Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

7-mio calowy tablet z Androidem jako nawigacja, Polecam !!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Wojtek35
    Zamieszczone przez bishop
    A jak Ci chodzi Yanosik, widziałem dużo opinii, że najnowsza wersja bardzo słabo ? mam jeszcze starsze wersje, ale ciągle chce mi aktualizować.
    Dla mnie jest OK Trasę wyznacza, informuje o radarach. W mieście jak muszę czegoś poszukać bliżej, to zawsze jest google maps.
    Jak dla mnie Yanosik - to jest co potrzebuję. Bieżące info o natężeniu ruchu, nieoznakowani, radary stałe przenośne, leśne misie. Jak zaczynałem z niego korzystać - było około 20 tys. użytkowników on-line, teraz powyżej 50 tys. a czasem i o 70 się ociera. Jak było mało użytkowników używałem Yanka równolegle z CB. Teraz tylko jak jadę w dłuższą trasę, albo o nietypowej porze. :roll: na krótkie i średnie podpieram się Yanosikiem

    Jako nawigacja jest mało precyzyjny - nie ma takiej numeracji jak np. TomTom którego używałem jako navi. Tom Tom doprowadzał z dokładnością do 10-20 metrów, ale miałem wersję bez info o korkach - ponoć teraz są takie wersje z tym bajerem (nie wiem czy to działa w Polsce)

    Tak jak napisałem - dla mnie zajefajny - bo dodatkowo za darmo. i polski

    dla wyjaśnienia - nie jestem producentem, twórcą, rodziną sprzedawcy, sprzedawcą itd. mnie się ten program podoba - mam htc windows 8s
    po prostu

    Komentarz


    • #27
      Na Janosiku można się przejechać , głównie w soboty i niedziele oraz nocki i wiąże się to właśnie z liczbą aktywnych użytkowników,
      Dlaczego nie ma komunikatów o "poprawnym zasięgu" i "poprawnym sygnale gps"
      , jak znika to jest," brak ..." a jak już się pojawia to nie ma , trzeba pilnować tych malutkich zielonych punkcików :?

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez bishop
        Na Janosiku można się przejechać , głównie w soboty i niedziele oraz nocki i wiąże się to właśnie z liczbą aktywnych użytkowników,
        Dlaczego nie ma komunikatów o "poprawnym zasięgu" i "poprawnym sygnale gps"
        , jak znika to jest," brak ..." a jak już się pojawia to nie ma , trzeba pilnować tych malutkich zielonych punkcików :?
        w nocki na pewno może być nieciekawie - dlatego czasem używam wtedy równolegle cb, bo uważam, że poniżej 30 k użytkowników - Y nie do końca jest precyzyjny z aktualną informacją

        W łikendy jest mmm..... coraz więcej użytkowników - aż się ostatnio w sobotę przed południem zdziwiłem prawie 60 k

        jeśli chcesz, możesz ustawić sobie komunikaty o utracie komunikacji z serwem i utracie sygnału gps, ale Ty nie o tym piszesz piszesz, że jak jest prawidłowy to nie ma o tym info w imię zasady jak jest dobrze to jest dobrze a jak źle to krzyczy

        jestem ciekaw jak to będzie na andku chodziło. zamówiłem nowy telefon i kurczę mam nadzieję, że nie gorzej niż na w8, oby. dowiem się za tydzień góra

        Komentarz


        • #29
          jeśli chcesz, możesz ustawić sobie komunikaty o utracie komunikacji z serwem i utracie sygnału gps, ale Ty nie o tym piszesz piszesz, że jak jest prawidłowy to nie ma o tym info w imię zasady jak jest dobrze to jest dobrze a jak źle to krzyczy
          Tak , mówi o braku zasięgu lub braku gps, ale nie mówi ,że już zlapał prawidłowy, możesz w takiej nieświadomości przejechać ładnych kilka km , a czym się to może skończyć wiadomo :szeroki_usmiech

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X