Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio Swing Problem- nie oddaje płyty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio Swing Problem- nie oddaje płyty

    wtryski = cowboy , jak najbardziej polecam, również mam od niego (.230) , Big IC przemitologizowane , do 150 spoko wystarczy seria, sprzęgło najlepiej jednomas a docisk wzmocniony od Radzika, ale obawiam się że 150 to jest dla seryjnej turbiny męka na górnej granicy. Wprawdzie na A4 ale sam to wszystko przerobiłem (silnik AVG czyli 110 na VP) a oto efekt od Rogala (na bioestrze!).
    .230, turbo BRD (170PS), IC nieco większy ale nie front, wywalone EGR i kat, kolektor ssący AWX (130 PD)


  • #2
    Radio Swing Problem- nie oddaje płyty

    Witam
    Wczoraj słuchalem sobie płyty cd, kiedy chciałem ją wyjąć radio wcale jej nie wysówa wyskakuje po chwili błąd. Czy miał ktoś podobną sytuacje? Auto mam dopiero 2 tydzien, więc pojade do serwisu, lecz moje pytanie, serwis od razu wymienia na nowe czy jak z tym jest?

    Komentarz


    • #3
      A słyszysz, że próbuje ją wyciągać? Gra płytę normalnie, a tylko jej nie wyciąga?
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        Miałem podobny przypadek, po wyłączeniu radia na jakies 15 minut wszystko wróciło do normy, płytę radio oddało i taki problem juz się nie powtórzył. Jeżeli to nie pomoże spróbuj odłączyc aku na chwilę.
        Mariusz
        --------------------------
        OCTAVIA 2FL Combi 1.8 TSI Elegance

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez toomasz
          serwis od razu wymienia na nowe czy jak
          no to akurat marzenie :wink:

          zobacza jakie błedy generuje ci radio i wtedy cos pomyślą
          jest jakas akcja serwisowa z Bolero, moze ze swingiem też?

          plyta ori czy nagrywana?
          jesli nagrywana niektóre nośniki są nieco grubsze i płyta sie mechanicznie przycina
          miałem tak w moim NEXUSie
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            toomasz, proponuję nacisnąć przycisk włączania radia i trzymać go przez ok. 10-15 sekund - do zresetowania.
            Pozdrawiam,
            Michał

            Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

            Komentarz


            • #7
              Płyty nie odtwarza nawet wyskakuje błąd CD error, to byla nagrywana płyta CD, jak wchodziła to tak cięzko, no i potem nie chciała wyjść

              Komentarz


              • #8
                toomasz, po prostu sie zaklinowała
                musisz ja mechanicznie wyciągnąć, np pensetą
                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                Komentarz


                • #9
                  Witam
                  Wrocilem od autka, i udalo się, lecz to moja wina bo wsadziłem jakimś cudem dwie płyty na raz... ale udało mi się wyciągnąć odziwo, radio działa normalnie, nic się nie zepsuło dzięki

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez toomasz
                    dzięki
                    przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                    wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez toomasz
                      Witam
                      Wrocilem od autka, i udalo się, lecz to moja wina bo wsadziłem jakimś cudem dwie płyty na raz...
                      :hammer

                      ALE JAK?? :szeroki_usmiech
                      Pozdrawiam,
                      Michał

                      Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                      Komentarz


                      • #12
                        kropeck, chcesz to Ci pokażę :twisted:
                        Mój "Batmobil"

                        Komentarz


                        • #13
                          bez problemu dwie płyty wejdą.. to radio jest troche nie dopracowane. Ono powinno miec też wskaźnik który będzie informował o tym gdy płyta jest w radiu

                          Komentarz


                          • #14
                            toomasz, czyli wcisnąłeś drugą płytę podczas gdy już jedna była w napędzie?
                            Mój "Batmobil"

                            Komentarz


                            • #15
                              Niee, dwie na raz, noc byla i chyba bylem troche zaspany i omyłkowo tak zrobilem Innne pytanie, czy w takim radiu Swing aktualizuje się softa?

                              Komentarz


                              • #16
                                toomasz, tak, we wszystkich radiach jeśli jest dostępny, można zaktualizować soft.
                                Pozdrawiam,
                                Michał

                                Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                Komentarz


                                • #17
                                  Bo będąc dziś w salonie, gość powiedział, ze najlepiej przy przeglądzie takie coś zlecic. A czy z radia można jakoś odczytać jaki soft jest?
                                  Pozdrawiam

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    toomasz, tak - podlaczasz sie komputerem i sciagasz taka informacje. Z reszta w STREAMie mozna bylo to zobaczyc z poziomu MENU - moze w SWINGu tez cos takiego jest...
                                    Pozdrawiam,
                                    Michał

                                    Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Ja u siebie nie potrafię wejść do tego zaawansowanego menu co niektórym się tu udawało;p

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        toomasz, bo musi być radio zakodowane, żeby pokazywało to "ukryte" menu. Ale tam są tylko informacje techniczne.
                                        Pozdrawiam,
                                        Michał

                                        Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez kropeck
                                          toomasz, bo musi być radio zakodowane, żeby pokazywało to "ukryte" menu. Ale tam są tylko informacje techniczne.
                                          Witam, tak potwierdzam po zakodowaniu radia mam dodatkowe menu. :wink:
                                          Pozdrawiam Zbigniew // OI FL __ OII FL // SIMPLY CLEVER

                                          Komentarz

                                          POWRÓT NA GÓRĘ
                                          Pracuję...
                                          X