Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio 2din

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio 2din

    Zamieszczone przez Maicroft
    Dobra, a jak wkladacie to cudo, jak od gory jest metalowe mocowanie. Przeciez od gory idzie odlew alu, odbojnik, oslona ktora do odboju jest mocowana.

    Chyba ze odkrecacie gora i potem jak ginekolog krecicie przy amorze, ale to dla mnie glupota, bo odkrecic jedna srube na dole to kilka sekund i amor lezy na ziemi i latwiej chwycic rdzen amora, zeby odkrecic nakretke i potem zdjac odlew wraz z odbojnikiem i oslona.
    Dlatego napisałem żeby zdjąć cały, po co sie spinać i tam wykręcać tym amorem? Podejrzewam, że po zdjęciu amora zrobisz to 2x szybciej niż nim kręcąc.

  • #2
    Radio 2din

    Szukam jakiegoś radia 2din, do 1000 złotych.

    Czy w tej cenie jestem w stanie znaleźć coś co będzie współpracowało z:
    - czujnikami parkowania (mam tył), aby ściszało radio i pokazywało grafikę
    - mam bluetooth oryginalny, aby z nim współpracowało
    - nie potrzebuje navi
    - ma odtwarzać mp3, wejście na kartę SD lub USB
    - fajnie jakby miało minimalistyczny wygląd, najlepiej bez srebrnych wykończeń

    Czytałem forum, ale nie mogę nic konkretnego znaleźć.

    Komentarz


    • #3
      Bolero
      "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

      Komentarz


      • #4
        Hehehe, są jakieś nie skodowe alternatywy?

        Jak wsadzę Bolero, to muszę pewnie zmienić gateway... to dodatkowy koszt i coś zakodować...

        Komentarz


        • #5
          kolego na allegro sa zamienniki niby do skody pasuje wg opisu normalnie 2 din i ramka ta sama
          jak znajde tego linka to padam :x :lol:
          Skoda Forever jednak
          Vw Golf I II III
          Opel Omega C
          Peugeot 206 HDi
          Vw Golf V 1,9 tdi 90 koni
          Citroen C5 2.0 Hdi Audi A8 2001 D2 3.3 TDi
          Skoda Octavia II 2005 elegance kombi
          Skoda Octavia II 2009 FL 1.9 TDi
          VW Golf VI 2011 1.6 Tdi
          Skoda Octavia II FL RS kombi

          Komentarz


          • #6
            np tutaj są dedykowane dla skody radia tyle, że ceny są wyższe niż Twój limit
            "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

            Komentarz


            • #7
              a ten artax to co to za cudo?

              czlowiek na ziemi jest tylko sekunde, nie zmieni nic a zostawi burdel

              Komentarz


              • #8
                może rns310

                Link
                Nasze Auta http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=599169#599169



                Komentarz


                • #9
                  Dobrze, pytanie jeżeli chciałbym zmienić na Bolero/Swing to na co muszę zwrócić uwagę przed zakupem, czy były różne wersje tego radia? Czy można do tego dokupić pasującą ramkę?

                  Mam Skodę Octavię II z 2006 roku.


                  Druga wersja, podłączyłem kabel AUX, do MFD2 które mam obecnie i nie działa, pytanie dlaczego, ktoś wie?

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez natash
                    Dobrze, pytanie jeżeli chciałbym zmienić na Bolero/Swing to na co muszę zwrócić uwagę przed zakupem, czy były różne wersje tego radia? Czy można do tego dokupić pasującą ramkę?
                    Musisz zwrócić uwagę, żeby nie kupić radia z Superba, bo ono nie pasuje p&p i trzeba wymieniać ramki. Ramki dokupisz spokojnie na allegro

                    Zmiana radia z Superb na O2:
                    Forum - Octavia Club Polska

                    Forum - Octavia Club Polska
                    "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                    Komentarz


                    • #11
                      Obecnie mam MFD2.

                      Chciałbym jak najmniej inwazyjnie zmienić na jakieś co odtwarza mp3, które podejdzie?

                      Nie zależy mi na dotykowym ekranie.

                      Na allegro widzę tego pełno, stream, audience, bolero, z różnych aut, lat oraz modeli... nie chce wpaść na minę chcę coś co na pewno działa (chodzi mi o konkretny model), bo wiadomo kupno już na swoje ryzyko

                      Nie zależy mi na fajerwerkach, ale obecnie mam multikierownicę, zestaw bluetooth oryginalny, czujniki parkowania, to ostatnie akurat na mfd2 nie działa, także przy zmianie jakby zadziałało to byłoby fajnie, jak nie to trudno, ale ważne, żeby dwie pierwsze sprawy działały nadal

                      Komentarz


                      • #12
                        natash, a wystarczy wejść w giełdę ...
                        Forum - Octavia Club Polska
                        Forum - Octavia Club Polska
                        "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja tam byłem, mi chodzi o różnicę pomiędzy tymi radiami i które pasuje do O2 z 2006, bo nieraz czytam, że niektóre nie pasują, ramki itd. itp.

                          Komentarz


                          • #14
                            Forum - Octavia Club Polska

                            Forum - Octavia Club Polska

                            Forum - Octavia Club Polska

                            Forum - Octavia Club Polska

                            Forum - Octavia Club Polska

                            z różnic widocznych od razu:
                            Audience to bardziej rozbudowany Stream o mp3 + zmieniarka

                            Bolero kolorowy wyświetlacz, zmieniarka, dotykowy ekran
                            "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                            Komentarz


                            • #15
                              A jak to współpracuje z bluetooth i multikierownicą, bo nie chciałbym tej funkcjonalności stracić...

                              Komentarz


                              • #16
                                natash, zadaj pytania w tamtych tematach, bo się robi "śmieciowy" wątek, w których powielasz już zadawane wcześniej pytania. Zacznij szukać w tamtych tematach, na bank znajdziesz...
                                "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X