Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bolero VS Columbus

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Termometr? Chyba wyświetla informacje z czujnika temperatury a nie ma termometr
    O2 skradziona - szukam nowej

    Komentarz


    • o to mi chodziło...skrót myślowy...

      Komentarz


      • Bolero też ma temperaturę w menu serwisowym, ale przynajmniej u mnie wartość temperatury jest jakaś dziwna.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez obrus
          Bolero też ma temperaturę w menu serwisowym, ale przynajmniej u mnie wartość temperatury jest jakaś dziwna.
          Jak to znalesc?
          Kondziu

          OCP

          Komentarz


          • Powiedzcie mi czy warto w O3 Elegance dołożyć w salonie 6800 zł do Columbusa skoro Bolero mam w standardzie a Columbusa na rynku wtórnym kupię za ok 2000 zł?

            Co z NAVI, czy Columbus ma budowaną antenę czy trzeba też dokupić? Coś jeszcze trzeba dokupić zmieniając Bolero na Columbusa?

            Komentarz


            • Mychu, trzeba dokupić antenę

              IMHO nikt na razie nie dolozył Columbusa więc bądź pionierem :wink:

              Zamieszczone przez Mychu
              czy warto w O3 Elegance dołożyć w salonie 6800 zł do Columbusa skoro Bolero mam w standardzie a Columbusa na rynku wtórnym kupię za ok 2000
              chłopie- skąd ty taką cenę wziąłeś? to chyba do O2 :roll:
              chyba ci się Columbusy pomyliły :P
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz


              • Zamieszczone przez piotrek_gdy
                Mychu, trzeba dokupić antenę

                IMHO nikt na razie nie dolozył Columbusa więc bądź pionierem :wink:

                Zamieszczone przez Mychu
                czy warto w O3 Elegance dołożyć w salonie 6800 zł do Columbusa skoro Bolero mam w standardzie a Columbusa na rynku wtórnym kupię za ok 2000
                chłopie- skąd ty taką cenę wziąłeś? to chyba do O2 :roll:
                chyba ci się Columbusy pomyliły :P
                Może stąd? Link

                Komentarz


                • Mychu, - no to gratulacje bystrego oka
                  tylko jest chyba jeden problem - już jest na forum jeden kolega który też kupił i .... szuka mozliwości zamontowania :P
                  ale może przez miesiąc coś się zmieniło :wink:
                  przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                  wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez piotrek_gdy
                    Mychu, - no to gratulacje bystrego oka
                    tylko jest chyba jeden problem - już jest na forum jeden kolega który też kupił i .... szuka mozliwości zamontowania :P
                    ale może przez miesiąc coś się zmieniło :wink:
                    na briskoda też widziałem że ktoś próbował założyć Columbusa do O3 i odpuścił sprawę - udało mu się go zamontować etc, ale nie dał rady pokonać ochrony elementów przez co nie ma jak wkodować do auta
                    Jeśli pomogłem - kliknij "pomógł" ! Pozdrawiam

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez bob_best
                      nie dał rady pokonać ochrony elementów przez co nie ma jak wkodować do auta
                      jest sposób - facet w Poznaniu- do którego już wklejalem link ostatnio, bierze około 4000pln za Columbusa z montażem i zakodowaniem

                      tutaj (w tym ogłoszeniu) dojdą jeszcze kwestie wiązek - może ten gość je ma ale jeśli nie - to tylko ASO lub rzeźba we własnym zakresie o ile jest schemat
                      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                      Komentarz


                      • a swoją drogą to co zrobili z zabezpieczeniem O3 to nie wiem czy to jest zgodne z prawem.
                        Dlatego, że konsument po okresie gwarancji nie może np. samemu zmienić radia, i innych funkcji usprawniających auto. Nie wiem czy to jest dozwolone i to nie dyskryminuje innych producentów np radia czy haków holowniczych itd. Myślę, że grupa VW może za to beknąć jeśli ktoś to zaskarży jako eliminowanie konkurencji...

                        Komentarz


                        • anthrax, grupa VW robi to od bardzo dawna
                          w Audi jest tak od lat
                          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez piotrek_gdy
                            Zamieszczone przez bob_best
                            nie dał rady pokonać ochrony elementów przez co nie ma jak wkodować do auta
                            jest sposób - facet w Poznaniu- do którego już wklejalem link ostatnio, bierze około 4000pln za Columbusa z montażem i zakodowaniem

                            tutaj (w tym ogłoszeniu) dojdą jeszcze kwestie wiązek - może ten gość je ma ale jeśli nie - to tylko ASO lub rzeźba we własnym zakresie o ile jest schemat
                            schemat instalacji to prosta sprawa - taki sam jest w golfie7 do niego są schematy.

                            co do instalacji jeden kabel koniecznie trzeba kupić - łączący jednostkę z monitorem a reszta to parę dodatkowych przewodów zasilanie can i głośniki.

                            moje radio jest już trzy tygodnie u speca z Poznania i czekam na odpowiedz. kiedy i czy w ogóle mam podjechać na montaż. Podobno bardzo ważny jest gateway z samochodu skąd było wyjęte radio.

                            pozdrawiam

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez piotrek_gdy
                              anthrax, grupa VW robi to od bardzo dawna
                              w Audi jest tak od lat
                              Jak w moim Audi dokładałem RNS-E to też był problem że komputer pomimo poprawnego PINu jej nie akceptował. Wystrczyło wbić się komputerem w odpowiedni kanał, wcisnąć adaptację i "nauczyć" RNS-E nowego VINu. Po tym zabiegu wszystko działa jak należy. Myślałem że w Skodzie jest tak samo...

                              Komentarz


                              • ruskie jednak poradzili sobie z ochroną komponentu.



                                no może nie do końca

                                może ktoś zna język wroga i napisze czy padły jakieś konkrety

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X