Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z PY9933

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z PY9933

    Jeśli chodzi o te piankowe podkładki to jeszcze lepsze według mnie jest podklejenie piankową taśmą dwustronną. Klej robi dobrą robote.

  • #2
    Problem z PY9933

    Witam. Zakupiłem jakiś czas temu radio z navi PY9933. Pojawił się problem ze stacjami radiowymi, na obginalnym radiu była żyleta teraz w mieście co jakiś czas gubi stację zaczyna przeszukiwac czestotliwości. Po za miastem to można już zapomniec o słuchaniu radia. Co jest nie tak. Coś z radiem?
    Elektronika,SSWiN,CCTV,Informatyka,Akwarystyka

    Komentarz


    • #3
      Cos mi wyglada na potrzebe zainstalowania separatora antenowego z uwagi na wzmacniacz w stopce anteny OII
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        A daczego było dobrze na orginalnym radiu? a na tym są problemy. Myślałem że to kwestja braku wzmacniacza.
        czyli coś z tego typu Link
        Elektronika,SSWiN,CCTV,Informatyka,Akwarystyka

        Komentarz


        • #5
          Oryginalne radio zasila wzmacniacz antenowy, a takie dokładane musi do tego mieć separator antenowy.
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • #6
            czyli dołożeone radio nie zasila wzmacniacza? Nie będize potrzebny wzmacniacz? sam separator? Nie znam tej instalacji więc pytam
            Elektronika,SSWiN,CCTV,Informatyka,Akwarystyka

            Komentarz


            • #7
              Tak tylko Ty potrzebujesz jak mysle cos takiego:

              Link

              Po stronie auta antena konczy sie wtyczka FACRA, a Ty masz radio zakonczone ISO, tylko teraz nie wiadomo czy plaskie czy wtyczka dluga
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                picia136 wysałem Ci priva jak byś mógł opisać te radio to byłbym wdzięczny, bo zastanawiam się nad jego kupnem
                sorki za OT
                Moja skodzinka o2
                Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

                Komentarz


                • #9
                  Odpowiedziałe. Oj też nie wiem jakie mam nie pamiętam w Piątek podjade do pracy autem to rozbiore i sprawdze co i jak .
                  Elektronika,SSWiN,CCTV,Informatyka,Akwarystyka

                  Komentarz


                  • #10
                    To radio wygląda z tyłu chyba tak:


                    Zakładam, że ta czarna wtyczka jest od anteny więc potrzebny będzie taki separator:
                    Link


                    Ale najprościej potwierdzić to na żywo.
                    BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                    SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                    Komentarz


                    • #11
                      Dokładnie taki sam tył radia

                      [ Dodano: Pią 16 Wrz, 11 14:28 ]
                      Rozkręcają dziś radio zobaczyłem że jest jakieś urządzonko ale nie miało podłączonego niebieskiego kabla. Podłączyłem go pod masę i zobaczymy jak wyjadę poza miasto. Jak nie pomoże to kupię tamto :>

                      [ Dodano: Pią 16 Wrz, 11 17:11 ]
                      No niestety podłączone do masy i tak samo zanika radio za warszawą.

                      [ Dodano: Sob 17 Wrz, 11 20:13 ]
                      Zakupiłem dizś taki separator podłączyłem ale mam problem. Bo ma kabelek niebieski do zasilania powinienem go podłączyc do + po stacyjce ale w radiu na kostce brak takich złącz tylko mam jedno gdzie jest na stałe 12V. Znalazłem jedno napięcie ale na sterowniku i w momęcie gdy się wpinam w kabel radio się wcale nie włącza czyli za dyży pobór prądu. Jedyne co zostaje to wykorzystac przekażnik

                      [ Dodano: Czw 22 Wrz, 11 10:24 ]
                      Problem ustąpił po zamontowaniu dokupionego urządzenia i przerobieniu instalacji. Separator fabryczny był uszkodzony bo niebieski kabel zasilajacy był zwarty z masą. Jak bym podłączył do niego + to bym wtedy dopiero narobił bigosu.
                      Załączone pliki
                      Elektronika,SSWiN,CCTV,Informatyka,Akwarystyka

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X