Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hertz czy cos innego ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Hertz czy cos innego ?

    kokospeed, odważysz się oddać samochód? my teraz traktujemy mieszkańców UA jak kiedyś traktowali nas Niemcy każdy pilnuje samochodu jak by to była ostatnia chwilka kiedy go widzisz

  • #2
    Hertz czy cos innego ?

    Mam zamiar zmienić seryjne audio w mojej czeszce. I takie pytanie Mam radyjko JVC 4x45W to jest model KD-SC900R I czy Hertze DCX 165 na przód i DCX 130 na tył by dawały rade na samym radyjku? Chodzi mi o głośniki w seryjne miejsca i nie chce nic zmieniać w seryjnym wyglądzie auta i dlatego wybór padł właśnie na nie. Proszę o pomoc. I z góry dziękuję

    [ Dodano: Nie 27 Mar, 11 15:14 ]
    A może jakieś inne głośniki na przód 16.5 a tył 13?

    Komentarz


    • #3
      radio to ma max 4x17-18 W, poszukaj innych głośników niż Hertz'e, bo to mocno przereklamowany produkt - rozejrzyj sie np. za AudioSystemem MX, Rainbowem SAX/SLX, ewentualnie Helixem Blue.
      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

      Komentarz


      • #4
        A coś tańszego?? nie stać mnie trochę na głośniki po 500-600zł ;/ chce po prostu troszkę poprawić fabryczne głośniki.

        Komentarz


        • #5
          Jureczek1964, helixy kupiłem chyba za 250 z panelami mdf :wink:

          Komentarz


          • #6
            A wiele się różnią od Hertzów? przepaść?

            Komentarz


            • #7
              Jureczek1964, nie licz na jakas kosmiczna poprawe dzwieku po samej wymianie glosnikow, to nie tedy droga.
              With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

              Komentarz


              • #8
                To co mam niby zrobić?

                Komentarz


                • #9
                  Jureczek1964, przeczytac: Forum - Octavia Club Polska
                  With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                  Komentarz


                  • #10
                    Jureczek1964, Hertze DCX 165 mam na przodzie dają rade w Octavii bardzo dobry stosunek jakości do ceny 8)
                    https://www.facebook.com/tapicerekpranie

                    Komentarz


                    • #11
                      1. wygłuszenie drzwi
                      2. wstawienie wzmacniacza
                      3. wstawienie lepszych głośników + zwrotnica
                      to tak na początek i sądzę, że będziesz bardziej niż zadowolony z CA jeżeli chcesz tylko troszkę poprawić serię
                      robiąc po kolei nie wszystko naraz, zmieścisz się budżetowo i będziesz słyszał różnicę, zatrzymasz się w momencie kiedy będzie Ci odpowiadać plumkanie w autku
                      Była 1.9 TDI AHF Elegance
                      190KM/395Nm

                      Jest A6C6 3.0TDI V6 Tiptronic
                      277KM/561Nm

                      Perfect Service by DGW

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Marcello01
                        Hertze DCX 165 mam na przodzie dają rade w Octavii bardzo dobry stosunek jakości do ceny
                        jezeli je dostales za darmo to potwierdzam, w kazdym innym przypadku to marnowanie kasy :diabelski_usmiech


                        Casper, zamien pozycjami punkt 2 z 3 i bedzie OK ;]
                        With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                        Komentarz


                        • #13
                          Nexus6, można spekulować, bo jaki sens wsadzania lepszych głośników jak radyjko nie da rady mocy na nie puścić
                          Była 1.9 TDI AHF Elegance
                          190KM/395Nm

                          Jest A6C6 3.0TDI V6 Tiptronic
                          277KM/561Nm

                          Perfect Service by DGW

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez Casper
                            Nexus6, można spekulować, bo jaki sens wsadzania lepszych głośników jak radyjko nie da rady mocy na nie puścić
                            przynajmniej bedzie wiedziec, ze i radyjko do wymiany 8)
                            With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Nexus6
                              przynajmniej bedzie wiedziec, ze i radyjko do wymiany 8)
                              niestety jedna zmiana często za sobą ciągnie następną bo coś niedomaga
                              Była 1.9 TDI AHF Elegance
                              190KM/395Nm

                              Jest A6C6 3.0TDI V6 Tiptronic
                              277KM/561Nm

                              Perfect Service by DGW

                              Komentarz


                              • #16
                                Nexus6, Nie wiem co Cię boli w Firmie Hertz..... Kup sobie serię ML i nie pisz głupot na forum że to hujostwo bo żal mi takich ludzi trochę :shock:
                                Hertz jest bardzo dobry cena do jakości 8)
                                Wiadomo że hertz za 250 zł szału nie robi ale lepiej gra niż inne w tej cenie....................................... yhhh
                                Jedyne co mnie drażni to mocny sopran :/ ale dobre radio da radę wszystko ustawić

                                [ Dodano: Wto 29 Mar, 11 13:46 ]
                                Nexus6, jezeli je dostales za darmo to potwierdzam, w kazdym innym przypadku to marnowanie kasy..
                                Czyli JA zmarnowałem jakieś 3 tyś twoim zdaniem na głośniki hertza hmm
                                jakoś JA tego nie odczuwam bo napierdala ostro( szybę czołową już wymieniałem )
                                Pozdro
                                Dupo-wóz
                                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=45457

                                Komentarz


                                • #17
                                  Pako22, z produktami firmy Hertz mam do czynienia od roku 2000 i mam pełen przegląd jak firma schodzi na psy.

                                  Obecna seria ML nie umywa sie nawet do serii Hi-Energy z lat 2000-2003,
                                  najprostsze odroznienie fajnego produktu od cienkiej masowki to zmiana koloru opakowan ;]
                                  jakos te glosniki z czarno-zoltych pudel potrafily naprawde zagrac, i to od serii Energy (E) zaczynając;
                                  obecne glosniki Hertza graja przy nich jak kartonowe pudla w - jak sam napisales "napierdala ostro", ale z "graniem" to ma niewiele wspolnego.
                                  Lepiej w zblizonej cenie zagraja produkty np. Rainbowa czy Audio Systemu - te firmy jakos potrafily utrzymac poziom oferowanych produktow.
                                  Jezeli twierdziłbyś że nie miałem z tą marka do czynienia to nawet swojego pierwszego TDI miałem zrobionego na HV130+HT25+HS250 w BR napędzanych Stegiem QMos 75.6.
                                  Tak więc sorry, ale niestety wiem o czym pisze.
                                  btw do "napierdalania" wole produkty Ground Zero - te potrafią i przyłoić i zagrać.
                                  Na Hertzach swiat sie nie konczy, jest to produkt nawet w swojej klasie cenowej zaledwie przecietny, po prostu nie ma sie czym podniecac.
                                  With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Ale panowie Zadałem pytanie i ok. ale po co te nerwy

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Jureczek1964, nie ma nerwów :diabelski_usmiech (przynajmniej z mojej strony)
                                      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        witam,
                                        noszę się z zamiarem przyciemnienia auta...i mam okazję pokombinować coś z nagłośnieniem bo tapicerka będzie rozbierana....wygłuszyć planuję drzwi i zmienic głośniki...mam 8glosnikow fabrycznych i radio bolero ktorę myslę zostawic sobie ze wzgledu na wygląd.jaki koszt wytlumienia i jakie glosniki polecacie midbasy +Twitter za małe pieniadze a zeby to grało lepiej niz seria bo seria pierdzi powyzej polowy skali glosnosci...
                                        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=42786

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          DANIEL1987, podjedź do zuh fox
                                          możesz powołać się na mnie :diabelski_usmiech
                                          With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Nexus6, Nie podniecam się tylko uważam że nie jest taki zły :wink:
                                            Zgodze się z tobą że głośniki nie są aż takie dobre ale z esa 380 jestem zadowolony :szeroki_usmiech
                                            Mi nie chodzi o to że mam hertza i uważam że jest najlepszy bo go mam :/
                                            A z tego co wiem to np. na allegro jest 70% chińskiego hertza a nie z włoch :/ cioty podrabiają

                                            Dla porównania kolega do passata założył morele na przód a w bagar 2 suby alpine jeden ma 700 rmsu (moje mają 450) i na prawde to nie gra jak u mnie, powiem tak jakościowo u niego jest ciut lepiej ale u mnie o wiele głośniej

                                            [ Dodano: Sro 30 Mar, 11 09:16 ]
                                            Nexus6, może i dobrze gadasz
                                            Zależy co kto lubi :P HSK jest trochę twardy ale poki co bede je katował aż się popalą
                                            Lubię jak napierdala aż obraz się rozmywa :diabelski_usmiech
                                            Dupo-wóz
                                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=45457

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez Jureczek1964
                                              Mam zamiar zmienić seryjne audio w mojej czeszce. I takie pytanie Mam radyjko JVC 4x45W to jest model KD-SC900R I czy Hertze DCX 165 na przód i DCX 130 na tył by dawały rade na samym radyjku? Chodzi mi o głośniki w seryjne miejsca i nie chce nic zmieniać w seryjnym wyglądzie auta i dlatego wybór padł właśnie na nie. Proszę o pomoc. I z góry dziękuję

                                              [ Dodano: Nie 27 Mar, 11 15:14 ]
                                              A może jakieś inne głośniki na przód 16.5 a tył 13?
                                              Tak z ciekawości to gdzie masz fabryczne miejsca z tyłu w octavii bo ja tam mam tylko miejsce na wysokotonówki?
                                              Co do wyboru głośników to się nie wypowiadam, bo każdy ma inny 'gust muzyczny' i lubi co innego
                                              Przede wszystkim porządne wygłuszenie drzwi, bo dla mnie nie ma nic gorszego niż brzęcząca blacha, a sam należę do tych osób, które po wygłuszeniu drzwi zmienili zdanie co do konieczności przeprowadzenia tej operacji


                                              Srebrna Strzała
                                              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=51901

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Z tyłu w hatchbacku w tych półeczkach nad bagażnikiem są miejsca na głośniczki 13 cm i wchodzą bez przerabiania ;] A wysokotonówki w drzwiach koło klamek ;]

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez Pako22
                                                  z tego co wiem to np. na allegro jest 70% chińskiego hertza a nie z włoch :/ cioty podrabiają
                                                  ZTCW to z Hertza już tylko seria Mille jest produkowana poza PRC.
                                                  With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X