Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

instalacja radiowa w tour II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • instalacja radiowa w tour II

    odpowiedź już jest, cieknący cylinderek
    mona

  • #2
    instalacja radiowa w tour II

    Witam,
    Mam pytanie czy to prawda ze nowy tour II ma na tyle okrojoną że nie można uruchomić informacji z czujników cofania na wyświetlaczu radia? Pytałem dziś w ASO i otrzymałem informację ze nie będę miał tej funkcji niezależnie od modelu firmowego radia. Podobno nie będę mógł również podłączyć radia bolero.Usłyszałem że różnica w cenie blisko 10 000 nie wynika tylko ze zmiany świateł i kilku aluminiowych plastików w środku.
    -Michał

    Komentarz


    • #3
      Kupując toura godzisz się właśnie na takie mankamenty :P Taniej płacisz mniej dostajesz :P

      Komentarz


      • #4
        W takim razie, czy do nowego toura kupionego bez radia można podłączyć zestaw multimedialny z GPS i DVD, TV w jednym?

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Gaber
          W takim razie, czy do nowego toura kupionego bez radia można podłączyć zestaw multimedialny z GPS i DVD, TV w jednym?
          Ja mam Columbusa i wszystko śmiga. Jedynie zleciłem pracownikowi wykonanie rozdzielacza anten do poprawnej pracy radia.

          Komentarz


          • #6
            Gaber, można podłączyć, ale trzeba pociągnąć +12V ze stacyjki (jak mówimy o radiu nie fabrycznym jak Kenwood czy Pioneer).
            BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

            SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

            Komentarz


            • #7
              Re: instalacja radiowa w tour II

              Zamieszczone przez michal.bdg
              Witam,
              Mam pytanie czy to prawda ze nowy tour II ma na tyle okrojoną że nie można uruchomić informacji z czujników cofania na wyświetlaczu radia? Pytałem dziś w ASO i otrzymałem informację ze nie będę miał tej funkcji niezależnie od modelu firmowego radia. Podobno nie będę mógł również podłączyć radia bolero.Usłyszałem że różnica w cenie blisko 10 000 nie wynika tylko ze zmiany świateł i kilku aluminiowych plastików w środku.
              -Michał
              Czujników rzeczywiście jak na razie nikomu nie udało się uruchomić, ale radio Bolero działa bez problemów - jedyny mankament - jeśli zamówisz auto bez radia - to okrojona instalacja antenowa (1 antena zamiast 2) co niestety czasem słychać poza miastem.
              O różnicach najlepiej wypowie się któryś z anszych dilerów, ale z mojej szybkiej oceny wynika jedno - w nowym Tourze ma być mniej komfortowo - brakuje tzw. "bajerów" i "ułatwiaczy" typu lampki w drzwiach, podsufitce (razem ze schowkiem), wyświetlacze (maxiDOT), jedna tapicerka, brak dziennych, a nawet brak hamulca w schowku pasażera itd. itp. Do tego oczywiście dochodzą kwestie dostepnych silników - brak TSI, diesla czy 4x4. To ma być auto budżetowe i takie jest, a co Ty z niego zrobisz - Twoja sprawa ;-)

              Komentarz


              • #8
                Re: instalacja radiowa w tour II

                Zamieszczone przez MeFFisto
                Czujników rzeczywiście jak na razie nikomu nie udało się uruchomić,
                Jednemu się udało.
                BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                Komentarz


                • #9
                  a czy dziala Wam funkcja GALA w radiu Swing - automatyczne podglasnianie radia podczas zwiekszania predkosci?
                  Rafał

                  Komentarz


                  • #10
                    ANTENA

                    Witam,
                    Dzwoniłem do 3 ASO Skody odnośnie instalacji antenowej w nowym Tourze. Usłyszałem jednoznaczna odp. Z radiem czy bez instalacja antenowa jest taka sama tzn. 1 antena na dachu, podobnie jak w O2 kiedy nie było jeszcze FL. Podwójna instalacja antenowa jest dopiero w wersji FL i poznamy ja po pionowym pasku na tylnej szybie. Wracając do czujników cofania, myślałem że ich graficzna wizualizacja to kwestia podłączenia radia dedykowanego dla O2 przed FL np. Streama ale to również nie rozwiąże problemu. Usłyszałem odp. że jest to kwestia uboższej elektroniki.
                    -Michał

                    Komentarz


                    • #11
                      michal.bdg, ja mam nowego toura i mam dwie anteny fabrycznie, na dachu i na tylnej szybie, więc masz złe informacje.

                      Komentarz


                      • #12
                        W kombi tour widziałem paski (podobne do ogrzewania tylnej szyby) na bocznej tylnej szybie (bagażnika) To jest chyba ta antena. Auto bylo wyposażone w Swinga fabrycznie.

                        Komentarz


                        • #13
                          Czy Swing czyta nośniki DVD z nagraniami MP3 i CDA?

                          Komentarz


                          • #14
                            nie
                            BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                            SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                            Komentarz


                            • #15
                              Jakimi funkcjami (poza wyglądem, rozmiarami i większym wyświetlaczem) Swing różni się od Bluesa ?
                              Fajna stronka

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X