Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hertz czy cos innego ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    a może coś z dlsa..mam takowe tylko innej serii, droższe od tych i grają godnie. może coś takiego?
    Page not found – DLS

    Komentarz


    • #27
      A co myślicie o Helixach Blue 62C na przód i helixach Dark Blue DB-5.1 Na tył? Do tego jakiś wzmacniacz drzwi wygłuszone?? I poprawię troszkę fabryke?

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez Jureczek1964
        Helixach Blue 62C
        Miałem ten zestaw w moim poprzednim aucie, gra bardzo przyzwoicie nawet pod samym radiem, powiedziałbym 'neutralnie'; ani nie za ostro, ani nie za mdle. Bardzo fajny tweeter. Solidne wykonanie, z resztą na forum polecane pod nazwą DB 62.1, to ich wcześniejsza nazwa

        Jureczek1964, zrób porządny przód, na tył nic nie dawaj (ewentualnie te wysokotonówki w drzwiach) bo daje słowo po pewnym czasie będziesz specjalnie przekierowywał wszystko faderem na przód bo z tyłu bedzie tylko hałas. Sam przymierzam się do zmiany audio w mojej Skodzinie i zastanawiam się właśnie nad tymi Helixami albo nad Powerbass S-6c.

        Zamieszczone przez Jureczek1964
        Do tego jakiś wzmacniacz drzwi wygłuszone
        Jak najbardziej, poszukaj używki np. Signat robi dobre wzmaki, miałem model Roc1.

        Zamieszczone przez Jureczek1964
        I poprawię troszkę fabryke
        Troszkę??


        Srebrna Strzała
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=51901

        Komentarz


        • #29
          Jaki jest teraz następca PowerBass PB-BK6v.2 :?:
          Podobno to przyzwoite głośniki za cenę ok.300zł ale nie są już dostępne na rynku.

          Komentarz


          • #30
            irek6, i dobrze, bo byly mocno przereklamowane :diabelski_usmiech
            With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

            Komentarz


            • #31
              Ok. ale co w takim razie wybrać?

              Komentarz


              • #32
                irek6, np tani i dobry Audio System MX165
                With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                Komentarz


                • #33
                  Panowie, czy głośniki DLS R6A da radę pociągnąć końcówka mocy z radia Alpine CDA 105Ri? Nie chcę podłączać wzmacniacza a mam te głośniki i nie wiem czy je wkładać czy sprzedać i kupić coś mniej wymagającego?

                  Komentarz


                  • #34
                    dudek_t, albo wzmak, albo cos mniej wymagajacego;
                    R6A jest bardzo fajnym glosnikiem, ale bez solidnej dawki pradu nie zagra;

                    Skoro nie chce Ci sie bawić w podłączanie wzmacniacza to zapoznaj się ze wzmakami Helix'a z serii Plug & Play
                    With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                    Komentarz


                    • #35
                      Problem jest tego rodzaju że poprzedni wzmacniacz (harman kardon) strasznie zakłócał mi CB radio. Monterzy prowadzili inaczej kable, montowali jakieś filtry itp. ale to nic nie dało. A CB to niestety priorytet... i nie wiem co z fantem zrobić...

                      Komentarz


                      • #36
                        dudek_t, dobrze polozone okablowanie niczego nie zakloca.
                        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X