Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bolero - bluetooth

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    doooobreee! ;]

    . ....Szalony Pastor!

    Komentarz


    • #27
      Andys, tak mam dokładnie taką samą wiązkę, razem z Se@lem rozkminialiśmy dwie opcje:
      a) robimy przejściówkę, trochę roboty ale nie będziemy mieli problemów z gwarancją
      b) wpinamy się w cana za pomocą szybkozłączek, kupiłem kilka sztuk, izolacja wygląda kiepsko po zapięciu takiej złączki
      c) wpięcie dwóch kabli w jeden pin - to rozwiązanie zalecane jest przez VW, przynajmniej takie info otrzymałem w ASO VW

      Może ktoś ma inne propozycje? Ja coraz bardziej myślę o przejściówce.

      Komentarz


      • #28
        ja w swojej O2 mam już drugie radio obecnie bolero a był swing. obydwa podpięte pod zestaw nokia ck-7w. wszystko hula co prawda bez podglądu na monitorze kto dzwoni itp ale muzyka się z cisza, jak miałem nokie 6310 to głosowe wybieranie działało oraz głosowe powiadamianie kto dzwoni, teraz łączy sie bezproblemowo z sonyericson w995 chociaż bez głosowego ale i tak rzadko z tego korzystałem. w poprzednim aucie miałem radio sony i też działał generalnie od ponad 5-ciu lat używam i nigdy mnie nie zawiodło. przepinam tylko z auta do auta z radia do radia i gra.

        Komentarz


        • #29
          BLUETOOTH RCD 510

          witam dokompletowałem swa octavie o BLUETOOTH dzwoni odbiera i tyle gdy pobierze kontakty niema z nich pożytku bo oprócz nazwy osoby nr telefonu to jakaś herezja krzaki wymieszane z innymi nr moduł z górnej półki wiec o co może chodzić mam telefon s4 czy moduł nie współgra z radiem
          czy może ktoś aktualizował oprogramowanie

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X