Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

odtwarzacz mp3 do auta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    fooojciech, to jest też dobry (pod względem jakości dźwięku - nawet lepszy) pomysł. teraz pytanie: jaki model mp3 działa z zasilaniem kablowym i/lub daje się wysterować, by działał po podaniu zasilania?
    ew. możnaby kupić jakiegoś przedpotopowego smartfona w typie lg swift, galaxy spica czy pierwsza xperia x10 i przy pomocy darmogo programu llama wysterować, by wznawiał odtwarzanie od ostatnio zatrzymanego miejsca po podaniu zasilania i zatrzymywał po wygaszeniu zasilania radia z +12v po stacyjce

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez czernobyl
      fooojciech, to jest też dobry (pod względem jakości dźwięku - nawet lepszy) pomysł. teraz pytanie: jaki model mp3 działa z zasilaniem kablowym i/lub daje się wysterować, by działał po podaniu zasilania?
      ew. możnaby kupić jakiegoś przedpotopowego smartfona w typie lg swift, galaxy spica czy pierwsza xperia x10 i przy pomocy darmogo programu llama wysterować, by wznawiał odtwarzanie od ostatnio zatrzymanego miejsca po podaniu zasilania i zatrzymywał po wygaszeniu zasilania radia z +12v po stacyjce
      wystarczy bateryjka w mp3 , spokojnie wystarcza na baaaardzo dlugo sluchania muzyki , do tego jest wygodnie i porecznie ,bo zalezy na tym aby zmieniac szybko piosenki ,a mp3 tak sie da ,a telefonem juz nie bardzo bo raz ze zajmuje wiecej miejsca a dwa ze trzeba odblokowywac i zwracac uwage na telefon aby widziec gdzie przelaczyc np utwor a tutaj szybko i porecznie ,na macanego nawe i juz.A z odtwarzaniem wystarczy wylaczyc mp3 kiedy sie np wysiada i juz ,samo zatrzymuje utwor w miejscu gdzie sie skonczyl poprzednio grac,mozna wznowic dalej go albo od nowa albo nastepny ,to juz kwestia ustawien na mp3.

      No i nie ma zadnej roboty z zadnymi przewodami i kobinacjami.Jezdze juz tak jakis czas i jest na prawde spoko.

      Komentarz


      • #28
        Po co wydawac kilkaset złotych na emulatory, skoro mozna kupic zwykly odtwarzacz mp3/mp4 podpiac go kablem do gniazda AUX w radiu i sluchac.
        Ja tak dokladnie zrobilem, inwestycja ok 30 PLN a muza wali pięknie przez wiele godzin na jednym naladowaniu baterii
        P.S. Baterie mozna naladowac w samochodzie

        Komentarz


        • #29
          odgrzeje kotleta panowie mam taka sprawe a mianowicie w O2 zwykle radio STREAM bez mp3 i bez wejscia aux w podlokietniku mimo ze wersja elegance i tu tkwi moje pytanie myslalem nad transmiterem ale odpada bo jakos dziewku beznadziejna moze da sie jakos tanim sposobem przeorbic radio zeby tego chociaz auxa mialo zeby puszczac muze ze smartfona albo rozwaze kazdy inny sposob

          Komentarz


          • #30
            czy ta zmieniarka będzie pasowała do tego radyjka co mam - wtyczka 8pin ?
            moje radio:
            ]"]Strona nie znaleziona - Błąd 404 | Fotosik.pl

            link do przykladowej zmieniarki
            Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji
            pozdrawiam
            dudi

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X