Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie głosniki na przód

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pewnie powiecie "kolejny który szukajki nie umie używać" no ale trudno :roll: Ostatnio mało czasu na przeczytanie całego internetu :roll: a jakoś nie mogę się doszukać konkretu :roll:
    Ma wygłuszony przód + mdfy aktualnie w drzwiach siedzą jakieś dwudrożne LG ale to nie jest to czego bym chciał. No i tył domaga się wymiany na tyle mocną że aktualnie tył jest maksymalnie ściszony.
    Efekt jaki bym chciał uzyskać jest taki że ma nap...lać Oczywiście nie sam bass ale ma to być czyste jak się tylko da
    Czyli tak tweetery i woofery na przód i tył + jakiś sensowny wzmak. W planach jest też wymiana kabli na 2,5 beztlenowce
    Co możecie doradzić :?:
    Michał
    Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas
    Potrzebujesz alarmu w domu/biurze? Pisz PW

    Komentarz


    • cbool10, zmienic plany i zrobić porządnie TYLKO przód, tył jest ZBĘDNY.
      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Nexus6
        cbool10, zmienic plany i zrobić porządnie TYLKO przód, tył jest ZBĘDNY.
        Dla mnie jest ważny i przód i tył. Poza tym tył mi charczy a to mnie wk....a :satan
        Michał
        Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas
        Potrzebujesz alarmu w domu/biurze? Pisz PW

        Komentarz


        • cbool10, tył sie odcina i wtedy jest dobrze :diabelski_usmiech
          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

          Komentarz


          • Nexus6 to se odetnij :satan Tak na poważnie ja muszę mieć Dolby Surround(tylko takie trochę większe) i tyle :satan
            Także kończąc ten OT ponawiam pytanie co byście polecili :?:
            Michał
            Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas
            Potrzebujesz alarmu w domu/biurze? Pisz PW

            Komentarz


            • cbool10, w sobotę będziesz miał okazję posłuchać jak brzmi u mnie audio

              филип
              Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

              Komentarz


              • ahmed799 już miałem okazję i jak dobrze pamiętam to całkiem ładnie to gra ale nie pamiętam czy Ty masz serię czy coś innego :roll:
                Michał
                Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas
                Potrzebujesz alarmu w domu/biurze? Pisz PW

                Komentarz


                • Zamieszczone przez cbool10
                  nie pamiętam czy Ty masz serię czy coś innego
                  Coś innego. Pamiętaj aby usłyszeć jak to brzmi najlepiej zasiąść w kokpicie i posłuchać

                  филип
                  Mój czarny bandzior http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...r-focus-2-0-pb

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez ahmed799
                    najlepiej zasiąść w kokpicie i posłuchać
                    Trzymam za słowo :satan
                    Michał
                    Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas
                    Potrzebujesz alarmu w domu/biurze? Pisz PW

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez cbool10
                      ja muszę mieć Dolby Surround
                      Surround z materiału 2-kanałowego :haha: :haha: :haha:
                      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                      Komentarz


                      • Też się tu wpientrolę :P

                        Nexus6, możesz coś powiedzieć na temat Excursion SX-6C :?:
                        Jak to się ma do tych Hertz'ów 165 :?:

                        Znalazłem właśnie zestaw za 3 stówki ze zwrotkami i się zastanawiam...
                        O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
                        Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
                        Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

                        Komentarz


                        • witam
                          co polecacie do octavii I na przod radio symphony cd. Zrobiłbym wygluszenie i mdf, zeby bez wzmacniacza bo chciałem kupic Hertzy 165 tylko ze nie wiem czy dobrze kupie jak bez wzmaka jak to bedzie grało ? bo teraz co jest oryginalne glosniki to jakas porażka

                          Komentarz


                          • zaba371, nawet seria po wygłuszeniu + mdf, gra całkiem nieźle...
                            Z Hertzami będzie jeszcze lepiej
                            A tak ogólnie, to przeczytaj ten wątek od początku i jemu podobne i będziesz miał potwierdzenie mojej wypowiedzi :wink:
                            O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
                            Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
                            Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

                            Komentarz


                            • Podstawa to wytłumienie drzwi i stabilny montaż w panelu z mdf.
                              Ta kombinacja poprawi brzmienie fabrycznego zestawy "głośników".
                              Natomiast docelowy zestaw glosnikowy nalezy dobierać pod kątem swoich oczekiwań i nie przesadzac z nimi przy zestawach do ca. 500 zł.
                              With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                              Komentarz


                              • ...ja Panowie wygłuszenie drzwi,zamontowałem mdf + głośniki Hertz i jest teraz :yay: Polecam każdemu.Tyle ,że wsadziłem też hertze do bagażnika,czyli razem grają 4 Hertze + 4 gwizdki.Jest bajka. :wink:
                                Gdyby kobieta była czymś dobrym,to i Bóg by miał z jedną.

                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0
                                Moje Auto

                                Komentarz


                                • co wyscie sie uparli na te hertzy
                                  sinus life z twiterkami za 3 towki mozna wyrwac i graja o niebo lepiej

                                  Komentarz


                                  • Cześć!

                                    Mam do Was pytanie. Tydzień temu kupiłem Octavię I. Od razu pomyślałem o tym, aby wymienić sobie głośniki w drzwiach. W Clio II sprawa była prostsza. Wystarczyło połączyć kable, zakleić taśmą i to wszystko. W Skodzie odnalazłem złącze głośnikowe i kabli jakby więcej :wink:

                                    Chcę kupić złącze głośnikowe.
                                    Znalazłem coś takiego:
                                    Link

                                    Na jednej z aukcji gość napisał mi, że do Octavi I pasuje to: Link .

                                    Przyszedł czas na pytania:
                                    1. Rozumiem, że właściwa jest jednak ta kostka z pierwszego linku?
                                    2. Da się jakoś połączyć te głośniki bez kostki? Moglibyście mnie poratować jakimś zdjęciem jak te kable poprzecinać i połączyć? :roll:

                                    Z góry dzięki za pomoc!

                                    Komentarz


                                    • b0guslaw, ale przecież to proste jest...
                                      Do głośnika nisko/średnio-tonowego przychodzą 4 kabelki, jedna para to zasilanie, a druga para to odejście na wysoko-tonowy...
                                      Podpięte są równolegle.
                                      Nie ma więcej

                                      Tak wtyczki są ok, będą pasować do instalacji, tylko trochę cieniutkie te kabelki :|
                                      O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
                                      Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
                                      Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

                                      Komentarz


                                      • Czy ktoś zna lub może coś napisać o Audio System MX165DE?
                                        Link
                                        Moja Octavia

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Tobi77
                                          o Audio System MX165DE
                                          bardzo przyjemny, dynamiczny, zestaw klasy "podstawowej"

                                          daje sie napedzic z samego radia
                                          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                          Komentarz


                                          • Jeszcze jeden, o jakim pomyślałem to Gladen M165, ktoś coś?
                                            Moja Octavia

                                            Komentarz


                                            • Gladen i Audio System to jedna firma :diabelski_usmiech
                                              With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                              Komentarz


                                              • Dzięki, mało popularny sprzęt i opinii w necie mało, ale coś tam znalazłem. Zdecyduję się na te ASy.
                                                Moja Octavia

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Tobi77
                                                  Czy ktoś zna lub może coś napisać o Audio System MX165DE?
                                                  Link
                                                  Kupował już ktoś tam ?

                                                  Komentarz


                                                  • Ja kupiłem przez odnośnik na stronie kierujący do ich aukcji w Allegro. Gość nawet wystawił dla mnie zestaw z dystansami MDF do O1. Szybciutka realizacja, głośniki grają bardzo dobrze, możesz luknąć jak to wygląda - w moim podpisie masz link do mojej octy.
                                                    Moja Octavia

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X