Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Melody w OII FL?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Melody w OII FL?

    Zamieszczone przez Maru 123
    fernando, zdjęcia robiłem na szybko dziś jak wyjeżdżałem do pracy :P może to mój cudowny magiczny nowy filtr polaryzacyjny :lol:

    Zamieszczone przez miguello
    Maru 123 napisał/a:
    w przednim zderzaku wloty powietrza z miloteca ( myślałem że montaż będzie prostszy i solidniejszy :roll: )


    szczerze to ja też :roll:
    powiem tak-kicha straszna, uchwyty trzeba doginać, siatkę docinać i jakoś taki niesmak bo płacąc 400zł za kawałek plastiku i siatki można oczekiwać czegoś lepszego :?
    Dziwne, ja swoje zamontowałem w 3 minuty bez odginania,docinania itp.

  • #2
    Melody w OII FL?

    Mam pytanie. Jako, że ojciec zamówił sobie dzisiaj w salonie OII FL bez radia zastanawiam sie, czy takie można mu będzie zamontować.
    Link
    Chodzi tylko o to, żeby coś "gadało" bo melomanem nie jest i nie potrzebuje sprzętu audiofilskiego. Bardziej chodzi mi o to, czy to radio będzie pasowało wtyczką i kształtem do deski w OII FL. No i czy kolor podświetlenia też jest zielony, albo zielono-biały w tym radiu?
    Alfee
    Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
    Kawasaki ER5 :-)

    Komentarz


    • #3
      Od blues w O2FL to się różni tylko pokrętłem od głośności chyba powinno pasować ale nie wiem na 100% wejdź na Škoda Polska - upusty, zobacz modele, akcesoria, finansowanie i zobacz w katalogu akcesoria (dla porównania)

      Komentarz


      • #4
        Nikt nie wie konkretnie, czy Melody będzie pasowało do OII FL? Chodzi mi o to, czy wtyczka pasuje P&P i czy potrzeba jeszcze separatora? No i czy wszystko będzie działać jak należy, bo podobno od (chyba) 2006 roku radia w skodzie też miały jakiś lifting. Czy jak trafię na egzemplarz sprzed 2006, to on będzie bez problemów kompatybilny z OII FL?
        Alfee
        Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
        Kawasaki ER5 :-)

        Komentarz


        • #5
          Jak zadziała to daj znać
          Nie polecam ASO Warszawa Połczyńska 125.

          Komentarz


          • #6
            No to już Melody zamontowane.
            Wszystko pasuje P&P. Wystarczy wyjąć ramkę (to najtrudniejsza i najbardziej stresująca część) konsoli środkowej, wyszarpnąć zaślepkę. Z tyłu zaślepki są wpięte przewody (antenowy i wtyczka radiowa). Podpinamy przewody do radia, wkładamy radio w swoje miejsce, wpisujemy kod. Radio "uczy" się samochodu przez chwilę. I możemy się w pełni cieszyć działającym radiem. Teraz tylko wkładamy ramkę konsoli w swoje miejsce i ... koniec
            Wszystko prościzna. Radio pasuje i gra bez żadnych problemów. kolory podświetlenia też idealnie zgrane.
            Alfee
            Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
            Kawasaki ER5 :-)

            Komentarz


            • #7
              alfee, zapodaj foto jak to radio wygląda po zamontowaniu
              P O Z D R A W I A M O2 FL MPI srebrny Mint

              Komentarz


              • #8
                maba8, proszę bardzo




                Alfee
                Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
                Kawasaki ER5 :-)

                Komentarz


                • #9
                  alfee, jak dla mnie to wyglada to rewelacyjnie
                  spodziewałem się że będzie sie odrywało od całości a tu :shock:
                  baaaardzo miłe zaskoczenie.Gratuluje
                  P O Z D R A W I A M O2 FL MPI srebrny Mint

                  Komentarz


                  • #10
                    maba8, dzięki. Tu chodziło głównie, żeby nie wyglądało jak kupa. To znaczy jak nieoryginalne radio z jakimiś zaślepkami po bokach :P No i żeby zachować funkcjonalność półeczki pod spodem. Jakość dźwięku nie ma absolutnie żadnego znaczenia, chociaż powiem, że gra przyzwoicie.
                    Alfee
                    Ford Mondeo MKIII kombi Duratec HE 1.8 16V + LPG
                    Kawasaki ER5 :-)

                    Komentarz


                    • #11
                      Czy radio melody będzie pasować do Skoda Octavia II 1.9TDI z 2006 roku?

                      Mam zamiar zmienić paskudne radio Panasonic na coś bardziej "skodowego", ale niestety drugi użytkownik samochodu MUSI mieć półeczkę pod radiem

                      Tak więc pytanie czy radio z tej aukcji będzie pasowało do mojej skody?

                      Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl

                      Skoda Octavia II 1.9TDI BXE 77kW

                      Komentarz


                      • #12
                        Będzie pasować , tylko pamiętaj że to radio nie czyta płyt MP3 . Jeżeli chcesz by czytało to szukaj radia BLUES , wizualnie wygląda tak samo .

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X