Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie radio?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Kup alpine jest wypasik, ja osobiście mam 9812 RB wymieniłem zamiast pionnera 7700mp i jestem 100 razy bardzie zadowolony, naprawde warto
    Maliszka

    Komentarz


    • #27
      Malicha, posłuchaj najpierw trochę różnych sprzętów, a nie wyrabiasz opinie marce na temat 2 produktów
      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

      Komentarz


      • #28
        jak juz tak rozgozala dyskusja... co powiecie o takim Clarionie "BD269RGMP" ktos juz ma? jak to sie sprawuje.... bo opinie slyszalem rozne.... ale z przewaga dobrych... ze ponoc kosztem mniejszej mocy na papierku (podaja 4x41W a inne clariony maja zwykle 4x51W) ma czysty dzwiek i ladne pasmo przenoszenia... a ceny zaczynaja sie powoli robic smieszne :P
        1,9TDi ASV/VP - było - 117HP/252Nm, teraz jest ??? ALIGATOR

        Komentarz


        • #29
          lamina, po I moc podawana w specyfikacjach radioodbiorników to najczęściej PMPO,
          a faktyczna moc RMS rzadko kiedy przekracza 17W na kanał (i to przy zastosowaniu końcówki mocy na MOS FET'ach),
          rekordem było chyba 4x23 W :diabelski_usmiech

          istotniejsza jest charakterystyka przenoszenia przy odtwatrzaniu CD
          oraz samo brzmienie odtwarzacza
          a pod tym względem Clarion nalezy do niekwestionowanej czołówki :szeroki_usmiech
          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

          Komentarz


          • #30
            o mocy wiem.... zazwyczaj podobnie jak w glosnikach podawana jest moc muzyczna albo pik2pik .... a nie moc faktyczna z mojej strony za clarionem przemawiaja wlasnie MOSFET'y .... troszke siedzialem w elektronice i roznice w pasmie przenoszenia i tlumieniu miedzy krzemowkami zwyklymi a MOSFET'ami widzialem naocznie i nausznie . jedno mnie tylko niepokoi... model ktory podalem jest modelem na 2006/2007 ponoc jest bardzo udany... a cena jakas dziwna... media markcie widzialem za 519zl.... ... a no i wyglad tez sie liczy... ponoc jest robiony na wzor elementow do skody i seata... zielone podswietlenie i czarna obudowa matowa a przyciski takie jak by platynowe...... holibka... chyba go lykne... :...

            [ Dodano: Nie 04 Cze, 06 20:31 ]
            no i clarion ma osobne wyjscie pod wzmacniacz 2 kanalowy... a jest koncepcja gdzie w octavi kombi zamontowac niezle basy bez straty miejsca w bagazniku :diabelski_usmiech

            [ Dodano: Nie 04 Cze, 06 20:34 ]
            i mala rada so do glosnikow przenich... jak ktos nie ma materialu do zrobienia podkladek amortyzujacych ..... pieknie glosniki pracuja jak sie je montuje na tulrjkach gumowych z weza cisnieniowego... dlugosc tulejek okolo 5mmm, przy okazci nalezy odciac kabelek od przednich gwizdkow ,,,, tylni i tak sa tuz kolo ucha kierowcy
            1,9TDi ASV/VP - było - 117HP/252Nm, teraz jest ??? ALIGATOR

            Komentarz


            • #31
              lamina, zmienisz zdanie na ten temat jak posłuchasz autka leafyego, tymona,luki, oraz mojego nie do końca zestrojonego

              Komentarz


              • #32
                bardzo mozliwe... nie mowie wcale ze to hi end .... zalezy czego sie slucha... ... a tak w ogole to jakie macie zestawiki?... tzn mam rozumiec ze odradzasz takiego clariona?
                1,9TDi ASV/VP - było - 117HP/252Nm, teraz jest ??? ALIGATOR

                Komentarz


                • #33
                  lamina, uwagi dj'a dotyczyły głośników, nie radia :diabelski_usmiech
                  With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez Nexus6
                    Malicha, posłuchaj najpierw trochę różnych sprzętów, a nie wyrabiasz opinie marce na temat 2 produktów
                    To fakt :P

                    Ale przyznam, że ja nie słyszałem Pioneera grającego lepiej od Alpiny i tyle :diabelski_usmiech
                    (oczywiście przy porównaniu obu z podobnej półki), dla mnie Pioneer to niestety bass dla ludu (oczywiście przepraszam jeśli kogoś uraziłem).

                    Komentarz


                    • #35
                      acha... to mnie uspokoiliscie... glosniki juz wywalone z przodu sa JBL'e.
                      1,9TDi ASV/VP - było - 117HP/252Nm, teraz jest ??? ALIGATOR

                      Komentarz


                      • #36
                        ALPINA

                        Komentarz


                        • #37
                          Zamieszczone przez Nexus6
                          nie można generalizować, mógłbyś przezyć szok jak graja np. niektóre modele Kenwooda
                          i wtedy cała Twoja teoria lezy i kwiczy
                          i tu sie zgadzam w calej rozciągłości

                          [ Dodano: Czw 20 Lip, 06 12:51 ]
                          mikolaj, gdzie wyczesałeś te SINUSLIVE? kupiłeś unas w kraju?
                          [b]SPOT OLSZTYN ostatni piątek miesiąca godz.19.00 parking przed TP SA

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X