Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rejestrator jazdy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Link jak one się ładnie sprzedaja...
    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

    Komentarz


    • właśnie tam zamówiłem

      Komentarz


      • To piszcie jakie macie karty microsd i czy macie problem z zawieszaniem. Mój testowy się wiesza i jutro będzie wymieniony.
        Moja Octavia II Combi 1.6 Mint Anthracit - "odmintowiona"

        Komentarz


        • Zamieszczone przez sparrov
          To piszcie jakie macie karty microsd i czy macie problem z zawieszaniem. Mój testowy się wiesza i jutro będzie wymieniony.
          a jaką masz kartę?

          Komentarz


          • Platinet 6 klasy. Sprawdzałem na 2x 16 i 1x 32 i na wszystkich są problemy. Inne rejestratory nagrywają na nie bez problemów.
            Moja Octavia II Combi 1.6 Mint Anthracit - "odmintowiona"

            Komentarz


            • Zamieszczone przez sparrov
              Platinet 6 klasy. Sprawdzałem na 2x 16 i 1x 32 i na wszystkich są problemy. Inne rejestratory nagrywają na nie bez problemów.
              hmm, Platinet to nie jest jakaś solidna marka, niestety i ja do końca chyba nie wierzę w tą 6 klasę.
              Mam Transcend klasa 10 (32GB) włożoną do Bolero i szczerze mówiąc w radiu chodzi wolniej niż Sandisk klasy 4.

              Komentarz


              • Panowie to jakiej klasy kartę najlepiej zakupić?
                superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                Komentarz


                • piramida, 6 dobrej firmy i będzie OK



                  CB Harry II ASC + Triflex

                  Pozdrawiam Mirek!!

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez eaglemirek
                    piramida, 6 dobrej firmy i będzie OK
                    ma ktoś doświadczenia z GOOD RAM?
                    Link

                    Komentarz


                    • misiek^wro, Czy GoPro nagrywa w pętli?
                      Sebastian

                      Służbówka O2 FL 1.4 TSI CAXA

                      www.sazad.spanie.pl - domek letniskowy do wynajęcia na lato

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez macluke
                        Zamieszczone przez eaglemirek
                        piramida, 6 dobrej firmy i będzie OK
                        ma ktoś doświadczenia z GOOD RAM?
                        Link
                        Tak naprawdę to 90% sukcesu zależy od urządzenia. Pomijając zdjęcia seryjne 10 kl/s w raw przy matrycy aparatu 24mpix naprawdę każda sprawna karta obsłuży nagrywanie...

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez dato
                          Pomijając zdjęcia seryjne 10 kl/s w raw przy matrycy aparatu 24mpix
                          Tylko że wtedy aparat buforuje jak nie daje rady od razu na kartę. Tu raczej takiej opcji nie ma. Ale zgadzam się że dobra karta będzie działać (firmowa) Klasa 10 to nie wszystko. Zobaczcie że przy tej samej klasie i różnych kartach macie różne prędkości zapisu/odczytu
                          Nas interesuje zapis który jest zwykle mniejszy od odczytu



                          CB Harry II ASC + Triflex

                          Pozdrawiam Mirek!!

                          Komentarz


                          • sazad nie nagrywa :|
                            Fabryka Barw :]

                            Czarna O1 rs-line tdi
                            Srebrna O2 Scout

                            DACAR.team

                            Komentarz


                            • Arti_r1, Dzięks, szkoda
                              Sebastian

                              Służbówka O2 FL 1.4 TSI CAXA

                              www.sazad.spanie.pl - domek letniskowy do wynajęcia na lato

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez eaglemirek
                                Tylko że wtedy aparat buforuje jak nie daje rady od razu na kartę. Tu raczej takiej opcji nie ma. Ale zgadzam się że dobra karta będzie działać (firmowa) Klasa 10 to nie wszystko.
                                Z doświadczenia wynika, że gówniane karty radzą sobie równie dobrze jak "firmowe". Co ma się zbuforować to się nagra. Nigdy nie miałem problemów z filmami, większe miałem z czekaniem, aż mi czerwona lampa zgaśnie i będę mógł dalej zdjęcia robić... Na ultra-sandiskach, Lexarach i kingstonach...

                                90% sprzęt. 10% karta.

                                Różnica (poza ceną) firmowa karta vs "gówniana" karta jest w zaufaniu, czy mi ta druga nie padnie. Jeśli będzie regularnie formatowana (np. po każdym zgrywaniu) to padnie... Podczas formatowania...

                                Komentarz


                                • 8 gb karta starczy do komfortowego użytkowania?

                                  Komentarz


                                  • Przy zapisie HD, zapewne starczy na ok. 1 godz.
                                    Nie zasuwam ! Prędkość zabija ! Włącz myślenie.

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez hsurim
                                      Przy zapisie HD, zapewne starczy na ok. 1 godz.
                                      U mnie w dzień to jakieś 1,5 GB na 15 min, w nocy około 600MB. Osobiście mam 16 GB



                                      CB Harry II ASC + Triflex

                                      Pozdrawiam Mirek!!

                                      Komentarz


                                      • no ale bedzie robila loopa/

                                        urzadzenie mi potrzebne w razie stłuczki a nie do ogladania dla zabawy

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez xtremesystems
                                          no ale bedzie robila loopa/

                                          urzadzenie mi potrzebne w razie stłuczki a nie do ogladania dla zabawy
                                          ale jak pojedziesz w alpy na narty czy do chorwacji to mozna fajny filmik nakręcić i wtedy jedna godzina to może byc mało

                                          [ Dodano: Wto 18 Gru, 12 20:12 ]
                                          Mio przyszło, po rozpakowaniu wygląda bardzo dobrze, jest bardzo mała i dopracowana, kupiłem kartę 8GB 6class 24MB/s na 12MB/s firmy samsung, jako jedyna miała opis odnośnie prędkości zapisu/odczytu, pozostałe karty na półce niestety nie posiadały żadnej informacji odnośnie szybkości zapisu.

                                          Jutro testy :diabelski_usmiech
                                          superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                          poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez piramida
                                            le jak pojedziesz w alpy na narty
                                            tylko jak ją i gdzie zamocować - Mio ma tylko przyssawkę czy coś jeszcze?
                                            Sebastian

                                            Służbówka O2 FL 1.4 TSI CAXA

                                            www.sazad.spanie.pl - domek letniskowy do wynajęcia na lato

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez piramida
                                              Zamieszczone przez xtremesystems
                                              no ale bedzie robila loopa/

                                              urzadzenie mi potrzebne w razie stłuczki a nie do ogladania dla zabawy
                                              ale jak pojedziesz w alpy na narty czy do chorwacji to mozna fajny filmik nakręcić i wtedy jedna godzina to może byc mało

                                              [ Dodano: Wto 18 Gru, 12 20:12 ]
                                              Mio przyszło, po rozpakowaniu wygląda bardzo dobrze, jest bardzo mała i dopracowana, kupiłem kartę 8GB 6class 24MB/s na 12MB/s firmy samsung, jako jedyna miała opis odnośnie prędkości zapisu/odczytu, pozostałe karty na półce niestety nie posiadały żadnej informacji odnośnie szybkości zapisu.

                                              Jutro testy :diabelski_usmiech
                                              mi tez przyszlo mio. ja mam karte z telefonu 8gb class 10


                                              samo urzadzenie spoko ale instrukcja papierowa jest po chuju.
                                              instrukcja na plytce niewiele lepsza
                                              kabla usb do kompa brak. (mialem swoj wiec podlaczylem)

                                              piramida wiesz jak przerwac nagrywanie "zdarzenia"? bo tylko chyba dziala reczne wylaczenie urzadzenia


                                              za cholere nie wiem jak z kolei wprowadzic urzadzenie w automatyczne nagrywanie zdarzenia (tzn jak ktos mnie puknie lub na parkingu) .potrzasanie nic nie daje.

                                              natomiast dziala nagrywanie automatyczne wyzwalane czujnikiem ruchu (ale nie wiem czy urzadzenie jest tylko uspione czy wylaczone)

                                              [ Dodano: Wto 18 Gru, 12 21:43 ]
                                              dobra ogarnolem automatyczne przejscie w tryb zdarzenia


                                              chore .zeby zadzialalo to urzadzenie musi byc w trybie nagrywania. czyli tlumaczac na nasze., musisz nagrywac zeby przejsc w tryb zdarzenia (daje to w sumie tylko tyle ze nie dzieli plikow)

                                              [ Dodano: Wto 18 Gru, 12 22:07 ]
                                              dalsze testy wykazaly ze zdarzenie nie wlacza sie z automatu po potrzasnieciu (przeciazeniu) tylko i wylaczenie wtedy gdy mamy wlaczone reczne nagrywanie

                                              wiecej. nie wlacza sie gdy mamy wlaczone automatyczne nagrywanie na czujnik ruchu.


                                              i jeszcze wiecej. czujnik ruchu wlaczy kamere , nagrywa. ale nawet wtedy przy przeciazeniu (potrzasnieciu ) nie wlaczy sie tryb zdarzenia.


                                              tak wiec funkja zdarzenie jest wg mnie bezurzyteczna.. (jedyny plus ze nie dzieli filmmow)

                                              Komentarz


                                              • xtremesystems, mio leży w pudełku, jeszcze się nim nie bawiłem :wink:
                                                superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
                                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

                                                poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

                                                Komentarz


                                                • drugi plus trybu zdarzenia to to ze nie nadpisuje na te pliki innych plikow

                                                  Komentarz


                                                  • Z tego co zrozumiałem można nagrywać cały czas z wyłączonym ekranem, w pętli. Ja zamierzam tak właśnie nagrywać non-stop. I grzeje mnie ta funkcja czujnika ruchu, bo nie zamierzam się do tej kamery w ogóle dotykać poza jakimś szczególnym zdarzeniem.
                                                    Pozdrawiam
                                                    Marcin

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X