Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zestaw Bluetooth

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zestaw Bluetooth

    Kurde, liczyłe na Ciebie Krzysiek że może pomodzimy przy moich ledach dziennych, bo ta kontrolka mnie bardzo wkurza

  • #2
    zestaw Bluetooth

    Witam
    mam z demontażu zestaw bluetooth 1Z0 035 729A - sterownik z anteną i wtyczkę z głównej wiązki - tyle mogę wydobyć z rozbitej superb czy warto się w to bawić i czy można gdzieś dostać kompletną wiązkę ? druga sprawa czy podejdzie to do O2FL z radiem Swing bez MD i zwykłą kierą czy wogóle warto zaczynać temat
    z góry dzięki
    pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      jarolx, wiązkę kupisz u MiskaWRO lub u Grygy.
      Moduł jest z S1 więc na 99% nie podejdzie. Musisz szukać modułu z auta które ma białe zegary. Ale sam moduł możesz opchnąć komuś kto ma OII przed FL i kupić sobie zestaw pod biały FIS

      Jeśli chcesz się pozbyć lampki w podsufitce z tego Superba to ja bym był chętny

      Komentarz


      • #4
        moduł smigał w S2 z 2008 roku full wersja, cyferki na zegarach są białe ale tarcza ciemna

        Komentarz


        • #5
          jarolx, w takim razie powinien pasować, jak masz możliwość zwrotu to ustaw się z jakimś kolega z forum którzy ma BT i sprawdź.

          Komentarz


          • #6
            jeszcze jedno pytanie czy mając Swinga pozwoli on jakoś sterować telefonem, nie mam ani maxi-dot ani kiery multifunkcyjnej

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez jarolx
              jeszcze jedno pytanie czy mając Swinga pozwoli on jakoś sterować telefonem, nie mam ani maxi-dot ani kiery multifunkcyjnej
              To tak prawdę powiedziawszy masz kichę. Do odebrania rozmowy rozmowy potrzebujesz:
              1. multi kierę lub
              2. Columbusa lub
              3. manetkę od maxi-dota.

              Nie jesteś jednak na straconej pozycji :idea: bo ten zestaw działa jak bezprzewodowa słuchawka. Połączenia możesz inicjować, zakańczać i odbierać bezpośrednio z telefonu. Jedynym minusem jest to, że będziesz musiał mieć telefon zawsze pod ręką.
              Parowanie telefonu z zestawem wykonujesz z poziomu telefonu...
              Potrzebujesz jeszcze mikrofonu.
              Octavia 2.0 BKD

              Komentarz


              • #8
                wiazki kupsz w cenie ok 100PLN albo z demontazu oryginal albo nowe plug and play (nie wymagaja inwazyjnego wpinana sie w siec CAN) na alledrogo. Montaz banalnie porsty, ale bedzie wymagla odrobine czasu. Ten modul nie ma zewnetrznej anteny wiec trzeba poprowadzic wiazke od radia pod siedzenie oraz spod siedzenia do lampki oswietlenia (slupek A)
                Samego sterownika nie polecam. Co innego z koncowka B. Jako ze ja temat przerabialem na milion sposobow chyba wkrotce zrobie tabelke z kompatybilnoscia :-)

                Skoro masz po fl nie pakuj sie w moduly nie obslugujace protokolu BAP. Za doslownie pare zlotych kupisz moduly ktore beda obslugiwaly noweg maxidota, MF, RNS510 *
                (*-niepotrzebne skreslic)
                Zostały mi czesci, po szkodniku:
                VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
                Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

                Komentarz


                • #9
                  heretyk,

                  weź no tu chłopie zapodaj tabelkę o której mówisz, bo dużo ludzi pyta...
                  Pozdrawiam
                  Marcin

                  Komentarz


                  • #10
                    Jeden post nizej Forum - Octavia Club Polska

                    Narazie w powijakach. Bede uzupelnial.
                    Zostały mi czesci, po szkodniku:
                    VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
                    Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X