Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Radio Blues i Bluetooth - problem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Radio Blues i Bluetooth - problem

    doobo, tu masz filmik obrazujący pracę afs (co prawda dotyczy Superba ale zasada pozostaje ta sama)
    [youtube] [/youtube]

  • #2
    [O2FL] Radio Blues i Bluetooth - problem

    Mam bieda radio Blues i zamontowany moduł Bluetooth 3C8 035 730 C. Telefon jest sparowany i bez problemu działa dzwonienie, odbieranie, nawet dźwięki z telefony odtwarzane są na głośnikach samochodu.Jednak problem jest z jakością.

    Gdy odpalam odtwarzanie na telefonie, radio włącza się z napisem "Phone" i gra muzyka, ale jej jakość jest bardzo słaba - jak rozmowa telefoniczna. Da się coś z tym zrobić na moim radiu? Czy po odpaleniu muzyki nie powinno być trybu Bluetooth audio?

    Mam też pytanie o SMSy na maxidocie. Czy ta funkcja jest aktywna dopiero z columbusem, czy może zależy od modelu telefonu?
    Moja Octavia II Combi 1.6 Mint Anthracit - "odmintowiona"

    Komentarz


    • #3
      Odgrzeję trochę kotleta.
      Chciałem sparować telefon z radiem, tylko przy próbie parowania w telefonie prosi mnie o kod PIN. Czy powinienem podać kod pin radia ?

      Komentarz


      • #4
        zima18 nie PIN radia, a PIN telefonu. Twój bluetooth przejmuje kontrolę nad kartą SIM. Potem wybierz opcję SAVE by go zapamiętał i dopiero potem zatwierdź OK.

        Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
        Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
        Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

        Komentarz


        • #5
          Dziękuję Ci bardzo za info. Pinu radia nie mam, więc i tak bym nic nie zdziałał, ale skoro mówisz, że jest to pin telefonu to już sobie poradzę. Jeszcze raz wielkie dzięki

          Komentarz


          • #6
            zima18 sorry, ale jeszcze raz dla jasności, telefon prosi o PIN, czy BT w samochodzie prosi o PIN?
            Podczas przejmowania funkcji karty SIM przez BT to moduł BT powinien poprosić o PIN telefonu. Przynajmniej u mnie tak było przy zmianie modułu BT z 5P0862335B na 5N0035730B. Columbus na pokładzie.

            Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
            Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
            Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X