowe
              Mógłbyś przybliżyć temat tego modułu parktronica i panelu klimy?
              Chodzi mi dokładnie o konkretnie numer tego modułu i potwierdzenie, że do wymiany panelu klimatyzacji trzeba również zmienić kilka innych elementów?
              O2 skradziona - szukam nowej

              Komentarz


              • #82
                do wymainy sterownika parktronika, trzeba wiązkę pociągnąć magistrali CAN
                natomiast przy wymianie sterownika klimy trzeba przepinować wtyczkę jedną
                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                poprzednie modele:
                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                Komentarz


                • #83
                  Chciałem, tylko to chyba niema wejścia na kartę SD, tylko CD? Bo chciałbym coś oryginalnego, co wyświetla nazwy utworów z mp3.

                  Komentarz


                  • #84
                    Radio z superba pasuje p&p tylko niestety nie pokazuje tylnych czujników i nie ścisza radia podczas cofania, takie pierdoły jak "gala"działa.
                    Tylko nie wiem czy ktoś wspomniał o wymianie gatewaya w przypadku bolero.
                    A co do czujników to nie wiem czy nie lepiej jest dołożyć do radia adapter multimedialny, koszt 400zł a umożliwia podłączenie pod bolero kamerki cofania, jak i można gdzieś w schowku upchać samochodowy odtwarzacz dvd
                    Moja skodzinka o2
                    Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

                    Komentarz


                    • #85
                      Witam wszystkich, szukam radio Bolero, może ktoś chciałby sprzedać. Mam OIIFL 2012 :wink:

                      Komentarz


                      • #86
                        Podłączę się pod temat radia w kontekście wyświetlania czujników parkowania.
                        Niedawno kupiłem O2 tour bez czujników i chcę założyć czujniki + od razy zmienić radio, żeby mieć system OPS. Znam temat co trzeba zrobić, żeby podłączyć czujniki pod radio, ale nie chce montować samodzielnie czujników, bo nie ufam swoim możliwościom
                        W jednym ASO powiedzieli, że zamontują wyłącznie tył czujników, w innym, że założą też przód, ale nie będą to fabryczne czujniki tylko akcesoryjne.
                        Facet tłumaczył, że nie da się ich podłączyć ich pod radio, bo nie będą działać i próbował w dziwny sposób tłumaczyć mi, że to czujniki akcesoryjne, to nie fabryczne (i przez to nie będą działać).
                        Powiedzcie, czym różnią się jedne od drugich i czy da się czujniki "akcesoryjne" później podpiąć pod radio bolero lub columbusa? (W ASO powiedzieli, że tylne mogą podpiąć od razu pod radio, ale z przodem nie ma szans.)
                        Ew. czy jeśli pojadę do ASO na sam montaż z tym zestawem (Link ), to później będzie można podpiąć się pod bolero/columbusa?

                        Komentarz


                        • #87
                          Witam. Poczytałem sporo tematów o bolero, jednak chciałbym żeby ktoś rozwial mi wątpliwości na temat założenia bolero od Octavii po fl do Octavii przed liftem. Czy jest taka szansa w miejsce standardowej ramki w OII? Pozdrawiam Jacek
                          Èeský vùz http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=82621

                          Komentarz


                          • #88
                            Zadzała , nawet ze standardową ramką ,ale musi być w trapezowym kształcie jak Np. Stream , Z tego co pamietam na starym gatewayu ( chyba L) był bląd komunikacji po zmianie na S (OPS w panach ) problem zanikł ,bo Bolero kradnie prąd jak Columb ,ale tu nie ma żadnych łatek tylko zmiana Cana.

                            Jedyna niedogodność to dzałające własnym życiem ściemnianie ( bolero bierze sygnał z zegarów FL bo tam jest czujnik ) .Obiawiało się to tym ,że do godziny 9 rano bylo ok , pożniej jak mu się chciało i od 15 bylo ok... ot taki dodatkowy bajer

                            Komentarz


                            • #89
                              patryk23, dokładnie tak, potwierdzam
                              z tą wymianą gatewaya to wszyscy myślą, że tylko columbus..... a figa, bolero też żre prąd
                              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                              poprzednie modele:
                              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                              Komentarz


                              • #90
                                Dzięki chłopaki, radio kupione i nie założone z podświetleniem to prawda, gatewaya mam też mam na wymiane, zdjęcia jakieś wrzucę później.
                                Èeský vùz http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=82621

                                Komentarz


                                • #91
                                  krzynol,

                                  jacek-astra, zobacz jak antena będzie działąć tj. odbiór bo np; na 1 wejsciu moze być kiepsko ale na 2 powinno być ok ,chyba że idzie adapter to no problem

                                  Komentarz


                                  • #92


                                    Tak to wygląda. Gatewaya mam jeszcze do radia z 2014, wiec w poniedziałek będzie trzeba ogarnąć temat.

                                    Èeský vùz http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=82621

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Podepnę się pod temat wymiana radia z 2010 na 2014 daje coś ma jakieś nowsze funkcje ??

                                      1Z0 035 156 F 2010r
                                      WH 010
                                      SW 0061

                                      1Z0 035 156 N 2014r
                                      WH 003
                                      SW 0013
                                      Do sprzedania:
                                      *PRZEŁĄCZNIKI SZYB CHROM ZIELONE PODŚWIETLENIE
                                      *PRZEŁĄCZNIKI SZYB I REGULACJA LUSTEREK
                                      *PRZEPŁYWOMIERZ BOSCH SKODA 038906461C
                                      *GRILL
                                      *KRATKA + ZAŚLEPKI ZDERZAKA PRZEDNIEGO
                                      *STEROWNIK PDC 1Z0919475
                                      *ZAWÓR PODCIŚNIENIA 1K0906627A
                                      *ZBIORNICZEK SPRYSKIWACZY 4L
                                      *USZCZELKA SZYBY PRAWA PRZÓD

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Widzę temat stary, ale mam nadzieję, że mi ktoś pomoże. Zacznę więc jeszcze raz.
                                        Mam Octavię II Combi Elegance z Nawigacją mfd cd (dx). Mogę kupić po przystępnej cenie Nawigację Bolero z Superb II po FL. Napiszcie chłopaki jakie są koszty wymiany tych Nawigacji (co by mnie nikt nie skubnął za bardzo) czy ramka ze starej Navi pasuje do tej nowej. Nadmieniam, że fajnie byłoby, żeby działały wszystkie funkcje (cofanie i klima) i czy to wiele więcej kosztuje...

                                        Pozdrawiam i liczę na pomoc
                                        Maciej
                                        Tukis

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          tukis, bolero to nie nawigacja
                                          nie będzie działała klima i praktronik
                                          trzeba zmieniać te sterowniki, dodatkowo zmienić gatewaya i sprytnie to pokodować
                                          wiązki trzeba będzie też trochę przerabiać
                                          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                          poprzednie modele:
                                          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Sorki, pomyliły mi się nazwy. Oczywiście chodziło mi o radio - nawigacje RNS 315. Jeśli się na tym znasz to proszę napisz parę słów czy warto, co tu trzeba zmienić - wymienić itp
                                            Tukis

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Witam

                                              Pilnie potrzebuje kogoś kto mi owe radio zamontuje w Warszawie.

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Frytek, jakie radio masz teraz :?:
                                                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                                przedstawiam smerfetke

                                                Komentarz

                                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                                Pracuję...
                                                X