Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Symphony CD + zmieniarka, a może 2DIN

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Symphony CD + zmieniarka, a może 2DIN

    arturo_freestyl, gwarancji nie masz z urzędu. Kwestia czy do tego dojdą jeśli zajdzie potrzeba... :diabelski_usmiech

  • #2
    Symphony CD + zmieniarka, a może 2DIN

    Witam, mam pytanie dotyczące zmieniarki na 6 CD o rozmiarze 1 DIN, taka jak była montowana w VW, pod radiem lub w schowku. Chodzi mi o to, czy występowały wersje do Skody lub VW z zielonym podświetleniem?
    Chciałbym wyjąć w swojej OI schowek i wmontować tam zmieniarkę. A może macie jakieś ciekawe propozycje na niedrogie radno, najlepiej oryginalne VW / Skoda w rozmiarze 2 DIN z zielonym podświetleniem. Aha w moim aucie nie mam szyny CAN.

    Komentarz


    • #3
      cysiu100, też myślałem o takiej zmieniarce od VW, tylko trzeba by zmienić podświetlenie. Nie wiem jednak jak to się zgra z SKODA SYMPHONY

      [ Dodano: Pią 03 Wrz, 10 14:20 ]
      Jadę dzisiaj do mojego zaufanego elektryka samochodowego popytać o zmianę podświetlenia na zielone

      A wg zapewnień sprzedawców na allegro te zmieniarki zgrywają się równiez z radiami Symphony w naszych Szkodnikach. Jesli tak jest faktycznie to chyba zainwestuję parę złotych w zmieniarkę :diabelski_usmiech
      Pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        Jak dowiesz się czegoś konkretnego bardzo proszę o info. Pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          W piątek jade do Piotrkowa Tryb i będe przejeżdżał przez miejscowość, z której pochodzi jedna z aukcji tych zmieniarek VW montowanych w deskę rozdzielczą. Jestem umówiony ze sprzedawcą, że na miejscu zrobimy przymiarkę. Jeśli będzie hulało, to transakcję dokonamy na miejscu, jeśli nie, to trudno...

          Oczywiście dam znać jak to wyszło.

          Acha.. a ze zmianą podświetlania, to ponoć 15 min. roboty Więc jeśli tylko będzie hulało, to się oczywiście pochwalę fotkami

          EDIT.

          Zmieniarka od VW zamontowana i hula aż milo !! Szczerze mówiąc dziwię się, że do tej pory nikt nie zainteresował się tą zminiarką :| Raz, że o wiele wygodniej jest wymieniać płyty mając player pod reką, a dwa, że zdecydowanie lepiej prezentuje się kokpit. Teraz jeszcze tylko wymienic podświetlenie z czerwonego na zielone i będzie cacy Niestety musze odczekać miesiąc, bo tyle mam gwarancji na playerka
          Pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            Odkopuję.
            Zastanawiam się nad dołożeniem zmieniarki do radia Skoda Symphony. Jak się za to zabrać? Czy istnieją dedykowane zmieniarki do konkretnego radia, czy jest to obojętne?
            Dzięki za odpowiedzi.
            Jawer!

            Moja niebieska:
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=81875

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X